SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cyber-TEST: Thermal Pro Evolution (+ KO i Nitro2) by saib__ - PODSUMOWANIE str. 88!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 294267

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
jezeli idzie o zdobywanie masy mięsniowej jestem ektomorfikiem

jeśli o tłuszcz to jestem mezomorfikiem nie rośnie minic innego jak suche sadło

mleko jest ok imo 100-200 ml ed

co do wynikó , słabiutko , miałem nadzieje na większy wzrost siły ... ale jak sie nei ma co sie lubi ... ide na gg do Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Thiago: heheh, mi scussi, mi scussi.

Fotki dopiero w sobotę. Parę razy już miałem się ugiąć i coś zarzucić, ale mam nadzieję, że po 20 dniach, od ostatnich, zrobią większe wrażenie. Ostatni tydzień przepracuję naprawdę ciężko, trzymając dietę nie w 100, a w 200%.

Co do zapisków po podsumowaniu, to zobaczymy. Muszę pogadać z prowadzącymi dział i zapytać, jak to wszystko widzą, bowiem będzie jeszcze druga część testu. Nie ukrywam, że bardzo chętnie nadal bym coś tu skrobał...

k3ho: te dwa posiłki i tak zawsze zjadam...

niwix: nie narzekaj na wyniki. Jest dobrze, a będzie lepiej.
Z tymi 'genetycznymi zapędami' nieźle zakręciłeś, ale jarzę.

Co do GG, to chyba raczej jutro, bo nie mogę włączyć od przyjścia do domu... przekroczyłem transfer na Neostradzie i siedzę na uciętym z 512 do 32kbit/s łączu...

Pozdr.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2006-12-17 21:42:14

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
saib jak możesz to zarzuć mi ggdo wodyna .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Rozumiem, bedzie lepszy efekt i o to w tym wszystkim chodzi. Zobaczymy co da dieta, trening Wodyna i dobra suplementacja.

Zapewne sie zgodza, ciezko by konczyc chyba najlepszy test jaki byl do tej pory(chyba).

Moze jakies szczegoly dotyczace przyszlego testu?

PS Neostrada smierdzi!

Zmieniony przez - Thiago2 w dniu 2006-12-17 21:45:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
saib jak z przetrenowaniem /zmeczeniem organizmu? Cykl leci jakos ok. 6 tyg. zakladajac ze sie nie op*****lasz na silce moga byc pierwsze tego objawy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Dj_Smalec: zapytam WODYNa, czy mogę. Nie chcę szastać jego numerem, skoro nie ma go w profilu.

Thiago: szczegóły masz w moim podpisie. Po krótce: mocniejszy spalacz, matrix przedtreningowy doskonały na okresy 'międzykreatynowe', trochę więcej kalorii w diecie i trening ukierunkowany na zdobywanie siły wg WODYNa.

BPL-G: sam nie wiem. Nie czuję się tak zmęczony, jak pod koniec ostatniego mezocyklu treningowego.
Nie op*****lam się rzeczywiście - tak ciężko jeszcze nigdy nie trenowałem - ale organizm jest przyzwyczajony raczej do ośmio-, a nawet 9-ciotygodniowych reżimów, więc raczej wytrzyma. To, jakby nie patrzeć, ostatni tydzień, więc na pewno dam z siebie wszystko. Trening jest już trochę mniejszy objętościowo, ale za to na większym ciężarach, co pozwoli utrzymać mięśnie w lepszej formie podczas regeneracji.
Czy pierwsze objawy przetrenowania już występują, przekonam się zapewne na jutrzejszym treningu. W piątek było jeszcze dosyć OK, ale pod 120kg sztangą przy przysiadach prawie umarłem.

Pozdr.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2006-12-17 21:54:07

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24391
saib jak bez effki?

przeczytalam kilka str wczesniej, ze jedziesz na 32kilobit. laczu (qrna ile to kosztuje?)
w stalowej maja 32 megabity... za 30zeta

pzdr

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
6roove: coś słabo czytasz hrhr.

O efce pisałem 2 strony wcześniej, w poście nad zdjęciem 'posiłku' ,
natomiast łącze 32kbit/s dostałem w prezencie od Tepsy, bo przekroczyłem limit Neostrady 512kbit/s, czyli 15GB. Zdarzało mi się to już wcześniej, ale łącza jeszcze nigdy nie ograniczali, także byłem dosyć odważny w downloadowych poczynaniach. Cóż... trzeba będzie dokupić 'zdrapkę' na 2GB. Jutro w tym celu zamierzam odwiedzić TelePunkt.

BTW właśnie zauważyłem, że temat został odczytany już ponad 40 tysięcy razy! Naprawdę, wielkie dzięki wszystkim odwiedzającym!

EDIT (22:47):
Zaraz wypiję miarkę MRM i udam się na spoczynek.
Jutro postaram się dać parę fotek i jakieś filmiki z treningu, tak jak obiecywałem!
Mam nadzieję, że wszystko wypali.

Pozdr.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2006-12-17 22:46:43

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
No tak, czasem mam dziwne zawiasy...
Nie jedz za duzo karpia i nie dawaj mocno w dynks podczas sylwestra.
Poki co mam postanowienie, ze bede trzezwy w nowy rok, ale cos slabo mi sie to widzi.
Czas spac...
Prison Break mnie wykonczy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
Saibek , policzyłem sobie wszytsko i nawet ułożyłem nowy jadłospis , tylko teoretycznie nie wiem czyon sie nadaje do mojej sylwetki chociaz może ...

jutro pogadamy mam nadzieje
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem kolegi. łączenie odzywek

Następny temat

Co brać...

WHEY premium