SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na lato - według - RafalRRRR

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1478
Juz nic Napisz jak ci interwaly daly w kosc bo za pierwszym razem kazdy ma pojechane na drugi dzien.
Szkoda ze ja ich nie moge robic, ale moze za jakies 8 miesiecy bede mogl.

Zmieniony przez - KolarzMTB w dniu 2013-04-17 19:59:43

moj dziennik redukcyjno-treningowo-masowo-...: http://www.sfd.pl/kolarzMTB_dziennik_redukcyjno_treningowo_masowo_...-t936736.html

jaki jestem?(bo nie zmiesciło sie w cha-ce opisu w profilu)=> Uparty typ, dążący po trupach do celu jak mnie cos wyprowadzi z równowagi, ambitny, ze skłonnością do przesady, introwertyk/ekstrawertyk zależy pewnie od biorytmu w aktualnym dniu, lubi chodzić swoimi drogami i nikogo się nie słucha... niestety mało ostatnio pije więc bywa drażliwy, pragmatyk a zarazem i świr...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na drugi dzień bez znaczenia. Po każdym sprincie tetno 170, fajki bokiem wychodzą....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kopia z dziennika:


17.04.2013 - DNT - Aeroby

Menu:



Opis:

Menu:


Poszło gładko . Wrzuciłem w 4 posiłkach, bo padam na pysk i nie będzie mi się chciało jeść jeszcze o 22 godz. Bilans OK.
Ostatni posiłek był o 20.

Fotki wszystkich:



Aeroby:

Poranne aeroby na czczo - godz 6:00, siłownia PRO
Wcześniej kreatyna 5g, bcaa 5g, Cissus x1, Thermo Shred x2.
Bieżnia - 35 min w tempie 11,02 km/h. Nie było czasu na 40 min :(

Dobranoc


Zmieniony przez - RafalRRRR w dniu 2013-04-17 21:19:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
nie wiem czy ta kukurydza to dobry pomysł na redukcji, gdzieś w podwieszonych w odżywianiu lub diecie czytałem, że nie powinno się wciągać kukurydzy na redukcji

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1106 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14069
Na pewno nie z puszki. Ale "świeżą" raz na jakiś czas to nie zabije :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
kuba_n
nie wiem czy ta kukurydza to dobry pomysł na redukcji, gdzieś w podwieszonych w odżywianiu lub diecie czytałem, że nie powinno się wciągać kukurydzy na redukcji


Dlaczego niby ?
Takim myśleniem, to najlepiej kurczaczek na parze, warzywka, bez soli i do tego płatki owsiane z wodą. Bez przesady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
no dobra zaraz znajdę, dlaczego

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Na pewno nie ma co z nią przesadzać, jak ze wszystkim. Ale wliczone w bilans nikomu nie zaszkodzi. Najgorsze przy redukcji jest poruszanie się od skrajności w skrajność. Najpierw ktoś 20 lat je jak świnka (ja) , a potem z dnia na dzień kurczaczek na parze i płatki owsiane na wodzie ?

Nie mówię tu o chłopakach z Warszawskiego Koksu, którzy robią redukcję na chlebie baltonowskim i big macach, ale wszystko jest dla ludzi. Dla mnie najważniejsze, aby trzymać makro i tyle , kukurydza jest zdrowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
no dobra znalazłem, głównie chodzi o to żeby wliczać ją w bilans, u Rafała jest OK bo wlicza wszystkie warzywa

cytat 1 link

Warzywa dodajemy do każdego posiłku, dają one nam bardzo mało energii (kcal), zawierają małe ilości węglowodanów a dostarczają naszemu organizmowi niezbędnych witamin oraz minerałów których kulturysta potrzebuje dwukrotnie więcej niż przeciętny człowiek.
Jedynymi warzywami których powinniśmy unikać w nadmiarze są:
kukurydza konserwowa: b/t/w - 2.9/1.2/19.7 daje to 102kcal (podobnie z kukurydzą z kolby)

cytat 2 link

W żadnym wypadku nie powinniśmy opierać się na samych warzywach/owocach - co zwykle jest oparciem tzw. 'diet cud'.
W każdej diecie powinny znajdować się warzywa oraz zdrowy tłuszcz (wyjątek posiłki przed/po treningu siłowym). Pozwolą one uzupełnić niedobór witamin oraz minerałów na diecie redukcyjnej, dostarczając przy tym nie wiele kalorii. Wyjątkiem są tu: kukurydza, fasola biała, soja i soczewica oraz ich kiełki - dostarczają wiele energii więc powinniśmy je wliczać do bilansu diety.

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1478
Liczy sie bilans energetyczny ktory na redukcji ma byc ujemny... a jak juz jestes na tej nieszczesnej redukcji to musisz dbac aby weglowodany byly zlozone tzn o lancuchach wielocukrowych a wiec POSIADAJACE STOSUNKOWO NISKI INDEKS GLIKEMICZNY (CZYLI TAKI PRODUKT WCHLANIA SIE BARDZO DLUGO W STOSUNKU DO NP GLUKOZY), a to dlatego ze te produkty o niskim IG NIE SPOWODUJA U CIEBIE WTRZUTU INSULINY, a co za tym idzie nie bedziesz glodny w pol godziny po posilku.

A teraz pytanie konkursowe: dlaczgo po zjedzeniu np. spaghetti po ok 30-60min jestesmy glodni i chce sie nam jesc?
Do wygrania telefon z rachunkiem do zaplacenia

moj dziennik redukcyjno-treningowo-masowo-...: http://www.sfd.pl/kolarzMTB_dziennik_redukcyjno_treningowo_masowo_...-t936736.html

jaki jestem?(bo nie zmiesciło sie w cha-ce opisu w profilu)=> Uparty typ, dążący po trupach do celu jak mnie cos wyprowadzi z równowagi, ambitny, ze skłonnością do przesady, introwertyk/ekstrawertyk zależy pewnie od biorytmu w aktualnym dniu, lubi chodzić swoimi drogami i nikogo się nie słucha... niestety mało ostatnio pije więc bywa drażliwy, pragmatyk a zarazem i świr...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na lato wedlug Kapitana Wodki

Następny temat

Krata na lato według - Muzzy17

WHEY premium