SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cyber-TEST: Thermal Pro Evolution (+ KO i Nitro2) by saib__ - PODSUMOWANIE str. 88!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 294035

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Saib, kciuki

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
sam robisz żarcie?
nitro i spalacz odbry mix.
Patrz: np muscletech
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9141
ja żebym tak wyglądał to juz bym przestał ćwiczyć :] mogło by być tak jak jest :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Na początku najważniejsze, czyli 'wypis' z dzisiejszego treningu, później reszta!



Słowem wstępu powiem, że Nitro rozpuszcza się bardzo dobrze - żadnych grudek, jak w przypadku KO, nie uświadczyłem, a i smak jest o niebo lepszy (pomarańczowy, nie za słodki, nie za kwaśny - dla mnie w sam raz). Wraz z nim przyjąłem 1 kaps. Thermal Pro Evo. i 2 kapsy (3g tauryny).

=======================================================================
KLATKA:
- wyciskanie na płaskiej 12x57kg, 10x62kg, 8x67kg, 6x72kg (+ 2 z pomocą, bo akumulator mi wysiadł )
- wyciskanie na skosie - 15x12kg, 12x15kg, 10x21kg, 8x21kg
- rozpiętki na płaskiej 4x10 - 12kg (nie robiłem z pół roku)

BICEPS:
- uginanie ramion ze sztangą podchwytem 12x25kg, 10x35kg, 8x40kg
- uginanie młotkowe stojąc 4x10 - 12kg
- uginanie o kolano 4x10 - 12kg

PRZEDRAMIĘ:
- nachwyt sztangą + podchwyt hantlem - 20x15kg + 15x7kg - 3 serie

BRZUCH:
- Ab King Pro 4x15-20 (dawno nie robiłem, więc bez szaleństw, czułem)

=======================================================================





Po treningu od razu 3 kapsy (4,5g) tauryny i 30 min aerobów. Po nich białeczko z carbo i omega-3.

Pompa klatki super, biceps bez 'fajerwerków' - 40 cm na pompie.
Co mnie zdziwiło, to żyła na przednim aktonie lewego barku - tego jeszcze moje oczy nie widziały, a podczas poprzedniej redukcji już różne żylaste ścieżki pojawiały się na kończynach.
Ciężary większe, niż się spodziewałem.
Wlałem w siebie 2 litry wody.

King_Odin: ja w sumie myślałem nad zgłoszeniem się do testowania Thyro, ale miałem cynk, że będzie możliwość przetestowania nowego Thermala, więc postanowiłem zaczekać... i udało się. Myślę, że dobrze, że mnie wybrano, bo jadłem poprzednią wersję z Nutrition Research i będę mógł przyrównać oba do siebie.

Seewy: z tego, co widziałem, to jednak Twój brzuch lepiej się prezentuje...

PITTT: wpadaj często bro!

miętki: żarcie robię sobie sam. Wyjątkowo kiedy zaśpię lub późno wracam ze szkoły mama mnie wyręcza, żebym wyrobił ze wszystkim.

lipek1234: mało ambitny jesteś heheheh...

Kończąc tego posta, słowo odnośnie KO - wszystkim tym, którzy 'szczają' na pomarańczowo polecam odstawić beta karoten i Kubusie!

Zabieram się za potreningowy. Jak zjem powrzucam foty odżywek i żarcia powysiłkowego.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2006-11-06 19:42:55

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
Trzymam kciuki i bede sledzic topic do konca, bo napewno siegne po nowego thermala, ale dopiero w marcu
Powodzonka.
Ps. Carbo olimpa pomaranczowe tez wygladaja jak siki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Wrzucę fotki później. Teraz chwilowo muszę oddać się innym zajęciom.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 418 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20211
dobrze prowadzony test, fajnie się czyta
jedziesz dalej z tym koksem

...last man standing...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widac saib__ , że przyłożyłeś się ostro do tego testu Już teraz Ci gratuluję

Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
az to kuva przeczytam od poczatku do konca. Pierwszy test . Powodzenia saib_. Jak zawsze profesjonalne podejscie do tego, motywujesz mnie do systematyki i pracy nad samodyscyplina, bo u mnie z tym wszystkim krucho, ale bede sie staral.

jeszcze kurfa raz powodzenia!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645


Witam po przerwie. ;) Spożyłem, niedawno, ostatni dziś posiłek zawierający węglowodany. Składników nie będę opisywał, za to zamieszczę zdjęcie, które przedstawia to, czym raczyłem się chwilę po godzinie 21:00, jak i co zjadam codziennie w szkole, zazwyczaj na lekcji religii, polskiego lub WOSu.

Poniżej jeszcze, dodatkowo, obiecywane wcześniej zdjęcia:



Przedtreningowa porcja Nitro2, na dole można też zauważyć 3 kapsułeczki - ciemną - Thermal i 2 jasne - 3g tauryny.




Bardzo wygodne i praktycznie stanowisko aerobowe, tuż po półgodzinnym wykorzystaniu. Po prawej widać otwartą puchę Extensora... jednak pozory mylą, bo w środku znajduje się przesypane z niesympatycznej folii jabłkowe carbo firmy Biogenix




Przygotowywanie potreningowego shake'a - dziś w.w. węgle od Bx'a i SP80 o smaku waniliowym




Gotowy napój. Nalewam ok. 200 ml wody, ponieważ wtedy mieszanka zyskuje gęstą konsystencję i w smaku jest po prostu fantastico.




Potreningowe papu na wysłużonej, niezastąpionej i niezawodnej wadze.



I gotowe do spożycia! Fast-foodowy styl jedzenia BULa się chowa hrhrhr

Za ok. 2 godziny 2 miarki SP80, ZMA i lulu. Jutro szkoła od 8:00-15:05 (choć zazwyczaj kończę wcześniej, bo mam 2 W-Fy).

Zmieniony przez - om w dniu 2006-12-16 18:55:18

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem kolegi. łączenie odzywek

Następny temat

Co brać...

WHEY premium