SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na lato - według - RafalRRRR

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kopia z dziennika:

22.05.2013 - DNT - dalej pauza

Menu:



Suple:

Scorch 2x1 (codziennie zwiększam dawkę aby sprawdzić co i jak), Cisuss 2x1, Kreatyna 5g.


W ten weekend wracam do aerobów. Przynajmniej tak myślę patrząc po gojeniu się tatuażu. Chciałbym też od wtorku wrócić do siłownię.

Zobaczymy na bieżąco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kopia z dziennika:

23.05.2013 - DNT - Regeneracja

Menu:



Suple:


Scorch 2x2, Cisuss 2x1, Kreatyna 5g.

Opis:

Miska dalej trzymana zgodnie z założeniami w DNT. Głodny nie chodzę, zapycham się ewentualnie warzywami. Jak zwykle na lenia - pomidorki. Wczoraj ponad kg poszło. Miska powyższa, to w praktyce 5 posiłków w godzinach 7, 11, 15, 18, 20. Czasami wychodziło mi w 4 posiłkach, wszystko w zależności jak mi wygodnie.
Wczorajsza większa dawka Scorcha (biorę pomimo braku aero/siłowni) weszła OK. Nie było jakiś dziwnie mocniejszych "telepań". Dzisiaj próbuje 3 tabs z rana, 2 popołudniu. Jutro już wejdę na 2x3 tak jak z Thermo Shredem.

Już mną telepie, aby zacząć coś ćwiczyć, ale jeszcze chwila. Skóra musi się zagoić.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kopia z dziennika:

24.05.2013 - DNT - dalej pauza

Menu:



Suple:


Scorch 2x3, Cisuss x1, Kreatyna 5g.

Opis

Totalnie wypoczęty. Oczywiście bardziej fizycznie, niż psychicznie... Dziarka się goi, nogi przebierają już do aerobów. "Mięśnie" domagają się wysiłku. Już niebawem

Miska cały czas trzymana w ryzach. Mnóstwo warzyw, bo zasysać zaczyna powoli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kopia z dziennika:

25.05.2013 - DNT - dalej pauza

Menu:



Suple:


Scorch 2x3, Cisuss x1, Kreatyna 5g.

Opis

Ostatni dzień pauzy. Już mi się nie chce siedzieć na tyłku. Dodatkowo zostałem wybrany do testu HITEC'a. Motywacja ogromna. Muszę tylko ustalić z dietetykiem i trenerem dokładny plan. Z jednej strony konkurs Krata na Lato, z drugiej redukcja HITEC'a, która potrwa jeszcze 2 miesiące po finale konkursu. Jako, że totalny laik jestem i świeżas, nie wiem jak to ogarnąć. Na moje, lecę z konkursem dalej wg założeń, czyli tnę dalej. Nie popuszczam. Tylko muszę właśnie ustalić, jak to rozegrać w dalszym okresie aby nie było lipy na koniec testu.
Dzisiaj mam zamiar wybrać suple konkursowe. Tutaj tez nie wiem od czego zacząć, gdyż mam całkiem spory zapas redukcyjny (kretka, spalacz, na stawy, białko, bcaa). Najwyżej odstawię niektóre, i zacznę te podobne produkty brać tylko z HITEC'a. No nie wiem, trzeba pomyśleć.

Miska ciut ponad założenia. Stare założenia, bo wg nowych, które chciałem rozpocząć od pierwszych dni po pauzie, i tak mam mieć +100/150 kcal. Ale na wadze i miarkce nie ma stresów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1106 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14069
Jak się dostać do tych testów, gdzie ich szukać? A to kratka, a to hitec.. a mnie wszystko omija :P
ps. ten hitec nie miał byc na 3mc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Masz dzial Testy Suplementow czy jakos tak, na glownej. Tam sa czasem oglaszane nabory. Daje kandydature, uzasadniasz i grono wybiera. Justin zasluzyl bo ma dziennik zacny no i zapyerdala uczciwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1106 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14069
No to o HITECu słyszałem. Ale za długi okres - brak możliwości. Generalnie to takie testy są zaj**istym motywatorem (tak sądzę) i dlatego w przyszłości będę się starać na coś załapać

A że Rafał zap*****la to się zgodzę Jest moc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
No milo sie robi, wiadomo. Wymierne korzysci z pracy, poza wygladem Moze kiedys zmienie nastawienie do supli i o cos sie postaram...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 7987 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 99207
Rozumiem Twoj dylemat, zwlaszcza, ze producent, delikatnie mowiac, nie powala oferta, zadnego rozsadnego chocby spalacza, nic godnego uwagi na stawy, zadnych zwracajacych uwage preparatow witaminowych. Pozostaje Ci wybor bialka, kreatyny, aminokwasow. Z drugiej strony, jak to lecialo, darowanemu koniowi nie zaglada sie w zeby ;)

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/_DT_Xzaar._Triathlon,_cel_Double_IronMan_2017_-t1018057-s340.html

Cele 2016:

1. Sieraków Triathlon dystans 1/4 IM - http://triathlonsierakow.pl - 28.05.2016 - 02:34:12
2. Challenge Venice dystans IM - http://www.challenge-family.com/challenge-venice/ - 05.06.2016 11:47:48
3. Challenge Poznań ME dystans IM - http://challenge-poznan.pl - 24.07.2016 11:35:22
4. Ironman 70.3 Gdynia - http://ironmangdynia.pl/pl/ - 07.08.2016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na lato wedlug Kapitana Wodki

Następny temat

Krata na lato według - Muzzy17

WHEY premium