SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 660344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
było już paru łysych w męskiej sylwetce , kojarzę z zawodów ale chyba ngidy zaden nie byl wyzej niz eliminacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29634 Napisanych postów 62997 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902819
Siema Lukasz jak sie sprawy maja zdrowotne?bol glowy nadal uciazliwy czy juz lepiej? i jak to plukanie o ktrym wspomniales bo na sama mysl az mnie ciary przeszly jak o tym przeczytalem... no i najwazniejsze puszcza Cie na weekend do domu czy jeszcze sie boja i bedziesz musial zostac na obserwacji? trzymaj sie teraz juz bedzie tylko lepiej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Solidarnie mogę się opyerdolić na łyso na Sopot Laska pomarudzi, ale yebać xD
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887317
Siema!
Newsy z dnia dzisiejszego łeb nak***ia niemiłosiernie ale nie dziwię sie jak pokazali mi fotkę tego co mam na glowie to dziwne ze ból jest di zniesienia
Fakt faktem ze 4x na dobe mam podawane 200mg ketonalu dozylnie i co 12h antybiotyk z lekiem przeciwbolowym a na noc 2 tabsy hydroxyzynki.

Mumin - płukanie i czyszczenie dziś mi zrobili to są zabiegi które robi sie bez znieczukenia plus tego jest taki ze przy płukaniu nie było ropy wiec najprawdopodobniej wszystko sie goi. Zresztą dla z obrazowania stanu powiem tylko tyle ze wczoraj na bloku operacyjnym zebrali łącznie prawie 500 ml ropy.
Raczej nie wypuszcza mnie na weekend chyba ze jutro jakimś cudem rozbiorą mnie z drenow ale nie zapowiada się wiec raczej po weekendzie.

Kondzio!
Nie dość ze łysi to jeszcze w życiowych formach
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29634 Napisanych postów 62997 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902819
dobrze slyszec ze sie goi i nie paprze. 0,5 litra ropy probuje sobie zobrazowac gdzie to moglo na glowie siedziec i jakos nie moge tego ogarnac...

swoja droga ladnie Cie szprycuja. moze jednak na weekend wypuszcza jak bedzie czysto jutro do wieczora.oby! bo weekend w szpitalu to nic przyjenego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887317
Nie będę tu wrzucał swoich fotek ale jak wpiszesz w Google image dissecting cellulitis of the scalp to wyskoczy Ci troche fotek tego syfu które mnie dopadło


Ostrzegam ludzie po kolacji lepiej niech tego nie robią xD


Zmieniony przez - lasican1 w dniu 2018-04-05 21:32:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
O kvrwa;//
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887317
Trafny komentarz tak mniej więcej to wyglądało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29634 Napisanych postów 62997 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902819
grubo. goscie bez skory na glowie robia srogie wrazenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887317
Myślę ze jak byn zwlekał jeszcze chwilę czasu to mogło by być podobnie cale szczęście teściowa jest lekarzem i jak zobaczyła co sie z tym dzieje od razu kontakty poszły w ruch. No ale nie ma co gdybać najważniejsze że u mnie jest spory progress
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

WHEY premium