SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.2

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 211314

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9577
sluchalem pobieznie i troche kiepsko u mnie z angielskim
On radzi ze by bezposrednio po przebudzeniu dac najpierw samo bialko a 20-30 min pozniej posilek bialko ww tl ? Tak to rozumiec?
Tak samo po treningu samo bialko a potem po jakims czasie posilek z bialkiem ww?
I jak rozumiem Kai je 2 g na lbm czyli jakies 4 g na kg?chodzi o bialko

Zmieniony przez - szymon877 w dniu 2013-01-04 07:52:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47635
Ostatnio bardzo dokucza mi w nocy podczas snu drętwienie rąk, spotkał się ktoś z tym na bombie ?

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ja tak miałem ale przypomniałem sobie, że acard odstawiłem z miesiac temu przez przypadek. Zacząłem brać i pomogło. A może sobie wkreciłem. Nie wiem sam ale przeszło

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Tak, notorycznie to mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
SpAiro_
Ostatnio bardzo dokucza mi w nocy podczas snu drętwienie rąk, spotkał się ktoś z tym na bombie ?


wykonujesz moze zastrzyki przed spaniem, lub na wieczor?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 698 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4555
drentwienie tez miałem na cyklu ale zwiekszylem dawke asparginu i było cacy

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94289 Napisanych postów 364200 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668383
może być kilka przyczyn,brak minerałów,problemy sercowo-krążeniowe

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47635
Tak wbijam przed snem.

Chyba zapodam też tą aspirynę profilaktycznie, minerały myślę, że wystarczająco są dostarczane (O ile nie wyj**ka )

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
Moze nie jestem na bombie , ale jak mi w nocy dretwiały rece to oddałem krew i po probilemie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
SpAiro_
Tak wbijam przed snem.

Chyba zapodam też tą aspirynę profilaktycznie, minerały myślę, że wystarczająco są dostarczane (O ile nie wyj**ka )


No to juz masz powod, bijesz na noc, potem idzisz spac.
Sproboj bic z rana i zobaczysz ze problem minie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dokumenty o saa

Następny temat

Gino a postepy masowe, silowe

WHEY premium