SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.2

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 212176

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak chcesz metabolizm podkrecic dodaj t3 delikatnie lub aero
meta fajny pomysl na koncowke cyklu ale co potem ? bo wedlug tego co jest tam napisane to konczysz wszystko rowno poleci szybciutko w dol kolego tam metka bedzie tylko efektem chwilowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1453 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32653
bede probowal samym aero cos zdzialac i kalorie zetne na npp na minimalny + zeby sie nie zalac; nie mam zamiaru schodzic z towaru po tej masie tylko od razu robic forme i leciec z redukcja i wtedy tez t3 poleci dlatego nie chce teraz dorzucac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Skoro chcesz robić redukcje po masie to po co schodzić na npp z kalori na lekki + ? kręć porostu aero i zostaw wszytko jak jest.

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1453 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32653
po to, zeby sie nie zalac za bardzo;) ale ok to juz jest kwestia obserwacji mojego organizmu i dopasowywania michy a celem do konca tego cyklu jest masa, sprobuje samym aero podkrecic metabolizm, zeby w pelni wykorzystac te srodki do konca cyklu bo mam problem z tak dlugim masowaniem, zawsze za szybko sie zalewalem i nie chce popelnic starych bledow tylko w koncu zrobic dobra forme
jeszcze zostaje kwestia czy robic mostek po masie na ustabilzowanie przyrostow czy moge od razu po mecie zaczac robic redukcje na tren, prop, master, clen, t3? skoro wrzuce tren nie powinienem sie obawiac, ze poleci mieso?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94891 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670402
test,tren,wino idealne połączenie do t-3 jeśli chodzi o zapobiegnięciu katabolizmu mięśni

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1453 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32653
wina nie wrzuce od razu po mecie bo watroba padnie;) ale potem jak juz troche spale to na szilf mam w planie dodac, akurat na druga czesc wycinki na te 7-8 tyg; a lecial ktos moze 16 tyg na trenie a? trzeba zwiekszac dawke? wiadomo jak mna jakies sajdy zaczna targac to odstawie ale lecial ktos tyle? czy lepiej dac tren e na taki okres?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Aras84 a ja zupełnie odwrotnie. Nie ciągnie mnie ani do syfiastego żarcia, ani słodyczy. Po prostu ciągle chce mi się jeść, cokolwiek byle dużo. Zajadam się nawet owsianką której kiedyś nie lubiłem. Zjem jeden posiłek i już myślę o następnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
To pozazdroscic takiego apetytu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94891 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670402
bez przesady teraz mozna tyle rzeczy zjeść ze smakiem,wejdź do działu kuchnia sfd

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dokumenty o saa

Następny temat

Gino a postepy masowe, silowe

WHEY premium