SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.2

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 212491

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34981
ja to ogolnie od alko mam tak od zawsze ze umieram na nastepny dzien to u mnie normalkaa jesli chodzi o cykl to delikatny powrót do formy 5tyg 20mg.

Sport Pełna Turystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
nie pij, bedziesz umieral jeszcze bardziej niz na offie, odwodnisz sie w h** i 3kg z miejsca zleci

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699808
depresja gwarantowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34981
poszło 5 kilo wody wiec 2 i tak zostanie
a tak wogole po takim mini cyklu jest sens robic odblok?

Sport Pełna Turystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
zalezy jaki odblok, jakis antyestrogen zawsze mozna podjadac, atd czy nolve przez 2 moze 3 tyg
clomid bym sobie darowal

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46815
mniej wiecej od ponad 3 tyg jestem na cyklu deka blod mix starszne mam zmiany nastrojow raz jest dobrze raz h**owo mysle ze zwiazane jest to z obcenoscia deki dawki rozlozone 2-3 razy w tyg zeby nie bylo takich wachan sterzen mialk ktos podobne objawy?

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
Jakie stosujecie BTW na redukcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
zależy wszystko co będzie lecieć do tego,poza tym sprawa indywidualna jedni chwalą niskie tłuszcze inni węgle musisz sam przetestować na sobie nie trzymając się schematów tylko obserwując co się dzieje z sylwetką.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
Enan 250mg/ tydzień, clen na zmiane ze Slim Xtreeme (targ BF) (2 dni/2 dni). Co myślicie o B3, T2, w 2,5?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11566
Czy uwazacie zeby usyskac progres budowy masy trzeba robic trening na duzym obciazeniu? Robiac duzym ciezarem bola mnie staty, przedramie, zmioenialem juz kolejnosc cwiczen, sztangi, konty itp i nic to nie pomaga. Planuje zejsc na ciezar okolo 70% maksymalnego obciazenia i robic wieksza ilosc powtorzej okolo 15 po 4 serie i zwiekszyc ilosc cwiczen na dana partie miesiowa, czy waszym zdaniem ma to jakis sens?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dokumenty o saa

Następny temat

Gino a postepy masowe, silowe

WHEY premium