SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik ciążowy- cod123

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Skurcze będą w odpowiednim czasie
1

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Ja znowu się załamałam, bo bo tym jak NFZ wystosowało komunikat, że szpitale nieprawnie żądają testów wypowiedział się prezes Polskiego Stowarzyszenia Ginekologicznegi i pojechał po NFZ, że mają stanowisko nieprawidłowe i niezgodne z postawą Ministerstwa Zdrowia! I że pandemia przecież nadal trwa i nie powinno się wznawiać porodów rodzinnych... Ten szpital, w którym chciałam rodzić od razu się wycofał i porody rodzinne wycofał. No jestem załamana. Najgorsze, że dosłownie robią sobie jaja z kobiet, które są w takiej sytuacji. W innym szpitalu natomiast wznowili porody rodzinne (na tą chwilę). Nie wiem teraz co mam robić ... Czy rodzić bez męża, ale w tym szpitalu co chciałam od początku i co mi znajoma poleciła, czy z mężem ale w innym szpitalu co nie mam za bardzo opinii od znanych mi osób. W internecie się różne zarówno dla jednego jak i drugiego... Nie wiem już, jestem rozdarta. Odwiedzin oczywiście nie ma nigdzie.

EDIT właśnie wystosowali komunikat i znowu zmienili zdanie i jednak od 20.07 bez testu... Wymiekam


Zmieniony przez - cod123 w dniu 2020-07-16 09:57:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Słuchajcie, ja rodziłam 3 razy z mężem. Ale oprócz wsparcia mentalnego, psychicznego to ciężko mi powiedzieć o jakiejkolwiek pomocy. Po prostu jej nie potrzebowałam. Nie rozumiem za bardzo czemu kobiety się tak zafiksowały na punkcie porodów z mężem? Nie zrozumcie mnie źle, to nie atak, tylko oni naprawdę są zbędni w tym procesie
4

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 54 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 31986
ja się cieszę że mąż był przy mnie, chociaż tego konkretnego szpitala nie wybrałabym gdyby nie ta możliwość :/ Podczas porodu naturalnego byłam jak w transie, większość rzeczy nie pamiętam, nie pamiętam o jakie zgody mnie prosili itd. Mąż nad tym wszystkim panował... Położne nie miały czasu żeby być przy mnie, gdyby nie mąż leżałabym na tej sali sama. Poza tym jak już zrobili mi cc to mąż dostał syna na 2 godziny na kangurowanie i mały nie musiał leżeć sam w zimnej mydelniczce.



Zmieniony przez - Trzpiota1 w dniu 2020-07-16 10:29:03

Zmieniony przez - Trzpiota1 w dniu 2020-07-16 10:30:41
1

Want to be happy? Be grateful.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
ja nie byłem przy porodach bo były cesarki. Ale zaraz po widziałem swoich chłopaków, mogłem wziąć na ręce. Niezapomniane chwile w życiu.
3

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Ja już wspominałam, że mąż był dużo większym wsparciem po porodzie niż w trakcie. A teraz jest taki cyrk, że nawet nie wiem czy mąż może potrzymać dziecko, bo już widziałam komunikaty, że po porodzie ma jak najszybciej opuścić salę. Z drugiej strony różnie bywa z zachowaniem personelu medycznego, więc obecność męża może się przydać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
bo to mój pierwszy poród i najzwyczajniej w świecie się boje. Poza tym chciałabym, żeby mąż mógł chociaż zobaczyć nasze dziecko, a nie dopiero po 3 dniach jak wyjdę do domu. Odwiedzin nie ma i to jest jedyna szansa, żeby ojciec mógł je zobaczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Rozumiem, ale nie mamy wpływu na to co się dzieje niestety. Mam nadzieję że trafisz fajną położną i wyjdziesz szybciej niż po 3 dniach. U nas wypuszczają po 48h.
1

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Eh zmienność decyzji nie pomaga w oswojeniu się z tematem.

Mi mąż bardzo pomagał się odstresować. Po prostu mnie rozśmieszał . Za drugim razem poszło szybko to bym dała radę a za pierwszym razem na porodówce byłam dwa razy, za drugim razem 12h więc można "zwariować" od siedzenia samemu tyle bo położne wpadały tylko na chwilę.

Rozumiem dylemat. Mam nadzieję, że serce podpowie co wybrać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627508
Cod - natura da radę sama - zaufaj.
Jak sie uda z Mężem - bedzie super, jak nie - to i tak nie on jest najważniejszy dla bezpiecznego porodu. Wybieraj szpital pod kątem lekarzy/położnych/atmosfery. I przede wszystkim - teraz juz powinnaś być spokojna, a nie miotać się w decyzjach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Noworoczne wyzwanie - ZGŁOSZENIA

Następny temat

Redukcja, trening, metabolizm- jak ogarnąć chaos?

WHEY premium