SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.2

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 211315

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ja trafiłem i bardzo przyjemnie kopnąłem w drzwi kibla w pracy :P

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
konamb
Ziperon
Wychodzi na to, że ludzie, którzy wbijają w udo czwórki są masochistami
Iniekcja ma być głęboko domięśniowa. W czym problem zaopatrzyć się w czwórki i nimi robić shoty?


a trafiles kiedys w nerw?

Pare razy się zdarzyło

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Kvrna zarówno jak ważyłem 45kg to robiłem zastrzyki w udo całą 40'ką i teraz jak mam 80kg i nigdy w żaden nerw nie trafiłem, nic nie bolało. Może nauczcie się robić zastrzyki najpierw albo pielęgniarkę sobie zamówcie.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
a ile u ciebie kosztuje nauka? mi co prawda trafianie w nerw w ogole nie przeszkadza ale chcialbym kiedys dupe wyrwac na taki sposob wbijania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
-blinG-
a ile u ciebie kosztuje nauka? mi co prawda trafianie w nerw w ogole nie przeszkadza ale chcialbym kiedys dupe wyrwac na taki sposob wbijania


tez chce na nauki


Zmieniony przez - Adamsky w dniu 2013-01-03 10:04:24

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
to chyba za wczesnie za doping siegnales jak wazyles 45kg ja tam nie bije w nogi nie mam problemu , ale podepne sie do tego wyzej ile taka nauka kosztuje moze zaczalbym robic wkoncu

btw jak mi pielegniarka robila ostatnim razem szczepionek w bark to wbijala igle pod katem i to nie wiem czy do konca takze mozesz i sluzbe zdrowia zaczac uczyc robic te zastrzyki

Zmieniony przez - konamb w dniu 2013-01-03 10:06:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94289 Napisanych postów 364200 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668383
ja po nogach nie lubię robić iniekcji.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Fajny był prop balkana bity w uda i potem przyjmowanie low kicków na treningach
Coś dla koneserów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94289 Napisanych postów 364200 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668383
SM

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
ktos ostatnio pisał o połaczeniu yoha + efka tzn . yoha z rana przed aero a przed treningiem ECA ma to sens czy lepiej z rana ECA i przed tren tez?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dokumenty o saa

Następny temat

Gino a postepy masowe, silowe

WHEY premium