SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cyber-TEST: Thermal Pro Evolution (+ KO i Nitro2) by saib__ - PODSUMOWANIE str. 88!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 295176

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
coś mi się przypomina, że Saib kiedyś wspominał o tym. To pytam.

Zmieniony przez - Piotrrrrrr w dniu 2006-12-22 15:42:10

co?

...
Napisał(a)
Usunięty przez niwix za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1963 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17252

ex TyreX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
nie wypowiadaj się za kolegę
i przestań spamować
3/4 to nie większość no tak
oraz tak...nie jestem tolerancyjny, cóż zrobić nie każdy jest doskonały
eot

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2006-12-22 16:00:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
BernardX:

Ochlon nieco.

Jak widze luki w gardzie oponenta to wykorzystuje je na maxa, proste!

Kolega wetknal kij w mrowisko na wlasne zyczenie.

Oczekuje teraz ze czesciej bedziesz pouczal mnie ilekroc kogos skontrargumentuje.
W przeciwnym razie bedzie to swiadczylo tylko o zwiazku emocjonalnym a nie o bezstronnym zajeciu stanowiska w sprawie.


Ja nie wpieprzam sie w tematy o koxach i nie mowie gdzie kto klamie i jakiej firmy ma ampulki dodajac obrazliwe teksty o ryjach, zaklamaniu itd.

A wiesz czemu?

Bo by mnie na tych zasadach gry byle leszczu rozlozyl na lopatki..

Twoi kolega wg mnie niezle przegial pale chcac sie pochwalic lacina ktorej prakycznego zastosowania jeszcze nie rozumie.

Nie mow ze status moderatora zmienia moje podejscie.
Mozesz to sobie sprawdzic na forum.
Prosze bardzo.
Ja juz od pierwszych dni tutaj jechalem po takich niewypalach.

Raz nawet ostro zjechalem moderatora za stosunek do pytajacych.

Poza tym myslisz wyciskanie sztangielek na skosie z mlotkami wiec nie ufam scislosci Twojej oceny.



Nikt mnie nie przezuje i nie wypluje na polu biologii, az tak cienki nie jestem.
Medycyny/dopingu owszem, bo mam tylko strictae biologiczna wiedze.
Nie znam marek, rodzajow strzykawek.
Ale znam mechanizmy dzialania receptorow i sprzezen ukladow hormonalnych.

Gdybym nie znal biologii to bym gowno wiedzial o treningu.
Rozumiem ze wg Ciebie trening to cwiczenie, serie i powtorzenia...
I to dlatego nie rosniesz bo nic Ci na temat treningu w gruncie rzeczy nie wiadomo.


Interesuje sie tematem od dziecka, mniej-wiecj tyle co zyjesz.
Skad wiesz jakie sa moje slabe strony?

Powiem Ci jeszcze ze pewnie swietnie znasz sie na koxie w teorii ...
Pewnie dla tego nie miales czasu na poznanie tajnikow treningu.
Coz, moze jestes pasjonatem Ciemnej Strony Mocy?
Ale w moich oczach nie czyni Cie to nawet specem od dopingu.
Brakuje Ci wieloletniej praktyki i tyle.
Jak duzo poswiecisz zdrowia by zaczeto respektowac Twoja wiedze praktyczna w tym kierunku?

Bardzo mnie dziwi po kiego wala sie klujesz skoro na sucho poszedlbys jeszcze daleko do przodu.
Startujesz w zawodach juniorow?


PS: moja tolerancja jest ... dziwna ...

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2006-12-22 16:09:08

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1963 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17252
ojej zjechali mnie....


brak liter w alfabecie by wyrazić co czuję?
idź strzel partyjkę bierek na znak triumfy.
a najlepiej daj mi bana.


EDIT: o MAMO!

Zmieniony przez - BernardX w dniu 2006-12-22 16:24:37

ex TyreX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Szczerze mówiać to tez jestem zdziwiony tym uginaniem młotkowym ,bo biore sporo wiekszy ciezar niż w oparciu o kolano.

Wodyn jako że odwiedzasz ten topik czesto czy mógłbys mi pomóc w ułozeniu treningu bo widze że juz spore grono osób korzysta z twojej pomocy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Robicie z igły widły.
Dajcie spokój z tym internetowym napinaniem się i spożytkujcie energię na coś pożyteczniejszego, np. na trening, jak ja hrhr.

Kończąc temat, kiedyś rzeczywiście młotki i uginanie z supinacją z hantlami robiłem większym ciężarem, niż uginanie o kolano, ale ta różnica z czasem zanikała i na początku testu robiłem to i to poprawnie technicznie 12-kg sztangielkami, następnie 15-kg, potem już pojawił się WODYN i zmieniłem trening, także nie wiem, co by było dalej.
Żałuję teraz, że nie nagrywałem filmików, choćby dla siebie, ale kolega/koledzy raczej robią swoje, a nie martwią się moją karierą aktorską.

Berni: rozumiem, że to Twój kumpel, ale w tym wypadku jego teorie okazały się zupełną bzdurę, jak widać nie tylko dla mnie... Posądzanie kogoś o kłamstwo i robienie afery z powodu 'młotków' i 'kolana' robione tym samym, ŚMIESZNYM (!), cięzarem to lekka przesada imo, ale nie gniewam się, broń Boże.

