SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na lato - według - RafalRRRR

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
no ładnie, ładnie

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
RafalRRRR


Kurde teraz widziałem cały filmik (oprócz moich wypocin - bo te znam), cholera no, fajnie tak . Teraz dalej trzeba zapierdzielać raczej.


Obejrzałem go na 2x przed i po treningu,Rafał należała Ci się wygrana i dzięki za wspomnienie mnie w materiale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki drazekm.

W sumie parę osób zapomniałem wspomnieć . Ty wiesz co nie, Panie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla mnie jestes mistrzem RafalRRR :)
Podziwiam Cie szczerze i gratuluje ... jedynie co moge Ci zyczyc to tego zebys juz na zawsze pozostal w takiej formie.

Material filmowy swietny :) Dobrze sie tego sluchalo i taka pokora u Ciebie do tego wszystkiego i dystans - bardzo mi sie to podobalo.

Mi ciagle brak tego co Ty pokazales !

Mowisz o ciezarach ze sa slabe - a czy do cholery musza byc jakies mega wyniki? Wygladasz jak grecki posag, masz zdrowie i kondycje ... w ogole nie przejmowalbym sie tym aspektem i pomalutku robil postepy w tym wzgledzie.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
przesłuchałem na spokojnie
medialny się stajesz Rafcio

(ode mnie też dzięki za wspomnienie o mnie w materiale)

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurde no, nie wiem co powiedzieć... Dziękuję

Co do formy wypowiedzi - to stresuje mnie kamera, gdyż nigdy w sumie nie byłem nagrywany w ten sposób. Z mastim ugadane było tak, że mam pare wątków powiedzieć i będize sklejone wszystko. A jakoś w słowotk wszedłem i wyszło jak wyszło .

Dzieki no i jeszcze raz sorki, bo chciałem więcej osób wspomnieć, szczególnie te na których się wzorowałem jak zaczynałem w naszym wątku się udzielać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
RafalRRRR

Dzieki no i jeszcze raz sorki, bo chciałem więcej osób wspomnieć, szczególnie te na których się wzorowałem jak zaczynałem w naszym wątku się udzielać


co się martwisz

kiedy masz następną delegację do Poznania


nagracie drugi wywiad z Mastim - się poprawisz

Zmieniony przez - kuba_n w dniu 2013-07-19 08:34:17

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1038 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12240
zaj**ongo! :) motywacja max :)

it's funny how day by day, nothing changes. but when you look back, everything is different.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Dopiero teraz mogłem tego na spokojnie wysłuchać. Wyszło bardzo dobrze. No i dzięki za wzmiankę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki kabo9, nie ma sprawy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na lato wedlug Kapitana Wodki

Następny temat

Krata na lato według - Muzzy17

WHEY premium