SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.2

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 212396

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 304 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10031
Jak sie maja dawki saa do wagi i wzrostu ? typ 90kg (180cm) ma walic tyle co typ 130kg (2,2m) ? zakladajac taka sama jakosc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Nowy seminar George Farah, mowi tam pare ciekawostek, spozywanie weglowodanow po treningu, lub ilosc bialka w diecie i sporo innych rzeczy, ktore moga komus sie przydac.
Kolo 39 minuty tez mowi o R.Piotrkowiczu, ktoremu tez pomaga z tego co mi wiadomo.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
z niezasadnoscia wegli po treningu wg mnie bredzi troche,
nie przekonal mnie za hooya

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Wrzucilem jako ciekawostke, kazdy wyciagne wsnioski sam,zawsze fajnie posluchac pare slow takich ludzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
no fajnie fajnie, mysle ze mozemy o tym pogadac w tym temacie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Ja teraz wlasnie wchode na ten system na probe, w ciagu treningu popijam aminocore +- 15g bcaa, po treningu 10g bcaa + +-40g bialka, przysnic podroz do domu i od zakonczenia treningu mniej wiecej 30-40minut posilke pelnowartosciowy. Zobaczymy, narazie widze jedyny plus, ciesze sie na posilek potreningowy,bo wczesniej pilem waxymaize bialko bcaa i czulem sie strasznie ciezki, wracalem do domu i zero ochoty na jedzenie, zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261568
Nie ogladalem filmiku ale po tym co piszecie to juz chyba wiem o czym beda w nim mowic Generalnie jest grupa ludzi ktorzy twierdza ze nie ma sensu robic po treningu tzw insulin spike'a i rozwodza sie nad wyzszoscia leucyny nad insulina. Zgadlem? Zaraz obejrze

chociaz po namysle niespoedziewalbym sie zeby prosi dyskredytowali role insuliny skoro przeciez naduzywaja egzogennej. O leucynie i jedzeniu owsa po treningu pisza w necie przedewszystkim fitnessmodele ktorzy chca caly rok byc docieci

Jest jeszcze taka kwestia;

czlowiek A; nie uzywa zadnej egzogennej insy i moze jedynie walnac spora porcje wegli

czlowiek B; uzywa insy i to jest inna bajka zapewne bo tu juz jest potencjal

+ rozne okresy treningowe, redukcja a masa przeciez tez dwie inne bajki. Sluchalem ostatnio jakiegoss dlugiego tutoriala Milosa Sarceva bodajze i mowil takie podstawy ale dosc ciekawie


Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2013-01-03 23:19:57

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
on za powod podaje spadek spike'a naturalnego gh po tym jak podamy wegle
wg mnie to gh nic nie daje, to jest za malo i za krotko

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261568
no bo tak jest i to jest prawda dlatego trzeba dawac zarowno GH jak i inse i wtedy jak sadze problemu nie ma Im bardziej sie w to wszystko zaglebic tym dokladniej widac jaka ukladanka jest ten sport i co decyduje

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2013-01-03 23:25:41

P E R F E C T B E A S T

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dokumenty o saa

Następny temat

Gino a postepy masowe, silowe

WHEY premium