Piotrrrrrr: ja praktycznie parę dni po ostatnim odstawieniu efki miałem imprezę i było ok.
Raz zdarzyło się trochę pobalować "ON", ale nie wspominam tego zbyt dobrze hrhrhr.

***

Zjadłem posiłek potreningowy, także mam już czas na wypis z treningu. Krótko mówiąc: mało siły i tyle samo chęci. Czekam na odpoczynek jak na zbawienie.

==============================================================================================
Poprzedni, pierwszy trening 'Full Body' - str. 83 - https://www.sfd.pl/temat298736-strona83/ 

FULL BODY - PART TWO:

1. Przysiady ze sztangą - 10x62kg, 10x82kg, 10x102kg
2. Wyciskanie sztangi na płaskiej - 10x62kg, 10x72kg, 4x82kg
3. Martwy ciąg - 10x77kg, 10x92kg, 10x107kg, 7x117kg
4. Wyciskanie zza karku (od czubka głowy) - 10x50kg, 10x60kg, 8x70kg
5. Podciąganie na drążku wąsko podchwytem (do czoła, ręce obok siebie) - 10x bez obciążenia, 10x z 10kg, 5x z 20kg
6. Wyciskanie wąsko (tylko górna połowa ruchu) - 10x60kg, 10x70kg, 8-9x80kg

KOMENTARZ:

* Przysiady ze sztanga - sił zaczęło brakować dopiero w ostatniej serii, ale misję wykonałem. Prostowników już nie czułem. Ogólnie ok.
* Wyciskanie sztangi na płaskiej - Pierwsza i druga seria bez problemów, ale 82kg (bo tyle wchodzi na sztangę) już okazało się sporym problemem dla moich zmęczonych 6-tyg. wyciskiem piersiowych i po 4 powt. odłożyłem sztangę.
* Martwy ciąg - bez większych problemów. W końcówce ostatniej serii uznałem wyższość 117-tu kilogramów i zrobiłem 7 powtórzeń. Chwyt też, co dziwne, odmawiał posłuszeństwa.
* Wyciskanie zza karku (od czubka głowy) - j/w - ostatnia seria dała w kość. Nie ma w sumie czym się chwalić i co opisywać.
* Podciąganie drążku wąsko podchwytem (do czoła) - dużo lepiej, niż w środę. 10 powtórzeń z ciężarem 10kg nie sprawiło żadnych kłopotów, ale podciąganie z 20-ma kg to już niezły hardcore...
* Wyciskanie wąsko (górna połowa ruchu) - lepiej, niż się spodziewałem. Ostatnia seria 80-tką na 8 powtórzeń. Git.

Całość trwała, ponownie, trochę ponad godzinkę, także naprawdę super.
==============================================================================================

Dostałem zaproszenie na zakrapiane urodziny kumpla. Oczywiście pójdę, choć pić nie zamierzam. Przyznam jednak, że pokusa jest... oj jest.

Pozdr.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2006-12-22 18:04:06

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Poki co fajnie...
W koncu cykl bardzo dlugi wg mnie, a klata szczegolnie styrana ...

Kreatynka skonczyka sie jakis czas temu ale zobaczymy w niedziele...

Wiesz co bedzie w niedziele...

BernardX:

Myslalem ze bardziej sie postarasz.
A moze liczyles ze ulegne Twojemu zignorowaniu sprawy?
Sadzisz ze pokazales sie z "doroslej" strony?
Ja tego dojrzalym nie nazwe... nie te wrazenia...
Szkoda, bo lubie walki na argumenty..
Do nastepnego!



Smalec:
Priv.

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2006-12-22 19:21:47

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
To juz jutro swiat zobaczy najbardziej skrywana tajemnice XXI wieku!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
WODYN: dzięki.
Co do soboty, będzie bardzo ciężko...

Thiago: zacząłem się bać po tym komentarzu.

***

Jak się domyślacie, właśnie wróciłem z urodzin. Nie odmówiłem sobie jednak jednego piwka, tj. 0,5l zimnego Lecha, bo aż głupio było nawet nie dotknąć alko, patrząc jak wszyscy się bawią. Myślę, że mi nie zaszkodzi.

Dieta oczywiście dotrzymana w 100%, jak zawsze. Piąty posiłek zjadłem ok. 20:00, teraz już wypiłem porcję białeczka i przed snem zarzucę jeszcze jedną, ajak.

Plan na jutro jest następujący:
1. Pobudka przed 10:00 i śniadanie.
2. 10:30 - solarium
3. 11:00-11:30 (po solarium i załatwieniu zapewne jakichś drobnych spraw typu zakupy) - długo oczekiwana SESJA ZDJĘCIOWA (!)
4. Bardzo obszerne podsumowanie testu, tzn. w.w. zdjęcia, ocena stosowanych podczas testu supli i epilog.

Będzie ciekawie i mam nadzieję, że frekwencja dopisze.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem kolegi. łączenie odzywek

Następny temat

Co brać...

WHEY premium