SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik ciążowy- cod123

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21241

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Mufinki wyglądają przepysznie
Osobiście pod koniec wstawałam kilkanaście razy na siku...

Odliczamy do końca zaglądam na forum i zawsze się zastanawiam czy to już?
1

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
W trakcie porodu to się i kortyzol i adrenalina wytwarzają więc zmęczenie nie straszne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Nie wiem co jest grane, ale od jakiś 3 dni miałam jakiś przypływ energii... Nie bolało mnie aż tak nic i jakoś tak siły było więcej. Wczoraj zrobiłam 4600 kroków, to najwięcej od jakiś 5 tygodni haha. Byliśmy na lodach wczoraj. Był do wyboru mały, średni i gigant. Wzięłam średni, ale był ogromny haha tak się najadłam, że starczyło do kolacji.

Dzisiaj weszłam na wagę i z dnia na dzień znowu kg więcej, nie podoba mi się więc na dzień dzisiejszy +10.7.

W pt NFZ wystosowało komunikat, że szpitale nieprawnie żądają testów na covid od partnera, który chce uczestniczyć w porodzie rodzinnym. Dzisiaj szpital, w którym chce rodzić wystosował oświadczenie, że od 20.07 wznawiają porody rodzinne bez testu. Także może się załapię, a może nie, bo może się zacząć w każdej chwili praktycznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
To teraz kciuki żebys wytrwała do tego 20 go :) jakby nie mogli z dnia na dzień wprowadzić ;p
A z wagą.... Nawet jak będzie plus 12 kg to i tak bardzo ładnie. Jak 1 kg w ciągu dnia wpada to wiadomo że to nie fat i zleci szybko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Takie wahania wagi pod koniec to woda, nie ma się czym przejmować
Bez sensu, że nie mogą wprowadzić tych porodów z dnia na dzień, oby się udało dotrwać do 20.
Ja nadal bardziej się martwię brakiem odwiedzin, moja kuzynka we wtorek urodziła i dużo bardziej potrzebowała pomocy i wsparcia męża po porodzie niż w trakcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627508
Trzymam kciuki - hoduj, hoduj do 20.07:)
Waga bardzo ładna i nawet jak dla mnie sprawdzanie wagi teraz to jakieś takie bez sensu się wydaje... Wszystko sobie ładnie pójdzie precz jak zaczniesz spokojnie karmić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Dzięki

jeżeli chodzi o odwiedziny to zupełnie nie ma szans także cieszę się z braku laku chociaż z tego...

dziś miałam KTG, skurczów brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Przyłączam się do grupy wsparcia trzymaj, trzymaj - już tylko kilka dni
1

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Noworoczne wyzwanie - ZGŁOSZENIA

Następny temat

Redukcja, trening, metabolizm- jak ogarnąć chaos?

WHEY premium