SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na lato - według - RafalRRRR

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Czyli rozumiem mam się cieszyć studenckim trybem życia
Hehe na pewno nie jest łatwo, ale jakoś ogarniasz widać!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
Misiek_masownik
Czyli rozumiem mam się cieszyć studenckim trybem życia
Hehe na pewno nie jest łatwo, ale jakoś ogarniasz widać!


ciesz i wykorzystuj ile możesz, pod każdym względem
później będziesz już tylko wspominał jak to było super na studiach i marzył żeby cofnąć czas

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciesz się ciesz . Najważniejsze jest zdrowie. Bez tego to ni chu chu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Cieszę się i staram korzystać w pełni- oczywiście w tym dobrym znaczeniu W sumie mi się podoba na studiach, trochę nauki, trochę opierdzielania się. Wydaje mi się, że wszystko zawdzięczam wakacjom na emigracji w robocie- wiadomo funty umilają wolny czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj tak. Zarabiać w funtach musi być miło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Jakbym tam znalazł robotę w miarę spoko, to znaczy nie wyniszczający zapyerdol jak to ma miejsce , to ani chwili bym się nie wahał tam przeprowadzić Zobaczymy co będzie po studiach, czy bezrobocie , czy jakaś lepsza fuszka za 1600-2000
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Spam zyciowo-treningowy 5 m-cy, rzeczywiscie czas leci... A mi zaraz 3 lata stuknie tu, a mialo byc nieskonczenie dlugo przed wyjazdem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
Kapitan Wodka
nieskonczenie dlugo


czy niekoniecznie długo?
no ale źle to chyba tam nie masz, zapodaj jakieś nowe foty

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Kolo weekendu kuba, musze zgrac, ocenzurowac Teraz mam troche zajecia innego.

Zle nie mam, wrecz przeciwnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kopia z dziennika:

07.05.2013 - DT

Menu:



Trening:



Opis:

Menu:


Dopięte na 100%.

Fotki z posiłków 2, 3, 4:



Trening

Poranne aeroby na czczo - godz 6:00, siłownia PRO


Wcześniej kreatyna 5g, bcaa 5g, Cissus x1, Thermo Shred x3.
Bieżnia - 35 min w tempie 11,94 km/h. Aeroby zrobione bardzo dobrze. Tętno po 5 min 150 ud/min. Czasami skakało do 155. Lało się niemiłosiernie ze mnie. Takiej prędkości średniej jeszcze nie wykręciłem. Miałem zrobi 40 min, ale od 30 już czułem brak paliwa.
Po aerobach zrobiłem brzuch:
Wznosy nóg wisząc na drążku – poszło dobrze 3s x20. W końcu zrobiłem wszystkie zadane powtórzenia!
Spięcia brzucha I – standard


Siłownia domowa godzina 18:45


Około-treningowo BCAA 15g, Thermo Shred x3 (godz 17.00), po treningu kreatyna 5g, Cissus x1.

Rozgrzewka – ogólnorozwojowa ;)
Wyciskanie sztangielek na skośnej – szybko, ale dobrze : ).
Wyciskanie sztangielek na płaskiej - j.w. Starałem się dokładnie wykonywać ruch.
Rozpiętki na płaskiej – tutaj poszło dobrze z ciężarem. Maksymalne pompowanie ;).
Pompki na poręczach – coraz lepiej mi idzie. Miało być 12/12/10/10, poszło mniej, ale jeszcze 2 miesiące temu robiłem 3 serie 7/5/2 : )
Francuskie wyciskanie leżąc – poszło dobrze. Dopiero się rozgrzewałem przy tym ćwiczeniu : ). Padł rekord, choć tylko 5 powtórzeń w ostatniej serii (zamiast 8).

Ogólnie ciężary raczej słabe (bywały większe), ale trening był bardzo szybki, przerwy po ok 30-40 sek. Mało czasu było. Po treningu maksymalnie pobudzony i spompowany. Pomimo krótkiego czasu, jestem zadowolony.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na lato wedlug Kapitana Wodki

Następny temat

Krata na lato według - Muzzy17

WHEY premium