SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.2

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 212347

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
jopel5
Mam pytanie czym zabezpieczyć serce przy cyklu na którym bd test,mietek,insa,hg ? A jak radzicie sobie z nadciśnieniem na cyklu?


Akurat nie miałem jeszcze problemów z ciśnieniem na bombie ale przypomniało mi się jedno co podjadam cały czas i w sumie już nawet mi wyleciało z głowy Ekstrakt z głogu. Ktoś mi kiedyś polecił i tak sobie jem. Może działa, może nie ale ciśnionko mam w normie.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
Ja systematycznie pije napar z głogu i jemioły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
Panowie jest sens leciec 250mg/enana + 100mg/hexy tygodniowo ? Chodzi mi o to czy przy takiej dawce bedzie postep. No tak jak mysle to taki mini cyklik. Jakas tam poprawa chyba powinna byc ? Jak myslicie ?pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94921 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
to będzie jakiś mostek?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Chyba ma na mysli cykl, napisal ,cyklik, na mostek hexa to zbytnio mi sie nie widzi A co do pytania, to sprawa indiwidualna, co lecialo, jaki staz itp, czy to po offie itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94921 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
100 mg hexy to raczej go nie porobi

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70540
Lodzianin na amerykanskich forach niektorzy tak leca. Wiadomo ze super efektow nie bedzie ale dzieki temu nie zalewaja sie i trYmaja caly czas zbita sylwetke. Ale mowie tu o dobrym trenie a nie o takim gdzie ma polowe tego stezenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1526 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19713
Ostatnio zj***** mi sie guma na flakonie cypio co zaowocowało syfem w soku

niestety jest pare całkiem małych kawałkow. Jest sens gimanstykować się z tym? cięzko nabrać czystą porcję. Igła 1.1, wystarczy wziąć mniejsza przez która przynajmniej w teori może syf nie przejdzie czy materiał jest do wywalenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Zawsze mozesz przefiltrowac dla spokoju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
MANIEK 80
Lodzianin na amerykanskich forach niektorzy tak leca. Wiadomo ze super efektow nie bedzie ale dzieki temu nie zalewaja sie i trYmaja caly czas zbita sylwetke. Ale mowie tu o dobrym trenie a nie o takim gdzie ma polowe tego stezenia


Mysle ze na trzymanie formy sa ine srodki niz 100mg hexy/week i zapewne i taniej wyjdzie, taka dawka to pomylka, jakie to bylo forum? Bo ja siedze na paruch i tak sie bija dawki konsie, tam na start malolaci po gramie cypio bija, w rzeczywistosci tez tak jest z tego co obseruje na silowniach, tu 60mg dbolu na dzien dobry sie je dzienie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dokumenty o saa

Następny temat

Gino a postepy masowe, silowe

WHEY premium