SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.2

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 211392

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202648
Karpiu co niektóre to nie powinny się z tym rozstawać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 748 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12915
Ja mam na szczęście wyczilowaną kobietkę i jest luz nawet bez niepokalanka, a czasem nawet inne relaksujące zioła zażyjemy spróbuję daa+6 bromo+b6. Co myślicie o tych małych dawkach mety typu 10 mg z rana między cyklami? Taka dawka nie powinna blokować ani obciążać wątroby, pytanie tylko czy będzie to efektywny sposób na zachowanie przyrostów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Pisał lodzianin o mostku z hcg + meta + kreatyna 4 tyg.

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126123
Kiedyś na odbloku po testo solo brałem 10 mg mety ed z rana. Nie bardzo widziałem różnicę, ale na pewno lepiej się czułem. Taki mostek hcg+meta+kreta może pozwolić na zachowanie w pewnym stopniu samopoczucia i wody w mięsku przed następną bombką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202648
Ja robiłem mostki na 11 oxo i kreatynie i zawsze wszystko było ok. ale być może dlatego, że z saa używam już tylko samego testa w śmiesznych dawkach 250-500 mg ew, reszta to ph i nie robię długich cykli max. 10-12 tyg.





Zmieniony przez - Lasix w dniu 2013-01-16 13:29:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Też nie robie długich, 12 tyg to max a poza nimi 250 mg testa ew
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94322 Napisanych postów 364261 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668583
Devin
Ja mam na szczęście wyczilowaną kobietkę i jest luz nawet bez niepokalanka, a czasem nawet inne relaksujące zioła zażyjemy spróbuję daa+6 bromo+b6. Co myślicie o tych małych dawkach mety typu 10 mg z rana między cyklami? Taka dawka nie powinna blokować ani obciążać wątroby, pytanie tylko czy będzie to efektywny sposób na zachowanie przyrostów?

ile planujesz tej przerwy pomiedzy cyklami,i czy będziesz robił normalne pct?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202648
Hubert może długich nie robisz ale za to bogate

Orientuje się ktoś w której placówce lepiej zrobić kurs instruktorski do wyboru mam:
http://www.kursyinstruktorskie.edu.pl/index.htm
http://www.kursyecs.edu.pl/index.html
http://www.promotor.waw.pl/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 748 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12915
lodzianin chciałem zrobić normalne pct po bombie którą teraz lecę, i zrobić ze 3-4 miesiące przerwy. z doświadczenia wiem, że po tym czasie sylwetka już sporo traci Szukam czegoś właśnie na ten okres pomiędzy cyklami. Ciekawa jest ta opcja Lasixa z 11-oxo, tylko dość drogo to wyjdzie, a taka metka w małych dawkach wydaje się być idealna tylko czy to wystarczy? ogólnie to męczy mnie psychicznie bycie długo on, ciągłe strzały i wiadomo zdrowe to nie jest. Jak człowiek ćwiczy i je zdrowo cały rok to i chce zawsze dobrze wyglądać Lasix nie wiem skąd jesteś ja robiłem kursy trenerskie w Toruniu, polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47639
Nie lepiej testa w niewielkiej dawce ?

>> JUICE IRELAND TEAM <<

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dokumenty o saa

Następny temat

Gino a postepy masowe, silowe

WHEY premium