SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na lato - według - RafalRRRR

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
sorki zasugerowałem się pierwszym powtórzeniem
jak zacząłeś je robić to najpierw uniosłeś do góry biodra, a dopiero potem szedł ciężar
reszta powtórzeń jest już OK

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Kuba!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Tak, pozycja wyjsciowa jak do siadu. Jak wstajesz to masz doslownie depilowac gryfem lydki i uda Pierwszy rep tragedia, pozniej juz lepiej moim zdaniem.

PS. Tak patrze i nie jestem jednak jedynym flamingiem

Co do ptasiego - ja mam tylko taki slonawy twarog, i musze sypac i sypac ten slodzik... Takze srednio. Ale - zrobilem wczoraj Zonce normalnie, z cukrem, zapachem waniliowym do ciasta; na wierzch starta czekolada. O stary... Normalnie wedel jak dla mnie Ile tam cukru bylo to nie chce wiedziec

U mnie zelatyny nie czuc, ale ta kwasnosc z twarogu przy slodziku moze sie mimo wszystko przebijac... (przy cukrze bylo juz ok) Tak wiec rowniez - rewelacji nie ma, ale choc ciagate na slodkie zabija jakos.


Zmieniony przez - Kapitan Wodka w dniu 2013-04-08 01:55:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No co zrobić. Szczypior ze mnie . Ale patrząc na zdjęcia z przeszłości.... jakoś mnie to nie martwi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Wiadomo, lepiej byc szczuplym z patykami niz yebanym grubasem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nawet nie zauwazyliscie :(. Zmieniła mi sie cyferka pod avatarem :(. A ja sam w hotelu z woda mineralną :(. Ni ma lekko, rano postaram sie burpees jakieś porobic. Jutrzejsza siłownia na środę, czwartkowa na piątek a sobotnią na niedziele :) aero bez zmian. Codziennie rano oprócz piątku. Szczegóły z dzisiaj i jutra wrzuce w środę :). Nie wiem tylko jak jutro miche ogarnę. Śniadanie o 8 - zjem dużo. Potem o 14 obiad dopiero bo cały dzień w hotelu na meetingu. O 17 pociąg, ale to już jakieś bułki z twarogiem zakupie. Pozdrawiam i sto krat, znaczy lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to wszystkiego najlepszego dzieciaku



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
wszystkiego naj naj

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Konrad, a jak wpisać te piersi w bilans? bo piwo odpada :) Dzięki chłopaki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Wszystkiego Najlepszego!

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na lato wedlug Kapitana Wodki

Następny temat

Krata na lato według - Muzzy17

WHEY premium