SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.2

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 212673

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 643 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45510
Leciałem teraz przez kilka tygodni splitem 4x week, partia raz na tydzień. Same wolne ciężary, mało powtórzeń. Teraz wchodzę na mostek, chcę trochę odpocząć, odciążyć stawy, zregenerować się ( jakieś 8 tygodni ). Podział ciała na:

1. Nogi+plecy+biceps
2. Klata+barki+triceps

i trenowanie każdego podziału 2x w tygodniu, oczywiście lekko, wykorzystując maszyny i wyciągi będzie okej na taki luźny okres?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
dla mnie bez sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Po nogach nie miał bym już siły zrobić pleców. J/w !

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Zwłaszcza 2 x wk.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 643 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45510
Zaproponujecie coś w takim razie? Może lecieć sobie dalej partie 1x week, tylko po prostu lżej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wrzuć sobie typowy FBW jak chcesz cos w tym stylu podziel na dwa treningi A/B i wyjdzie ci podobnie jak chcesz zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam pytanie
lepiej u Was sprawdza sie na masie dieta wysoko weglowodanowa czy wysoko tluszczowa?
wiem ze kazdy jest inny itp ale pytam z ciekawosci kto co o tym sadzi
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
no racja w tym ze sprawa indywidualna. kumpel ma typowy dzik, leci mase na wysokotluszczowych dietach. sile tez robi na nich niezlą. z tego co po nim widze to sprawdza sie na nim. ja z kolei mam mala ilosc tluszczy w diecie mimo ze dobrze je toleruje.. masuje na wysokich weglach mimo ze czasem mam uczucie takiego "rozepchania" jakby az sie nie chcialo trawic. druga sprawa jak jadlem gorsze wegle to problemy trawienne, "pęczylo" mnie, nie moglem wiecej jesc. kwestia byla w tym czy jem ziemniaki, rodzaj ryzu i jak sie okazywalo unikanie pieczywa (jakiegokolwiek, nawet razowego) spowodowalo ze problem znikl. masuje mi sie dobrze na weglach. na wysokich tluszczach zbieralo mnie na wymioty, a u kumpla widze ze leci bardzo fajnie do przodu. stosuje taki uklad bo wegle zalewaja go strasznie wodą i smalcem, typowy endo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35440
shitman_xD-jak ty masz wegle i tłuszcze na wysokim poziome
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
shitman_xD
ja mam pytanie
lepiej u Was sprawdza sie na masie dieta wysoko weglowodanowa czy wysoko tluszczowa?
wiem ze kazdy jest inny itp ale pytam z ciekawosci kto co o tym sadzi
pzdr


Musisz sam na sobie sprawdzić

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dokumenty o saa

Następny temat

Gino a postepy masowe, silowe

WHEY premium