SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na lato - według - RafalRRRR

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
bossM - ja zaleciłem wliczać warzywa do bilansu (i nie wiem skąd pomysł by nie wliczać), bo to też są kalorie - to raz, a dwa - kiedy bilansujemy dietę chodzi nie tylko o kalorie i b/t/w, ale takze witaminy i składniki mineralne. Trudno byłoby ocenić spożycie potasu czy witaminy C nie umieszczając warzyw w rozpisce. Rafał nie bazuje na przepisach wykonania posiłków umieszczonych w planie na PT, wprowadza samodzielne modyfikacje, ja sugeruję jedynie podaż energii no i dobór produktów żywnościowych, np w okresie końcowej wycinki zaleciłem rezygnację z niektórych zbóż (pszenica, żyto) na rzecz ryżu i ziemniaków, by pozbyć się wybranych składników antyodżywczych z menu. Moje działanie ogranicza się do doradzania (a nie prowadzenia za rączkę) i ewentualnego korygowania korków Rafała, który ma aktualnie spore pojęcie na temat tego jak robić i szlifować formę

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2013-07-11 18:07:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1224
niemamjuzpomyslow
btw. fasoli - czemu akurat ją byś wrzucał?

Fasolka szparagowa ma wysoki ideks glikemiczny i dietetyczni talibowie ją skreślają :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
AKurat indeksem glikemicznym nie przejmowałbym sięprzy komponowaniu jadłospisu. To nie jest miarodajny system rankingowy żywności...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1224
Toteż fasolka często gości na moim talerzu. Dużo białka i błonnika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1038 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12240
To w końcu nie wiem jak z nią jest.. Ja też jem praktycznie codziennie, stąd moje pytanie bo opinie są widzę podzielone.

it's funny how day by day, nothing changes. but when you look back, everything is different.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
jakby nie patrzeć fatfaq zrobiliście z Rafciem niesamowitą robotę

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1224
Jedz jak najbardziej, ale może nie codziennie. Każda przesada jest przesadna

Zmieniony przez - pablo20 w dniu 2013-07-11 19:56:45

Zmieniony przez - pablo20 w dniu 2013-07-11 19:57:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1038 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12240
No to wiadomix, nie mówię tutaj o codziennym spożyciu kilograma fasolki:P We wszystkim umiar musi być. :) Pozdrawiam!

it's funny how day by day, nothing changes. but when you look back, everything is different.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O, Tadeusz, ale masz dobrą stopkę

Zmieniony przez - RafalRRRR w dniu 2013-07-11 21:05:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
pablo20

Fasolka szparagowa ma wysoki ideks glikemiczny i dietetyczni talibowie ją skreślają :)








Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na lato wedlug Kapitana Wodki

Następny temat

Krata na lato według - Muzzy17

WHEY premium