SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.2

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 212706

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 446 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8239
Hubert81



Martwy ciag, dwa rodzaje wiosła, podciaganie i szrugsy jedno po drugim z drop setami do upadku


Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2012-10-11 16:05:57


Dokładnie tak ćwiczę plecy.





Zmieniony przez - Einher w dniu 2012-10-11 17:37:00

-[][][]-----------------[][][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15904
Przetrenowanie nie istnieje? Mnie przy 2-3 treningach fbw na silowni w tygodniu + 6-8 treningach sw, kulo serce, lapal bezdech i nie moglem spac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Manieczki8
Lepiej podpowiedzcie jak sobie radzić z pokusami żywieniowymi... Mowa oczywiście o podjadaniu. Zacząłem ten temat z sebą i jego pytałem jak on to robi. Ja jestem już kilka tygodni na ścisłej diecie i k.u.r.w.i.c.a mnie łapie. Chodze wk***iony na to, że muszę jeśc ten niedobry syf, już kombinuje na różne sposoby. Chce sie w.je.ba.ć calą czekoladę, kebaba, ale jakoś się powstrzymuję. Zaraz jakaś deprecha jeszcze złapie z tego powodu Do jakiegoś tam startu mam 5 miesięcy, wiec chyba mogę sobie czasem jeszcze na coś pozwolić bo nie wyobrażąm sobie tego że przez najbliższe 5 m-cy nie zjem nic poza kurami i schabami gotowanymi itp. Dziś zjadłem kawałek pizzy, w robocie zamawiali i nie powstrzymałem się Najgorsze jest później to, że łapią mnie wyrzuty sumienia, że napierdzielam na tych rowerkach, wstaję o 6 rano i jeżdzę jak szalony a tutaj sobie pizze podjadam.. Niech ktoś pocieszy i powie, że czasem można hehehehe


to sa wlasnie uroki kulturystyki, nie tylko ciezki trening ale przedewszystkim ta micha, tu duza role odgrywa wlasnie psychika.. ogolnie ciezko trzymac miche na 200% caly czas, idzie ocipiec.. jakby szlo w cyklu hgh w dawkach pro to jeszce mozna poszalec, ale z wlasnego doswiadczenia widze ile ciezkiej pracy wlozylem w wycinke, potem tydzien podjadania i znow punkt wyjscia kiedys widzialem filmik, nie pamietam czyj, chyba martinez czy ktos podoby, jak kleczal przy martwym i prawie ryczal i trener sie darl THATS WHY YOU ARE PRO ! STAND UP ! Mow to sobie kiedy nie wchodzi ta gotowana wolowina...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
przy saa i odpowiednim odżywianiu ciężko się przetrenować.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4985
Ja się przetrenowuję, jak jadę bez koksu, a to też moja bolączka, bo uwielbiam przebywać na siłowni, ten klimat, ludzie i w ogóle. Do tego w domu poza pracą nie mam obowiązków i trenowałbym najchętniej po 4 godziny wszystkie mięśnie codziennie. Na szczęście szybko siły mi ubywa i po intensywnym treningu na daną grupę mięśniową muszę z 4 dni przerwy zrobić, bo tyle mnie zakwasy trzymają.
Inna sprawa na koksie.....wtedy mogę nap*****lać co chcę i ile chcę i jak często chcę i idzie do przodu:)

I have found the Iron to be my greatest friend. It never freaks out on me, never runs. Friends may come and go. But two hundred pounds is always two hundred pounds.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
czyli nie ma co schodzić z bombki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Ile jajek jecie dziennie/tygodniowo? Ja obecnie 3 cale jaja, wczesniej nawet 6 na 10-15 ogolem (6 calych, reszta same bialka).

Wiele artykulow bylo nt temat i chyba cos w tym jest, ze jajka trzeba jesc cale bo masa po tym idzie. Obnizenie poziomu cholesterolu u chorych ludzi stosujacych statyny wiaze sie czesto z utrata masy i sily. Teraz jest ok przy 3 ale na zero jakbym zszedl to mysle lipa bylaby, cholesterol w koncu glowny prekursor sterydow, a zoltka wcale nie podnosza "zlego" cholesterolu. Wrocilbym chetnie do 6 ale trzymam sie planu, wiecej oleju lnianego/oliwy niz tluszczow zwierzecych.

Jakie macie doswiadczenia z jajkami i ile jecie dziennie/tygodniowo calych z zoltkami?

Co do czerwonego miesa ile razy w tygodniu jecie? Ludzie z grupa O (czyli ja np) moga jesc wola codziennie podobno.

A, jeszcze co do watrobki drobiowej. Zawartosc BTW 16 6 0,5 jakos tak, czyli niezle. Jecie watrobke? Gdzies czytalem zeby nie jesc za czesto. O co chodzi z tym czestym jedzeniem? Ogolnie nienawidzilem watrobki i innych rzeczy typu plucka, serca, mozgi, ale teraz dobrze zrobiona z cebulka moge zjesc co drugi dzien nawet czy codziennie. Reszty nie ruszylbym, jakichs plucek czy serc, blee.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-10-13 09:40:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
2-3 razy w tygodniu jem czerwone mięcho, jaj nienawidzę, ale staram się co 2 dni chociaż ze 4 zjeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699879
od kiedy zacząłem jeść dziennie 10 cały jajek to mój cholesterol pokazał 300
odstawiłem po 2 miesiącach 230 , jutro idę znowu sprawdzić

także na te żółtka trzeba brać poprawkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470285
jem 2 żółtka dziennie, wołowinę jadłem przez prawie rok praktycznie 95% czasu na ostatni posiłek, gdyby nie cena jadłbym dalej, teraz jem 2-3 razy week.

BTW jak ktoś chce to właśnie usmażyłem >50 żółtek jaj mogę podesłać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dokumenty o saa

Następny temat

Gino a postepy masowe, silowe

WHEY premium