SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.2

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 212725

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29684 Napisanych postów 63047 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 903011
powoli wraca mi wiara w rozsadek koksow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Pytanie ile będzie trwał mój powrót do "normalności" po ponad roku ON Mam nadzieję, że pomożecie

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9062 Napisanych postów 82757 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699885
długo
lepiej nie wracaj -szkoda czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Trudno, potrwa tyle żeby spłodzić dzieciaka

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2013-02-03 19:09:15

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29684 Napisanych postów 63047 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 903011
pol roku po bombie bym strzelal z czystym sumieniem.
wiem ze latwo mi mowic jak sam nie planuje przez najblizsze 2 lata.ale tez mnie to czeka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Czuję, że będzie to najtrudniejsze pół roku, ale czego się nie robi dla potomstwa. Ma być zdrowe i już

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62299
Na bombie też się zdrowe rodzą nawet przy bardzo długim okresie bez offa, wiem z doświadczenia
Z resztą nie wiem jaki wpływ na informacje genetyczne w plemniku miało by mieć bicie towaru

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29684 Napisanych postów 63047 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 903011
msciciel00
Na bombie też się zdrowe rodzą nawet przy bardzo długim okresie bez offa, wiem z doświadczenia
Z resztą nie wiem jaki wpływ na informacje genetyczne w plemniku miało by mieć bicie towaru


jest w tym troche prawdy ale z drugiej strony jak cos pojdzie nie tak sumienie nie da spokoju nigdy, chocby bomba na to nie miala najmniejszego wplywu zawsze to bedzie siedzialo w bani ze moze jednak od bomby.
po co ryzykowac? pol roku szybko zleci...
sa rzeczy wazne i wazniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62299
A mi się wydaje że gdyby z dzieckiem było coś nie tak to sumienie i po tym pół roku by się odzywało i człowiek by się obwiniał bo zawsze szukamy jakiegoś wyjaśnienia 'czemu tak się stało, co miało na to wpływ'

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13726 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126180
Karpiu myślę, że Mumin ma racje. Zresztą ty też już doszedłeś do tego wniosku. Te pół roku to pryszcz w skali całego Twojego długiego życia. Jeszcze zdążysz wbić w siebie litry soku. A radość z posiadania dzieciątka Ci te pół roku wynagrodzi Wiem co piszę, w końcu mam doświadczenie w tych sprawach. Pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dokumenty o saa

Następny temat

Gino a postepy masowe, silowe

WHEY premium