SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na lato - według - RafalRRRR

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kopia z dziennika:

03.05.2013 - DT

Menu:



Trening:



Opis:

Menu:


Bilans dopięty w 100% zgodnie z zaleceniem faftaq'a.
Trochę dziwnie, jak rodzinka je kanapki na śniadanie, a ja warzywa gotowane, pierś i ryż . Cały dzień najedzony byłem, ale fakt, że późno zebrałem się z wyra rano, potem długa przerwa (na m.in trening), po posiłku nr 3 padłem na 2h spania. Wydaje mi się, że mało zjadłem o 9, trening + aeroby o 11.30, kolejne żarło o 14. Do domu ledwo dojechałem, pomimo słabych wyników na siłowni, ale o tym poniżej .

Fotki z posiłków 1, 2, 3, 4,(nr 5 będzie to samo).



Trening:

Suplementy: na czczo kreatyna 5g, przed treningiem (11.30) 3xThermo Shred (popołudniem już nie chciałem brać kolejnej porcji), 1xCissus, po treningu kreatyna 5g, 1xCissus. BCAA 20g okołotreningowo.

Rozrzewka - 9,90 km/h.
Crossfit - wejścia zejścia - miało być jako drugie ćwiczenie, ale Smith był zajęty. Od początku z hantlami. Na każdą serie w każdej ręce było kolejno: 12/16/16/20. Niby nic, ale cały mokry już byłem. (spalacz) i nogi już czułem .
Przysiady ze sztangą na karku - nie wiem czemu, zawsze na tej maszynie idzie mi gorzej niż w domu. Możliwe powody: godzina treningu i wcześniej mało w sumie jedzenia, zmęczenie po crossficie, wymuszony ruch na maszynie? A może wszystkie na raz. W 3 serii miałem dać 89kg, ale wiedziałem że nie udźwignę wymaganych 10 powt. Dałem 79kg i tez zrobiłem tylko 8. Do ostatniej serii już ściągnąłem 10kg i 8 powt zrobiłem. Pomimo małych ciężarów, nogi mi się trzęsły. Tyle tylko dobrego z tego .
MCNPN - tu z kolei pierwsze 3 serie OK, w 4 dowaliłem już 110kg. Poprzednio najwięcej niecała stówka była. Fajnie , nawet pomimo tylko 5 powtórzeń. Szczerze powiem - zrobiłem to bo nie chciało mi się zmieniać talerzy . Miałem dodać 10kg talerze x2 (których nie było akurat wolnych). Były 15kg wolne, a z dychami musiałbym przekładać to co było już na sztandze . No to poszło 110kg .
Wspięcia na palcach - ciężary większe niż ostatnio. Bolało. Planowo zrobiłem po 40 powtórzeń na serię.
Wyciskanie sztangi sprzed głowy - ciężary delikatnie w dół. Zmęczony już byłem.
Unoszenie ramion bokiem stojąc - tutaj szok. Pomimo potwornego zmęczenia, wielki progres. Pierwszy raz tak miałem, że czułem jak rosną mi te barki. Taka pierdoła, a jak cieszy...
Aeroby - 30 minut w tempie 9,32 km/h

Cały trening ogólne zmęczenie. Tylko dzięki spalaczowi byłem nakręcony. Aero po nogach to jednak totalnie nie dla mnie. Miałem problem 9km/h biec. Po 10 minutach dopiero mogłem podkręcić tempo. Tętno miałem w okolicach 130ud/min.

Po treningu, jak pisałem, zjadłem i padłem jak nigdy. Teraz czuję DOMSy przednich barków i czwórek. Nie piszę ogólnie o DOMSach, ale po każdym treningu siłowym mam, ale nie zawsze wszystkich partii/mięśni które ćwiczyłem. Czy tak tez macie? Wspomnę, że wrzucam BCAA które wspomaga regenerację i ponoć zmniejsza efekt DOMSów.
Dzisiaj ciągle czuję jeszcze klatkę i triceps ze środy.



Miałem dzisiaj fotki robić na konkurs, ale mi sie już nie chce. Zrobię jutro


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podsumowanie etap 2

Waga: 88kg --> 85,1 kg:
- 2,9 kg

Pas: 88,5 cm --> 84 cm - 4,5 cm
Pas wciągnięty: 82,5 cm --> 78 cm - 4,5 cm
BF: 15,65% --> 12,54% - 4,5 %

Fotki:

Porównanie Etap I --> Etap II

ETAP I



ETAP II



Pas luz - miarka



Pas wciągnięty - miarka



Wciągnięty bok:



Waga:



Kalkulator BF:








Zmieniony przez - RafalRRRR w dniu 2013-05-04 11:15:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Pieknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No masz.... Nie zdążyłem edytować :


Jeśli czegoś brakuje, lub jest nie tak, proszę masti o info.
Ogólnie, średnio zadowolony. Nie tyle z wyników, co z formy.
Mogłem bardziej kombinować z fotkami, ale pied...ole to... Na razie ;)
Chciałem aby ułożenie ciała było w prezentacji takie samo jak na początku. Mam np taką fote:

Lepiej wygląda chyba, ale inaczej niż na początku stoję. Nie wiem sam. Wkur...ące jest to pozowanie. Latałem tam i spowrotem. Cały spocony po wszystkim. Jadę zaraz do Jeffs'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10027 Napisanych postów 30368 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728682
trzecie zdjęcie można zmieniac: poze,oświetlenie itp-chodzi o maksymalny efekt.Jak masz gotową trójke zdjęć wrzuc do tematu-kod wysyłam na priv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem wiem, mam na myśli pierwsze - prezentacja przodem. Więc zostawiam jak jest w zbiorczym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10027 Napisanych postów 30368 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728682
Ja bym koniecznie zmienił-poza taka sama a drobne detale nieistotne-w końcu łapiecie formę i w pozowaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurde, dobra pomyślę i wieczorem pokombinuję. Jeśli nic mi nie wyjdzie, zostawię jak jest. Kasuje z ukrytego wątku póki co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Rafał,Masti dobrze podpowiada Tobie i Kubie więc zmieniaj zdjęcie w zestawie konkursowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Pewnie, zmieniaj.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na lato wedlug Kapitana Wodki

Następny temat

Krata na lato według - Muzzy17

WHEY premium