SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik ciążowy- cod123

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Cod, ta dieta jeszcze nie najgorsza, bywa dużo gorzej... Ja mam nadzieję, że to się niedługo wyciszy i oby Maleństwo tam się zdrowo trzymało
1

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627508
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Cod żarcie w szpitalu to porażka. Dwa razy byłam. Pierwszy raz poród - dieta matki karmiącej dokładnie jak na Twoich zdjęciach (choć chleba u Ciebie więcej, u nas dwie kromki z weki). Gdyby mąż mi nie przynosił jedzenia z domu to bym padła. Na dodatek trzeba było odrazu przekładać na własny talerz bo babka szybko zbierała. Jak akurat karmilas dziecko, to pech - zabierali jedzenie i tyle!

Drugi raz jak Młody miał rotawirusa - i też czekał z widelcem pod drzwiami aż tata przyniesie obiad. Lekarz dawał zalecania co do diety, a do jedzenia przynosili to, czego akurat nie mógł jeść. Nawet surowe w środku klopsy się trafiły.


Zdrówka!


Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-04-18 14:59:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
wątpię czy są jakieś różnice w posiłkach dla kobiety w ciąży czy matki czy innych osób. Ja po operacji miałam bardzo podobne posiłki. Gdyby nie to, że nie byłam w stanie nic przełknąć to bym też głodowała po zjedzeniu tego.
Już nie wspominając o osobach na dicie lekkostrawnej kubeczek kleiku i suchary...sztuk 3...

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
A suchara to bym zjadł. Szczególnie te które pakują do racji żywnościowych wojskowych są kozak.
3

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Dzięki :*

Skoro to nie było złe jedzenie to mnie pocieszyliście :p ale jak dla mnie masakra. Najbardziej mnie śmieszyły dodatki typu jedna rzodkiewka, czy jeden pomidorek koktajlowy.

Wczoraj znowu miałam zastrzyk... Tym razem długo wytrzymałam, bo od piątku 21 do ndz 21 bez niczego. Więc ten czas się wydłuża ciągle. Trochę się zdenerwowałam,bo na tych zastrzykach jest napisane, że są niewskazane w ciąży, więc dziś szybko napisałam tą nazwę do mojego lekarza to odpisał, że w wyjątkowych sytuacjach można, ale leczenie omówimy na wizycie, więc może zaproponuje mi coś innego...

Wczoraj spacer w lesie, a zaraz może coś poćwicze lekko. Na szczęście ruch przy tym schorzeniu jest wskazany...

Teraz 27 TC, już jakieś 7 kg na plusie, chociaż nie wiem w sumie gdzie to weszło, bo brzuch trochę urósł, ale duży nie jest, a reszta raczej normalna...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Full leków jest niezalecanych w ciąży a jak trzeba to się je bierze i zazwyczaj nie mają negatywnych skutków dla dziecka. Nasze organizmy mają solidny potencjał do radzenia sobie w takich sytuacjach.
2

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Cod, na Twoich talerzach widzę jakieś mięso Ja leżąc kiedyś na patologii ciąży w Szczecinie , przez tydzień nie widziałam mięsa, jak gulasz to pływały marchewki lub parówki ....
1

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
nightingal
Full leków jest niezalecanych w ciąży a jak trzeba to się je bierze i zazwyczaj nie mają negatywnych skutków dla dziecka. Nasze organizmy mają solidny potencjał do radzenia sobie w takich sytuacjach.


Też tak myślę
Z własnego doświadczenia dodam, że też brałam w pierwszym trymestrze ciąży anybiotyki, na ulotce widniała ''ciążą'' jako główne przeciwskazanie i strasznie mi to wtedy zryło głowę, ale najważniejsze, że wszystko jest ok z dzieckiem
Wiem, że takie ulotki potrafią wystraszyć na amen, ale staraj się nie denerwować

Brzuszek W Końcu Widać
3

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Zwykle na ulotkach jest napisane żeby nie stosować w ciąży - to tak na wszelki wypadek, żeby producent nie miał żadnych problemów. Ale to nie oznacza, że te leki są niebezpieczne. Wiadomo że lepiej unikać ale jak jest potrzeba to nie ma co się dodatkowo stresować ulotką.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Noworoczne wyzwanie - ZGŁOSZENIA

Następny temat

Redukcja, trening, metabolizm- jak ogarnąć chaos?

WHEY premium