SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 660170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
To juz za mocne jak dla mnie Ale podobno sztuka sie rzadzi swoimi prawami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
I chuy, dla jaj można to założyć- potem wytworzy się mit dookoła Ciebie i całego kanału= jeszcze większa widownia Powiesz ludziom 100 000 subów i zdejmujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887298
No widzisz Tomek!
Jednak jako jedyny zrozumiałeś tą całą idee :d o to właśnie chodzi! i tak się zdobywa publikę!
A jeszcze lepiej robić w takiej treningi!
Razem ze swynką Pepe w składzie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267548
Tylko nie możesz skończyć jak kaen który ściągnął maskę

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887298
hahahahaha
Życiowy loooser x)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887298


Strzałeczka!
Dzisiaj wypiska na szybko bo dosłownie już brakuje mi doby :D a wypadało by się jeszcze przespać Ogólnie to od samego rana do wieczora zabiegany dzień w pracy może nie było jakoś nadto obowiązków aczkolwiek trochę rzeczy do ogarnięcia było i takim o to sposobem zleciało mi 8h w pracy, po pracy trochę załatwiania rzeczy na mieście i na poczcie no i szybkie zakupy w biedrze akurat udało się złapać kurczaka i indyka w promocji x) to zrobiłem zapas na tydzień.
Potem powrót do domu chwila odsapnięcia i jakoś po 17 wybrałem się na trening. Co się okazało trafiłem na znajomego który wbił w tych samych godzinach więc suma sumarum zrobiliśmy trening razem po mojemu
Jedyny minus dzisiejszego treningu to wczoraj coś sobie naciągnąłem w barku i dziś czułem delikatny dyskomfort ale jako tako po rozgrzewce byłem w pełni nakręcony. Na szczęście udało mi się na czwartek umówić na wizytę do fizjo Tak więc jest szansa, że na ESP pojadę w pełni zregenerowany



Trening jak zawsze udany i na pełnych obrotach Jak każdy do tej pory zresztą. Tak więc za dużo się tutaj nie rozpisuje

Barki + Dwójki

1. Wyciskanie hammer 15/12/10/10/10
2. Wyciskanie hantli 20/15/12/12/12
3A. Podciąganie wyciągu dolnego do brody 3 x 12
3B. FacePull z wyciągu dolnego 3 x 15
3C. Unoszenie bokiem 3 x 15
4. Uginanie leżąc 15/12/10/10/10
5A. MCNPN 4 x 12
5B. Uginanie stojąc 4 x 15


Po treningu 40 minut cardio na bieżni.



No i na koniec trochę jedzonka :D

Omlet z masłem orzechowym.
Ryż z kurczakiem i jajkiem sadzonym.
Kasza jaglana z kurczakiem, wafle ryżowe z masą krówkową.






2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887298


Dzień jak każdy inny! W sumie bez większych niespodzianek! Może prócz takich, że jeszcze 2 dni! I zaczynam dłuższy weekend bo od piątku do środy wolne :D
Poza tym w pracy dość szybko zleciał czas więc nim się obejrzałem a tu już 16.
Szybkie zakupy po pracy potem chwila ogarnięcia się w domu i ruszyłem na trening! Który był mega konkretny i wszedł tam gdzie trzeba Teraz zasłużona chwila odpoczynku a potem biorę się za robienie szamki na jutro



Jak już wyżej pisałem! Mega zayebisty trening! W końcu widzę jakiś progres nie tylko w sylwetce ale i w podciąganiu! Które było moją piętą achillesową
No i w połowie treningu dodatkowy kop motywacyjny! Obca w sumie jak dla mnie osoba podchodzi do mnie w przerwie między seriami i oznajmia, że ostatnio zayebisty progres robię i że szacun. Rozumiecie jak obrosłem w piórka

Plecy + Biceps

1. Podciąganie neutral 5 x max
2. Wiosłowanie nachwytem 20/15/12/12/12
3A. Wiosło neutral hammer 5 x 12
3B . Ściąganie hammer / wyciąg podchwytem 5 x 15
4. Uginanie hantlami podchwytem 15/12/10/10
5A. Uginanie maszyna modlitewnik 3 x 12
5B. Uginanie z liną 3 x 15


Po treningu 40 minut cardio na bieżni.

No i przy okazji udało mi się nagrać przedostatnią serię na wiośle Całkiem spoko ujęcie więc i tutaj się z wami podzielę Ofc uwagi mile widziane jak zawsze!







Omlet z masłem orzechowym.
Natural mix z kurczakiem i orzechami włoskimi.
Ryż jaśminowy z kurczakiem, wafle ryżowe z masą krówkową i bananem, jabłko.






1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
O h** wygladales jak Karmowski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887298
Jak to mówią Lepszy taki komplement niż żaden
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267548
Łysy z brazers?
1

MASA MASA MASA

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

WHEY premium