SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cyber-TEST: Thermal Pro Evolution (+ KO i Nitro2) by saib__ - PODSUMOWANIE str. 88!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 294200

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Myslisz, ze dasz rade to zrobic? Watpie, predzej my wszyscy poumieramy. Ale fajnie, ze sa tacy ludzie. Wiele osob poprawilo dzieki temu swoje wyniki. No a ja zdobylem wice-mistrzostwo Gliwic...
A Saib w koncu zwiekszyl sile klatki. Same pozytywy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Thiago, ja z Malym666 Cie tylko dopingowalismy do startu...

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2006-12-04 20:03:05

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Wiem o tym, szkoda tylko, ze Maly666 cos sie ostatnio nie udziela. Nawet mi nie pogratulowal. To jak w czerwcu zdobywamy Mistrzostwo Polski?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Gratuluję Thiago2! Rzeczywiście Twój wynik jest do pozazdroszczenia, patrząc na to, ile ważysz. Co do mistrzostw Polski, to jeszcze dużo pracy przed Tobą, jeśli myślisz o tym na serio. Popatrz na usera o nicku Kuba_SnK... koło 170kg na płaskiej przy podobnej wadze do Twojej heheh.

greku_806: oj ciężko będzie...

WODYN: czekam na komentarz! Gawędzimy na GG, ale niech lud też wie, co myślisz.

Zjadłem już makaron i popiłem białkiem. Mniam.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Wiem, wiem ale przy Wodynie i reszcie mam szanse na udany start. Moze nie za rok, za dwa aczkolwiek chcialbym wystartowac. Mysle nad trojbojem silownym bardzo fajna sprawa.
Prosze was Thiago! Nie Thiago2! Nie wiem dlaczego ale nie chca mi zmienic nick'a...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no widac w roznice

dobra robota Saib
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Powodzenia
Póki co dobra robota

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Dziękuję Grzesiu, dziękuję Olo.

Właśnie kończę przedostatni dziś posiłek, co prawda w niewielkim odstępie od poprzedniego, ale czas potreningowy rządzi się swoimi prawami, więc myślę, że to nie ma większego znaczenia, a muszę się położyć spać za jakiś czas.

Nadal rozmawiam z WODYNem na temat dzisiejszego treningu i przyszłych. Z tego, co pisze, wywnioskowałem, że ma już pewne plany, co do mnie, na przyszłość, z czego bardzo się cieszę. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie wydawała dalsze owoce. Bardzo na tym korzystam i również bardzo doceniam to, co dla mnie robi. Dzięki Ci WODYN, po raz kolejny!
BTW obiecał napisać coś na temat dzisiejszego treningu w temacie, co prędzej czy później na pewno uczyni, bo chłop nigdy nie rzuca słów na wiatr.

Pozdr.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2006-12-04 21:42:24

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 574 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7788
Saib masakra.
Jak Ty wygladasz :):):):).
no efekt ekstra naprawde
powiedz mi czy ten thermal pro ev jest naprawde taki dobry? bo zastanawiam sie czy go nie uzyc czasem. Polecasz go ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Cześć.
Po pierwsze dziękuję...

Moim zdaniem spalacz jak najbardziej godny polecenia. Biorę w mniejszych dawkach, niż poprzednią jego wersję, a działa, przy dużo niższym deficycie kalorycznym i dodatkowo obecności stacków, równie dobrze, a może nawet lepiej, co myślę można zauważyć na fotkach.

Imo zanim jednak się na niego zdecydujesz, powinieneś sprawdzić, jak reagujesz, przede wszystkim, na efedrynę i kofeinę, bo ja, co prawda, nie czuję żadnego pobudzenia, ani nie mam z nim żadnych problemów, ale ja jestem w ogóle inny i żadne pobudzacze na mnie nie działają, a wiem, że ludzie biorąc czasami ledwo po 1 kaps dziennie mieli niezłe jazdy (głównie pozytywne, tzn. olbrzymie pobudzenie, motywacja, chęć do działania, ale także negatywne, tzn. np. stany depresyjne, czy po prostu bardzo złe samopoczucie). Oczywiście, pisząc to, w żaden sposób nie neguję spalacza, bo nie mam najmniejszego powodu, ale po prostu szkoda, abyś wydał kasę i musiał zaraz odsprzedawać komuś suplement, bo np. będzie 'działał' na Ciebie zbyt mocno.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem kolegi. łączenie odzywek

Następny temat

Co brać...

WHEY premium