SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.2

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 209814

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Sproboj i obserwuj zawsze mozesz dac do gory ww i uratowac sytuacje, od siebie dodam ze przy takim combo jak trzymalem wysoko bialko (okolice 4g wlasnie) to fat nie chodzil, jak zszedlem na bialko 2,5g odrazu robilo robote, to taka mala uwaga, bo kazdy daje to bialko wysoko bo sie boi a tak naprawde Tren jest tak mocny antykatabolik (szczegolnie w codzienej dawce 100mg) ze nie widze sensu trzymania tak wysoko bialka, pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
JW, węgla masz już mało a białka niepotrzebnie dużą ilość, więc zetnij białko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1453 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32653
wlasnie dobrze sie czuje na tak wysokim bialku, napycham sie miesem i rybami, na masie tak samo... ale sprobuje obciac do 3 g i zobaczymy co sie bedzie dzialo, dzieki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
jeżeli mam grype a trzymam jedzenie elegancko to nie bedzie żadnych spadkow formy ? chodzi mi o to czy choroba wpływa jakos na katabolizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 66 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11212
u mnie jak jestem na bombce to jedyne co to mam mniejsza chcec do treningow ale jakichs spadkow formy nie zauwazylem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 748 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12915
W chorobie ciężko utrzymać diete, myślę że forma trochę się pogorszy, ale szybko wróci Skoro mówicie panowie, że system bicia mixa co 17-21 dni w małych dawkach to lipa to mam takie pytanie z innej beczki co robicie aby zminimalizować spadki po pct? u mnie na sermach wszystko ładnie się trzyma, ale jakieś 2 tyg po odbloku czuje spadek mocy myślałem aby między cyklami dawać np. 10 mg metki lub epi z rana antykatabolicznie, co myślicie? myślałem też o użyciu ATD 50-75 mg tygodniowo z DAA 4g ed (DAA podnosi mocno estro, ATD zbija estro przez co podnosi endo testa, więc elegancko całość pasuje) co myślicie, da radę? Myślę, że jak jest się amatorem to nie ma sensu być cały czas on, aby przyzwoicie wyglądać. Może tylko się łudzę

Zmieniony przez - Devin w dniu 2013-01-15 13:42:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 66 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11212
O wlasnie dobre pytanie devin tez jestem ciekawy czy oplaca sie brac metke rano jak antykatabolik jesli tak to przez jaki czas?


Panowie mam taki problem otoz jakies pol roku temu moze dluzej kupilem booster tescia zjadlem kilka tabsow i odstawilem na opakowaniu pisze ze data waznosci do 2014. CO o tym sadziecie mozna to spokojnie jesc? Niby kapsulki wiec mysle ze nic sie nie bedzie dzialo.


Zmieniony przez - Psychol18 w dniu 2013-01-15 13:42:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
DAA podnosi mocno prolaktyne z tego co wiem. A że estro to nie wiedziałem.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 748 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12915
są badania odnośnie daa chyba w dziale suple i z tego co pamiętam barziej podbija estro niż testo kiedyś czytałem artykuł w PB właśnie o 10 mg metki z rana i autor pisał, że warto brać dłużej chyba nawet do około 10 tyg, to już jakaś alternatywa by była tylko nie wiem czy to da radę utrzymać mięcho z cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 66 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11212
SAmo to na pewno nei da rady ale jakby pomagalo to czemu nie skorzystac ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dokumenty o saa

Następny temat

Gino a postepy masowe, silowe

Wiecej