SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 660180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30006 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609930
otóz to :D własnie mam takie zaległosci ze szok:d wczoraj nie wiem co tam w swiecie insta było, dzis tez jeszcze nie bo dzis bez cardio :D \
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
najszybszy na całym instagramie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887298
Siemaneczko!

Wypiska na szybko bo złapałem trochę internetu i mogłem się podłączyć do laptopa w domu
Wczoraj wypiska nie poleciała bo dostałem nagle zlecenie delegacji służbowej. Brakło chętnych na szybki wylot do frankfurtu więc padło na mnie.
Totalnie na wariackich papierach - wczoraj w południe pakowanie wieczorem już wylot i dziś od rana we frankfurcie. Szykuje się kilka spotkań + do tego 2 x kolacja firmowa. Do tego najprawdopodobniej do soboty bez treningów bo prosto z samolotu w warszawie w piątek lecę pod Poznań z Małżonką na 30-ste urodziny przyjaciółki więc cały tydzień na wariackich papierach. Natomiast pocieszam się faktem, że w niedzielę wskoczę do Warszawy w końcu na trening do Przemka! Gdzie będzie też reszta ekipy! mam nadzieję.

Będe starał się na bieżąco coś pisać o ile znowu uda mi się podłączyć do domowego laptopa bo niestety w siedzibie firmy wszystko zblokowane :D i biedne SYFYDY nie działa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
Co to są te hopki?

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
co to za firma, że blokują SFD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
No ja myślę, że uda mi się wpaść do Przemka w niedzielę, miałem być i w tygodniu, ale ciężko było z czasem, także najbliższa niedziela jak najbardziej ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
WaSaBi
Co to są te hopki?


Płatki śniadaniowe ( kuleczki ), dostępne w Biedronce.

Daj znać co tam na kolacji ciekawego wpadło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887298
Kuba - Fujitsu we frankfurcie maja tutaj pozakladane firewalle na wszystko dla Guest account’a cale szczescie jest jeszcze hotelowe Wi-Fi i tutaj juz jest lepiej. Hopki dokladnie jak Damian napisal biedronkowe platki czekoladowe. Damian - weszlo troche wursta xD lokalne przysmaki jako danie glowne prawie 1kg T-Bone steka xD z pieczonymi ziemniakami i sosem chrzanowym, nigdy nie mialem okazji sprobowac bo zawsze szkoda mi wydawac tyle kasy na steka w restauracji ale skoro teraz firna placi Do tego troche whisky - doslownie dwa lyki i czulem sie dobrze zrobiony a na deser creme brule czy jak to sie tam pisze. Ogolnie pozytywnie dzis troche luzniejszy dzien po poludniu i planuje wyskoczyc na jakies zakupy :D moze znajde jakies ciekawostki zero potem troche pracy wieczorem juz ostatnie spotkanie z klientem i jutro z rana szykowanie inwyjazd.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Siedzisz pare km ode mnie ale nocki mam wiec jak ty knczysz robote to ja zaczynam. Jak dlugo bedziesz? No i czy to Frankfurt nad menem czy ten nad odra. Wiem ze lubisz buty to uderz do Foot locker w Hessen Center na borsigalle naturalnie jak jestes w Ffm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887298
Dokladnie jestem tu - Lyoner Str. 9, 60528 Frankfurt am Main, :D Dzieki za info! Jak sienuda to na pewno zajrze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

WHEY premium