SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik ciążowy- cod123

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Najgorsze te pytania od wszystkich- w stylu, czy to już itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Moje doświadczenia chyba znasz. Dwa razy to przechodziłam i wiem jak się czujesz no i czego się obawiasz. Ja ta końcówkę najgorzej wspominam bo już od tygodnia po terminie to jednak już coraz trudniej było się całkiem wyciszyć. Generalnie ostatnie 2 czy 3 tygodnie to już jakby pochłonięte jednym tematem i masz wrażenie że trwają wieczność.
Ale pocieszające jest to że poród potrafi się rozwinąć poniekąd znienacka. Nie znasz dnia ni godziny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Cod, dokładnie
1

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
O nadal w dwupaku
Zdrówka!
1

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
No tak to bywa, najpierwej się człowiek stresuje czy dotrwa do końca a później stres że po terminie Ale jak już zostało napisane, poród potrafi zaskoczyć z nienacka więc spokojnie, bez nerwów. Będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
My nadal w dwupaku :( dziś 41 TC. 7 dni po terminie. W szpitalu, który wybrałam przyjmują 10 dni po terminie. Już mnie to wszystko dobija i stresuje, nie mam za bardzo nastroju, takie siedzenie na szpilkach, czy na pewno wszystko dobrze. Próbowałam już wszystkich tzw naturalnych metod na przyspieszenie i nic. Mówią, że jak nie chce wyjść to nic nie pomoże.
Siły mam na pewno większe niż kilka tyg temu. Codziennie idę na spacer, bardzo bolesne są dla mnie ruchy dziecka, wczoraj wieczorem jak zaczął robić fikołki to płakać mi się chciało dosłownie z bólu. Tydzień temu miał ponoć ok 3800, boje się że dojdzie do 4, ale nie ma co gdybać bo to się może różnić. Bolą już mnie też plecy, w sumie i tak późno zaczęły.

Moja waga plus 11 kg, nie jest źle.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Będzie dobrze. Sporo znajomych "rodziło" po terminie.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
Dobrze tam łobuzowi, to się nie spieszy... Trzymam kciuki, brzucho piękne, juz zaraz będzie wspomnieniem. Jak ruchy dzieciaczka czujesz - to nic złego się nie dzieje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Już na pewno niedługo :p Nie ma dobrych rad na tą końcówkę.
Ja się ciągle zastanawiam ile bym musiała jeszcze czekać żeby się samo zaczęło. :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Jesteśmy już osobno wczoraj 20:05 urodziłam Marcela- 55cm, 3850g. Poród opiszę jak dojdę do siebie, bo to co mnie spotkało w wyniku powikłań oczywiście mój pech... Na tą chwilę niestety nie mogę zajmować się samodzielnie maleństwem, mam przetaczaną krew, ale powoli wracam do siebie. Wrócę z opisem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Noworoczne wyzwanie - ZGŁOSZENIA

Następny temat

Redukcja, trening, metabolizm- jak ogarnąć chaos?

WHEY premium