SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.2

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 211018

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ja swansona nac miałem w kapsach, dawałem 8 kaps dziennie do posiłków.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
A dajecie ostropest podczas orali, czy tylko przed cyklem i po?

Zmieniony przez - easyjerzy w dniu 2012-12-24 20:55:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
niby był jakis artykuł na sfd w którym było napisane ze niektóre osłony powinno sie uzywac 'po' a niektore w 'czasie' cyklu ,pewnie chodziło o to ze niektóre osłabiają działanie oczyszczaja za szybko watrobe z substancji aktywnych czy cos takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
No właśnie czytałem, żeby ostropestu nie brać razem z oralami, bo znacznie osłabia działanie. Ciekaw jestem jak praktyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
było było, szukam wlasnie linku ale nie mogę znalezc, najprosciej: w trakcie cyklu to co oparte na fosfatydylolofolinie, po coś ala hepatil z karczochem i ewentualnie heparegen

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
i fosfolipidy ,a po cyklu ostropest z NAC wydaje mi sie bardzo dobrym połaczeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jeden uj kolego

Fosfolipidy stanowią główny składnik lipidowy błon cytoplazmatycznych (np. fosfatydylocholina, zwana także lecytyną).

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
Czyli do odwołania stosujemy ostropest przed cyklem i po, a podczas lecytyne i nac :) Jestem off i knuje co by tu pozmieniać, zanim zaczne, ale chyba niepotrzebnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94089 Napisanych postów 363928 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667570
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94089 Napisanych postów 363928 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667570
szymon877
to jak z tym odstawieniem towaru i przestaniem wypaadania wlosow? ile musze odczekac? lecial prop tren master clen t3
kiedy przestanie konwertowac do dht?
taki stan może potrwać długo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dokumenty o saa

Następny temat

Gino a postepy masowe, silowe

WHEY premium