SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik ciążowy- cod123

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Hej, jest w miarę dziś kończę tydzień 35.
Faktycznie nie wyobrażam sobie co ma zrobić kobieta z dzieckiem w takiej sytuacji. Ja przez tydzień nie wychodziłam z domu.. leżałam i siedziałam na zmianę. Prawie nic nie robiłam, a byłam zmęczona jeszcze były u nas mega upały i bardzo słabo mi się oddychało. Wczoraj byłam znowu na kontroli to szyjka taka sama 16 mm, w ktg skurczów nie było. Lekarz powiedział, że już jest bezpiecznie i jakby się teraz urodził to nie powinno być źle, ale wiadomo lepiej przetrzymać jeszcze te dwa tygodnie. Mogę trochę więcej chodzić po domu, ale daleko nie mam sie zapuszczać. Chętnie bym wyszła chwilę na dwór, ale u mnie w bloku problemem są schody, mieszkam na 3 piętrze bez windy i po raz pierwszy w życiu przeszkadza mi to. Ledwo wchodzę do góry, zadyszkę mam jakbym na jakiś szczyt wchodziła.
Niestety wychodzi, że dupa z porodu z mężem. Dołuje mnie to. Jeden szpital w Poznaniu wprowadził niby taka możliwość, ale partner musi mieć test na covid za 500 zł, który uwaga jest ważny 5 dni... To co najmniej tak jakby można przewidzieć kiedy się zacznie... Paranoja. Już lepiej jakby nic nie wprowadzili, bo tylko wkurzyli tym ludzi. Co prawda w tym szpitalu nie chciałam, ale sam fakt że to jest po prostu paranoja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Jak się teraz urodzi to będzie Idealny, ale bardzo drobniutki wiem z doświadczenia
Trzymaj się!
2

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
to przynajmniej możesz już być spokojna, że nawet gdbybyś urodziłą wcześniej, to już będzie dobrze

a z tymi badaniami na covid to rzeczywiście paranoja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Masakra że ciągle się tego trzymają. I tak jak mówisz że cena wysoka to jedna ale to, że się terminu porodu nie da przewidzieć to drugie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Z tego co czytałam to zarówno Rzecznik Praw Obywatelskich jak i Fundacja Rodzić Po Ludzku mocno naciskały na przywrócenie porodów rodzinnych i rezygnację z tych badań na covid bo to bez sensu. Szkoda, że nadal niektóre szpitale mają to w d... Niektóre placówki zalecają zrobienie badań ale nie jest to warunek konieczny.
Swoją drogą nie rozumiem, skoro mąż mieszka z rodząca pod jednym dachem, to jeśli coś złapią to przecież oboje. Raczej ciężko żeby ona była zdrowa a tylko on chory.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Viki
Raczej ciężko żeby ona była zdrowa a tylko on chory.


Raczej bardzo możliwe
U nas znajoma pracująca w domu pomocy była chora (przeszła dość łagodnie) a syn i partner nie. Mieszkają w jednym domu, ona miała kontakt z rodzicami, teściami i siostra kilka dni przed testem na covid i nikogo nie zaraziła tzn nawet jeśli zaraziła to przeszli bezobjawowo... Myślę, że nikt tak naprawdę nie wie, co, jak i dlaczego dlatego wszystkiego zabraniają prewencyjnie

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Julietta a mieli testy? Czy bezobjawowo? Zresztą co ta za choroba co nie daje objawów a podobno jakieś badania były i bezobjawowi nie zarażają, czyli nie dość że nie chorują to nie przenoszą więc w sumie jakby nie było choroby wcale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Ona miała pozytywny, syn i partner negatywne, dalszej rodziny z którą miała kontakt nie badali

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Dla mnie jest to niezrozumiałe... Myślę, że tak jest tym szpitalom wygodniej, może nikt im dupy nie truje i mają spokój, bo wiadomo że rodząca nie ma na to siły. Trochę mi się w głowie nie mieści, że urodzę dziecko i mąż nawet go nie zobaczy przez 3 dni... Przykre to jest, tym bardziej że już restrykcje zostają znoszone i nie jest to stan taki jak był wczesniej. Mało tego do szpitali, które mają umowy z uczelniami wrócili już studenci! Także taki student może być przy porodzie i na oddziale, w mąż nie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Julietta chodziło mi o to, że jakby facet miał kogoś zarazić to w pierwszej kolejności najbliższą rodzinę. Bo dziwne by było, że jednych zaraża a innych nie. Dodatkowo pozostaje pytanie, jeśli najbliższa rodzina nie została zarażona to czy rzeczywiście wirus tak łatwo się przenosi? I jeszcze kwestia testów, bo podobno też różnie bywa i dają fałszywe wyniki.

Cod dokładnie. Wesela na 150 osób mogą być, ludzie w kościele bez limitu a mąż przy porodzie nie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Noworoczne wyzwanie - ZGŁOSZENIA

Następny temat

Redukcja, trening, metabolizm- jak ogarnąć chaos?

WHEY premium