SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Noworoczne wyzwanie - ZGŁOSZENIA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4690

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Zbliża się nowy rok. Dla jednych czas dobry jak każdy inny do podjęcia nowych wyzwań a jednak dla wielu osób to specjalny czas kiedy mamy chęć na planowanie ambitnych celów. Po świętach i sylwestrze możemy ruszyć naładowane nową siłą. I ja obecnie mam głowę pełną pomysłów i ciało chętne do działania, stąd przyszedł mi do głowy pomysł wyzwania jakiego dawno tu nie było. Na razie jest tylko zamysł, bo musimy sprawdzić czy będą chętne.

Zarys wyzwania jest taki, że od nowego roku wspólnie działamy, aby osiągnąć wyznaczony przez siebie cel. Żeby ugrać to w jakieś ogólne ramy to wybieramy czy teraz czas na redukcję czy masę/ dekompozycję. Na tej podstawie stworzymy grupy przypisane do moderatora. Od nas dostaniecie na pewno ułożony plan treningowy i ogólne zalecenia dietetyczne. Jak będzie zainteresowanie i aktywność to na pewno znajdą się jakieś fajne nagrody.

To co są jakieś chętne?

Z wyzwaniem ruszamy 06.01. Warunkiem uczestnictwa jest wrzucenie do tego tematu wypełnionej ankiety działu do 31.12



Zmieniony przez - paula.cw w dniu 2019-12-29 14:12:52

Zmieniony przez - paula.cw w dniu 2019-12-31 09:37:16
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 314 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9302
Owszem są :) Zbieram się psychicznie do rozpoczęcia redukcji od stycznia, pomoc zawsze mile widziana.
2

2006 Cracovia Marathon 04:50:07
2007 Cracovia Marathon 04:39:06

http://www.sfd.pl/From_fat_to_fit-t908566-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Zachęcamy do zgłaszania się Nowy rok to idealny czas na realizację postanowień, które przed długi czas odkładało się na bok i na podjęcie nowych wyzwań. Trzeba wykorzystać te pokłady energii, których na pewno nie zabraknie po świątecznej przerwie

Piszcie jakie są Wasze cele a w zależności od ilości zgłoszeń i wymagań stworzymy odpowiednie grupy
2

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Czekamy aż zbierze się minimum 5 chętnych osób. Poza chęciami nie ma innych kryteriów, żeby dołączyć!! Więc jeśli macie ochotę wziąć udział to można zaprosić koleżanki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
JA Z wielką chęcią
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55051
W sumie mogę się zgłosić:) od stycznia startuje z redukcja docelowo z rekompozycja sylwetki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 72 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9248
Zgłaszam się. Od stycznia redukcja/ rekompozycja :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
No to mamy 4 chętne. Czekamy na jeszcze jedną i będziemy dalej ustalać szczegóły :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4 Wiek 44 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 23
To jeszcze ja
Moim celem jest niewielka redukcja ok 3 kg (brzuszek) i ogólna poprawa kondycji.


Zmieniony przez - Anka JZ w dniu 2019-12-20 15:27:02
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 72 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9248
W takim razie ja czekam z niecierpliwością na info jak to będzie wyglądać.. Zbieram się już jakiś czas i mam nadzieję, że udział w wyzwaniu wpłynie na moja motywację:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 262 Napisanych postów 650 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8409
Też chętnie dołączę W dzienniku dostałam sugestię redukcji od lutego, ale jeśli wyzwanie ma być od początku roku, to chyba nie ma przeszkód, żeby lekko zmienić plany, a za to mieć większe wsparcie w swoim pierwszym poważnym odchudzaniu.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Legginsy Gym Glamur

Następny temat

Dziennik ciążowy- cod123

WHEY premium