SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik ciążowy- cod123

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Teraz się starają jak najszybciej po porodzie wypuszczać do domu.

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Niestety w Poznaniu, gdzie będę rodzić na ta chwile żaden szpital nie przywrócił porodu rodzinnego, jeszcze jest trochę czasu także jest nadzieja..jeżeli chodzi o odwiedziny to dla mnie marne szanse, że przywrócą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Eh, to trzymamy kciuki

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Coraz więcej luzu, znoszą obostrzenia w różnych dziedzinach więc może w szpitalach też sytuacja się zmieni. Bo dla mnie to bez sensu, że wesele na 150 osób może być, w sklepie ludzie bez limitu, siłownie otwierają ale mąż nie może być przy porodzie czy później odwiedzić. Ja akurat długo w szpitalu nie byłam, ale mimo to po pierwsze byłam w takim stanie że nie mogłam nawet sama pójść do toalety a po drugie były straszne cyrki z jedzeniem więc gdyby nie zapasy od męża to nawet cały dzień nic bym nie zjadła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
No skoda że taki stres dodatkowy. Zwłaszcza że Minister Zdrowia nie zalecał nigdy tego zakazu... Wydaje się że to bez sensu jeśli chodzi o ryzyko potencjalnego przywleczenia wirusa to mąż z żoną i tak raczej mają to samo. Wiem że nawet nie można za bardzo rzeczy podać. Pocieszające jest to że widziałam same pozytywne relacje kobiet które radziły sobie same ale też nie sledze bardzo. Oby to powróciło do normy jak najszybciej.

A fota rewelacyjna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Najgorsze te problemy z odwiedzinami. Ale sytuacja jest dynamiczna i trzeba mieć nadzieję że będzie zaraz normalnie we wszystkich szpitalach.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Wczoraj zaczęłam 34 tydzień. Niestety czuje się coraz gorzej. Dokuczają bóle ud i pachwin. Fizjo rozmasowała trochę nogi i więzadła miednicy, ale jedna wizyta to stanowczo za mało i muszę jeszcze jechać w przyszłym tyg, jak obecna sytuacja pozwoli... Bo dziś od rana miałam nieprzyjemne skurcze, które trwały już kilka godzin i mnie zaniepokoiły, więc pojechałam do lekarza. KTG nie wykazało żadnych skurczów, natomiast szyjka się znowu skróciła. Główka jest dosyć nisko i może napierać. Mały waży 2,1 i 40 cm. W pn jadę znowu i jak znowu będzie krótsza szyjka to moze do szpitala na podanie sterydów. Na tą chwilę dostałam luteinę i większe dawki magnezu i zobaczymy. Niestety to napinanie macicy nadal czuję. No i co za tym idzie samopoczucie gorsze... Acha no i oczywiście jeszcze więcej się oszczędzać, także co za tym idzie chyba już wcale nie będę wychodzić z domu.... Echhhhhhh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Te napinania macucy są naturalne, ona ćwiczy przed porodem czasami to brzuch potrafi się cały "stawiać". Zdrówka, spokoju i cierpliwosci
2

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
COd na kiedy masz termin?

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Malinowa- tak wiem, ale u mnie te skurcze trwały od 8 do 18 praktycznie co chwilę, więc w sumie dobrze że pojechałam do tego lekarza.

Nene- termin 22 lipca
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Noworoczne wyzwanie - ZGŁOSZENIA

Następny temat

Redukcja, trening, metabolizm- jak ogarnąć chaos?

WHEY premium