SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.2

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 212449

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3960
Totalnie bez sensu robisz w takim razie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Wg mnie również totalnie bez sensu. Z rady które daje mi ktoś wg mnie bardzo ogarnięty to po treningu od razu białko i 30-45min posiłek.
W przypadku aero po siłowym, po siłowym bcaa, aero, białko.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
To w takim razie dam teraz tak jak piszesz Karpiu, białko i potem posiłek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Jeszcze raz się zapytam, czyli antka, 100mg rozłożyć najlepiej na dwie dawki po 50mg, niż dawać 100mg na jedną? Różne zdania, różne opinie są ;).

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Ja w okresie masy po treningu stosuje 30g waxy + 30g glyco w tej porcji juz jest 10g kreatyny + do tego sypie 30g bialka i jest si w czasie treningu popijam aminocore osobiscie polecam, rozpusczalnosc 10/10 smak CARIBBEAN SPLASH cud malinka, super napoj. Neevski podziel na 2 dawki, nie wiem kto Ci radzi 1 dawke, jakis glupek chyba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
neevsky, ja nie jadłem antka ale ze względu na samą toksyczność antka podziełbym dawkę

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Oj tam, toksyczność . 7-8 tygodni chyba nie zabije.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19584
Ja nie jestem ogarnięty, ale jedna miarka carbo(35g) do bcaa 15 min po treningu daje mi od razu wyraźnie lepsze samopoczucie czekając na posiłek, to piję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3960
Wiecie, ze to wasze WPC sie trawi dokladnie tyle samo co twarog, a zatem kazde inne bialko?

Mozecie wp******ic rownie dobrze kurczaka. Nie dajcie sie robic w balona przez firmy produkujace odzywki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1453 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32653
ja tylko aminokwasy stosuje ale w naprawde duzej ilosci, bo latwiej chlapnac po treningu pol litra zabarwionej wody niz kurczaka cisnac jak czasami sie zbiera na rzyganie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dokumenty o saa

Następny temat

Gino a postepy masowe, silowe

WHEY premium