SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na lato - według - RafalRRRR

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1096 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 234774
co od niego chcecie przeciez to lajtowy zestaw początkującego koksa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ale wstyd Kuba, słabo doradzałeś jak raz dziary są w różnych miejscach, na Twoje usprawiedliwienie działa tylko to, że jesteś bazodanowcem a nie grafikiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem wiem, czytałem Kapitanie

Zmieniony przez - RafalRRRR w dniu 2014-02-08 21:14:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
rafal - mam CI pogratulowac zebys sie mogl sklepac czy co ?

zrobiles kawal dobrej roboty, wielu plackow chodzacych na silownie nie wyglad ajak Ty obecnie mimo ze startowali z duzo nizszego BF

zamiast byc dalej tlustym wieprzem, albo poglebiac swoj stan ruszyles dupe, osiagnoles bardzo dobra sylwetke i tyle

nie Ty pierwszy nie Ty ostatni i nie Ty jedyny

mozna lepiej/szybciej wdupiajac wiecej towaru i poswiecajac sie bardziej, pytanie o sens

wolalbym zeby wiecej bylo takich osob jak Ty, ktorym swoimi podatkami nie musze finansowac leczenia cukrzycy miazdzycy i powiklan...

i racja - jakbys nie wdupial Mcgówien to nie byloby o czym pisac...

reszte kolegow pozdrawiam serdecznie :) przypadkowo trafilem na temat i nie zamierzam psuc Wam fapowo-wazelinowego klimatu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widzisz 60ty, nie bede polemizował kto kogo bedzie musiał finansować z podatkow na leczenie. Chce jednak podkreslic, że w tym dziale nie znajdziesz klimatu o ktorym piszesz, sensu stricto. Jest tu parunastu gości, którzy zrozumieli pozniej niz ty ze nie warto sie zapuszczac. Tylko i az tyle.Puściłeś (świadomie czy nie) hejta, stad taka reakcja. To nie dział wzajemnej adoracji. Pomijam też, że w każdym zdaniu przeczysz poprzedniemu, ale ch** tam, serio nie wazne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
No, kolesia wegle na noc zalewaja takze wiesz... Ale co tam, pobrandzlujmy sie jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też czytałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
sledzicie mnie? ale fajowo :)
hejtuje jesli juz grubasow, do ktorych juz nie nalezysz, jesli widziales w mojej wypowiedzi jakies inne hejty to powinienes troche zlapac luzu :)

jesli uwage na temat tatuazu uwazasz za hejta tak jak pare innych osob w tym temacie to juz wogole no comment...

no i... taka sytuacja nie mialaby miejsca na sfd pare lat temu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 109 Napisanych postów 3897 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 76176
Niooo.... Pare lat temu to faktycznie bylo inaczej. Mozna bylo pisac bez sensu, bajdurzyc o wedrujacych tatuazach, hejtowac o lansujuacych sie grubasach lub dietetykach, pisac bzdury o diecie. Faktycznie fantastycznie. Wez ty koles zaloz sobie nowe forum i wprowadzaj swoje standardy. EOT bo szkoda czasu

Podsumowanie I fazy redukcji: http://www.sfd.pl/Redukcja_ze_105kg__podsumowanie_str._170-t966196-s170.html
Rekordy osobiste w Tri:
1/8 IM: 1h23’30’’: Pszczyna 2014 // 1/4 IM: 2h28’59’’: Radłów 17/07/2016 // 1/2 IM: 4h59'40'Lisbon 2018: IM Kopenhagen 2017: 11h48'
Dystans Olimpijski: 2h32'04’’: 5150 Warszawa 11/06/2017

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
mnie jak hejtowali na fb
to z jednej strony sprawiało mi to tak niesamowitą przyjemność
a z drugiej zastanawiałem się jak można być tak tępym osłem żeby nie kliknąć w linka który był wrzucony i nie przeczytać jednego postu w którym jest skrótowo opisana moja redukcja

chyba mamy takie społeczeństwo które myśli że jak się komuś coś udało osiągnąć a mi nie to znaczy że to było oszukiwane kombinowane itp

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na lato wedlug Kapitana Wodki

Następny temat

Krata na lato według - Muzzy17

WHEY premium