SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.2

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 211261

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 748 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12915
Psychol myśle, że tego boostera spokojnie można szamać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202635
daa warto łączyć z jakimś AI wtedy wyciąga się max z tego kwasu...

"As we age, we produce even more aromatase and that is often why you see men getting fat, soft and flabby as they get older. Aromatase and it's end product estrogen are the enemy of any man wanting to keep that rock hard physique and feel his best! Unfortunately it seems that the "holy grail" of supplements D-Aspartic Acid may actually cause the body to produce more aromatase, which is something you definitely don't want! Making all of that extra testosterone isn't going to do you much good if a large part of it converts to estrogen in the body, so you want to stop that from happening! It has been shown in the literature that D-Aspartic Acid can increase testicular aromatase levels, making your testosterone to estrogen ratio sub par (1,2,3) which can certainly be an issue for the bodybuilder. Luckily, you can add in some very potent aromatase inhibitors that will stop the conversion of testosterone to estrogen by binding and locking up aromatase! You will want to use a combination of a competitive inhibitor of aromatase and a suicide inhibitor of aromatase to maximize the benefits of D-Aspartic Acid! "


Zmieniony przez - Lasix w dniu 2013-01-15 14:03:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Powiedzcie mi panowie czy coś takiego będzie ok.
Planuję 2 etapy.
1.Redukcja:
Nie ma dużo do zrzucenia, na pomiarze antropologicznym podali mi 11% BF, ale myślę, że jest koło 13%. Chciałbym zejść do 10%.
Planuję polecieć 6-8 tyg redukcję na samym propie 50-75 mg antykatabolicznie + clen przeplatany z jakimś spalaczem+ ATD w niewielkich ilościach. Dieta na ten etap to LC lub CKD.

2.Sucha masa:
I tu albo zostawię propa w takiej samej ilości jako podkład do trena lub zwiększę go do 100mg. Trena chciałbym zacząć od jakiejś w miarę małej ilości. Dieta będzie dopięta na 100% zarówno przy etapie redukcji jak i masowania. Celem jest wyłącznie sucha masa, bez zalewania się, bez opuchniętej gęby. Mało ale jakościowo.

I tu pytanie, ile tego trena dać i w którym momencie go dodać?
Czy po zakończeniu trena polecieć dalej samym propem lub przejść na cypio czy zakończyć cykl?
No i najważniejsze, czy to co napisałem trzyma się ogólnie kupy ?

Zmieniony przez - pater007 w dniu 2013-01-15 21:01:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7725
panowie, nie mam pojęcia czy stagnacja po metce mnie złapała czy co.
Waga stoi w miejscu 86+ przy 180cm
metke skończyłem prawie tydzien temu. Co do michy to bywają dni ze cięzko w robocie, po zap****** straszny. Ale w tych gorszych dniach staram sie dojść do tych 3k kcal. Nawet dopychając się pizza(self made) albo czyś co kalorie ma i białko. Leci 400mg week cypio. Jakieś pomysły ? Aaa hcg poszło teraz w trakcie cyklu i Atd 25mg ed ze względu na łapiące gino. Przejde na e2d gdy sie uspokoi.

Podbić do 600mg week ?

Zmieniony przez - b_bold w dniu 2013-01-15 23:48:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Podbij testa :) atd później możesz nawet e3d :)

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
b_bold kcal podbij, 3k to niewiele imo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesz 3 tys kcal dziennie gdzie wtym masz jeszcze smieciowe jedzenie?? jedna dobra pizza ma ponad 1tys kcal takze bardzo mało jesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Panowie, jakaś hurtownia prócz doz.pl do igieł? Nie ma u nich nic z 0,7 x 40 a potrzebuje 100szt.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Sorry, wykupiłem wszystko . A na szybko potrzebujesz? Napisz do nich wiadomość w jakim czasie im dowiozą, ale zazwyczaj to dzień, dwa czasu. W zwykłych sklepach/hurtowniach się naprawdę nie opłaca ze względu na wysyłkę.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402300
na allegro maja Terumo i wychodzi tylko 1zł drozej palcac nawet za kw

Zmieniony przez - wincol w dniu 2013-01-16 10:48:44
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dokumenty o saa

Następny temat

Gino a postepy masowe, silowe

WHEY premium