SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na lato - według - RafalRRRR

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki, :). Juz po urodzinach. Cholera próbowałem poskakac te burpees i chyba nie zrobię ich, bo zaraz mi sąsiad pietra niezej przyleci (w hotelu jestem).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Spoznione najlepszego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Kapitanie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
RafalRRRR
Dzięki, :). Juz po urodzinach. Cholera próbowałem poskakac te burpees i chyba nie zrobię ich, bo zaraz mi sąsiad pietra niezej przyleci (w hotelu jestem).


trzeba było skakać, może by się okazało że to sąsiadka a nie sąsiad i razem byście sobie poskakali

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
No, zwlaszcza ze R. to jest jednak pies na baby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Zrobiłem jednak ale Tabata squad plus brzuchy. Jutro zapodam co to jest w ogole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kopia z dziennika


08.04.2013 - DNT - Aeroby

Menu:



Opis:

Menu:


Ten dzień, pomimo jego szczególności , minął bardzo spokojnie. Bilans prawie poprawnie, trochę kcal z tłuszczy mogłem dodać, bo zapas wyszedł.
Z rana druga porcja niedzielnego ptasiego mleczka/sernika na zimno (zwał jak zwał), potem gotowany ryż, kurak, wołowe z pary. Na jałowo . Akurat ten rostbef to wpadł przypadkiem. Żonę prosiłem o mielone pulpety z szynki na parze. Nie widziała w lodówce tej paczki i wrzuciła wołowinę rostbef do parowaru z przyprawami i koperkiem (tak jak chciałem te puplety ). Trochę podeszwa wyszła z tego , ale smakowało OK (najgorzej jak jadę do domu głodny i wyobrażam sobie co mam przygotowane - bo gadaliśmy o tych pulpetach - już je przegryzam w myślach... wchodzę, pierwsze co otwieram parowar a tam co innego ). Focha strzeliłem jeszcze i potem mi głupio było z tego powodu. No ale miałem urodziny więc taryfa ulgowa była . Potem już do taxi, na dworzec i do stolicy. Wcześniej zupka z mrożonki a w pociągu dwie bułki. Korciło, ale tak na serio trochę, aby może piwko z okazji urodzin, ale pierdziele to. Ani ze mnie piwosz, ani nie ma sie cieszyć z czego .

Na urodziny (oprócz wcześniej zamówionych supli) dostałem od żony i dzieciaków torbę na trening i koszulkę do biegania/trenowania firmy Kipsta. Totalna niespodzianka. Bardzo fajne. Koszulka niby L, ale taka bardzo obcisła, jakby gumowata. Jak sie ma krate, to fajnie wygląda .

Fotki z posiłków 2 i 3.



Aeroby:

40 minut na rowerku stacjonarnym w tempie 26,86km/h. Aeroby o 6 rano, na czczo, wcześniej BCAA 5g, kreatyna 5g, 2 tabs Thermo shreda i 1 tabs Cissusa. Puls skakał 125-140. Muszę podkręcić chyba na 140-150

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699730
również Ci życzę wszystkiego najlepszego
przede wszystkim zdrowia bo to najważniejsze ,reszta przyjdzie sama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Flex. Nigdy jeszcze nie przywiazywalem takiej wagi do życzeń: "przede wszystkim zdrowia"... Taka prawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na lato wedlug Kapitana Wodki

Następny temat

Krata na lato według - Muzzy17

WHEY premium