SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.2

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 211424

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Phi! Jeszcze będzie wybrzydzać!

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
barano90
olej lniany warto tylko kupić jęsli jest standaryzowany na ilość omegi 3, minimum 50% powinien mięc dobry olej a sa i takie co mają ponizej 10%


omega-3 i omega-6 /67g
omega-9 /16g
Nasycone /9g

Więc wypada nie źle. Jutro kupie.

Zmieniony przez - Adamsky w dniu 2013-01-11 22:00:16

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1453 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32653
Panowie robie redukcje, leci prop, tren, t3 i clen, niedawno zszedlem do 2g ww na kg, jestem tak plaski, ze juz nie moge na siebie patrzec jestem zmuszony zrobic ladowanie jak duza roznica bedzie jesli zrobie to na smieciowym zarciu zamiast ryzu? zawsze robilem na normalnej diecie i nie wiem co mnie tak teraz ciagnie do odstepstwa jak pierwrszy raz tak ostro wycinam:) chodzi mi o wypowiedzi praktykow:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16441
Lecę teraz na enanie 250mg e4d + clen. Robię redukcje na diecie CKD za 2 tyg. chcę wrzucić t3 + clen. Mogę się czegoś nie przyjemnego spodziewać czy jak będę w ketozie to powinienem się dobrze czuć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
wozeks
Lecę teraz na enanie 250mg e4d + clen. Robię redukcje na diecie CKD za 2 tyg. chcę wrzucić t3 + clen. Mogę się czegoś nie przyjemnego spodziewać czy jak będę w ketozie to powinienem się dobrze czuć?


zakladam ze bedziesz plaski jak deska po tym t3 bedac na ketozie ale niech sie wypowie ktos kto stosowal bo ja nie jadlem i nie zastosowalbym ckd bo bez niego czuje sie jak warzywo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
notojazdazkoksem
Panowie robie redukcje, leci prop, tren, t3 i clen, niedawno zszedlem do 2g ww na kg, jestem tak plaski, ze juz nie moge na siebie patrzec jestem zmuszony zrobic ladowanie jak duza roznica bedzie jesli zrobie to na smieciowym zarciu zamiast ryzu? zawsze robilem na normalnej diecie i nie wiem co mnie tak teraz ciagnie do odstepstwa jak pierwrszy raz tak ostro wycinam:) chodzi mi o wypowiedzi praktykow:)



u mnie leci cos podobnego, tez jestem plaski, taki urok t3, jak juz ladujesz, to laduj normalnym jedzeniem, wsadz jeden posilek oszukany i tyle, bo widze po sobie, ze jak sie chce w miare wygladac to trzeba trzymac miske, zebym nie musial przechodzic wlasnie te plaskosc na t3 i sie dolowac, sam sobie jestem winien, ty tez chyba ze startujesz i robisz forme pod zawody to wiadomo, t3 zawsze bedzie uzywane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
ja bym jednak podladowal w miare czysto,
np (tak robilem) ryz z jablami zapiekalem i polewalem troche miodem , ryzu 300g, jablek 1kg
i jak koniecznie musisz to tego samego dnia pozniej wp****** jakas pizze czy co tam chcesz, ale jednak bym sie ograniczal

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1453 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32653
ok bedzie czysto, tylko teraz tak sie zastanawiam czy wogole robic to ladowanie, no bo przezyje z tym wygladem;) a trenu duzo leci to raczej katabolizm nie szaleje, czuje, ze nie ma glikogenu na treningach ale sila jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
notojazdazkoksem
ok bedzie czysto, tylko teraz tak sie zastanawiam czy wogole robic to ladowanie, no bo przezyje z tym wygladem;) a trenu duzo leci to raczej katabolizm nie szaleje, czuje, ze nie ma glikogenu na treningach ale sila jest


to laduj raz na 10dni jesli Ci przeszkadza. 2g ww to jeszcze nie jest tragedia. jak zejdziesz do 1g + t3 to zobaczysz jak to jest byc plaszczką. mimo wszystko ladowania bym robil, lepsze samopoczucie jest, podpompujesz sie troszke, lepiej ukrwisz mięsien zreszta i tak wleci tylko glikogen + ew woda, bo t3 wyssalo pewnie juz sporo z Ciebie. ja pamietam ze ktos wrzucal foty tego czym ladowal i bylo tam pelno twixow i innych slodyczy zreszta na niskich ww zauwazam ze czuje chleb z 10 metrow i mam cholerna ochote go zjesc :P zreszta cokolwiek co ma ww.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47642
Podziwiam was tak się katować... Mnie chyba tylko zawody zmusiłyby do takich wyrzeczeń, mimo wszystko zazdroszczę

>> JUICE IRELAND TEAM <<

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dokumenty o saa

Następny temat

Gino a postepy masowe, silowe

WHEY premium