SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik ciążowy- cod123

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Jak położnej nie można, nawet ze szpitala to lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Co do położnej ze szpitala to nie wiem, czy można. Ale w moim przypadku to nic nie daje, bo nie znam żadnej ani ja ani nikt znajomy. Mieszkam 60 km od miejscowości, w której będę rodzić.

Wczoraj była położna środowiskowa i robiła mi KTG, trochę się zestresowałam bo dziecko miało cały czas wysokie tętno ok 170. Kazała skonsultować z lekarzem, lekarz kazał zrobić CRP, czy nie ma żadnego zakażenia, bo to może być pierwsza przyczyna. Mam też pić dużo wody min 2,5 litra. W sumie jak u lekarza miałam ostatnio robione to też miał takie tętno, ale lekarz za bardzo nic na to nie powiedział, tylko też żeby pić i że ruchliwy jest.
Jutro znowu przyjdzie położna to zobaczymy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Fajnie, że jest taka możliwość żeby zbadać KTG w domu.

Ja opinii położnych szukałam w necie, m.in. na znany lekarz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
60km to kawał drogi. Ja bym się bała że nie zdążę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Końcówka 37 tygodnia. Ledwo się toczę coraz bardziej bolą pachwiny, bardzo ciężko mi się chodzi, o obracaniu na drugi bok to nawet nie wspomnę.

Dzisiaj było mega duszno w nocy, a jakiś pies darł ryja w nocy dosłownie jakby go obdzierali ze skóry. Nie było mowy o zamknięciu okna, bo chyba byśmy się udusili... Więc co chwilę pobudka.

Waga na tą chwilę +9,2 kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ogólnie teraz ciężko się śpi przez tą duszność. W całym domu mam okna pootwierane a i tak gorąco. Trzeba myśleć o klimie chyba powoli.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
jedoznko wygląda zacnie
a na wadze to za wiele nie rpzybyło, to właściwie zaraz po będzieszna zero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
I dotrwaliscie prawie do końca!
1

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 54 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 31986
cześć :) ja urodziłam w ten piątek. jest 2 w nocy siedzę z laktatorem i nadrabiam sfd :D W skrócie oksytocynowa masakra zakońzona cc. Ale warto było się męczyć bo mam najśliczniejszego syna na świecie. Moja rada - płac za dobra polozna przy porodzie na wyłączność - ja nie miałam i b załuje.
5 doba po porodzie i na razie 7 kg w dół. Ale jeszcze duuuużo wody siedzi, obrzęki po cc to jakis kosmos.




Zmieniony przez - Trzpiota1 w dniu 2020-07-01 02:07:52

Zmieniony przez - Trzpiota1 w dniu 2020-07-01 02:10:32

Zmieniony przez - Trzpiota1 w dniu 2020-07-01 02:14:38
1

Want to be happy? Be grateful.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Trzpiota1
cześć :) ja urodziłam w ten piątek. jest 2 w nocy siedzę z laktatorem i nadrabiam sfd :D W skrócie oksytocynowa masakra zakońzona cc. Ale warto było się męczyć bo mam najśliczniejszego syna na świecie. Moja rada - płac za dobra polozna przy porodzie na wyłączność - ja nie miałam i b załuje.
5 doba po porodzie i na razie 7 kg w dół. Ale jeszcze duuuużo wody siedzi, obrzęki po cc to jakis kosmos.


Super, gratulacje :) w którym tyg byłaś? Na położna to już za późno, a poza tym tak jak pisałam u nas nie ma jeszcze porodów z osobami towarzyszącymi....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Noworoczne wyzwanie - ZGŁOSZENIA

Następny temat

Redukcja, trening, metabolizm- jak ogarnąć chaos?

WHEY premium