SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cyber-TEST: Thermal Pro Evolution (+ KO i Nitro2) by saib__ - PODSUMOWANIE str. 88!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 294196

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
"Myślę nad zjedzeniem czegoś słodkiego - to wywoła sensację i oglądalność postu drastycznie wzrośnie" -> Zaraz zleci sie pewnie tlum gapiow chcacych to zobaczyc.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe Speedriny się nie je 1 cukierka tylko cał opakowanie :D. W sumie po zjedzeniu całego poczułem małe pobudzenie .

Propozycja na kolacje dla Saiba :D:

200g twarogu chudego, 80g pomiedorka, 80g ogórasa.

Pomiedora i ogórasa pokroić w plastry, twaróg w kwadraciki . Wszystko fajnie wymieszać, doprawić (pieprz, sól i co tam jeszcze chcesz) i wszamać. Mi smakuje barso barso barso <mniam> .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
==============================================================================================
WYPIS Z TRENINGU:

PLECY:
1. Martwy ciąg - 12x60kg, 10x70kg, 8x80kg, 8x100kg
2. Podciąganie na drążku (powt.) - 18/12/11/10
3. Wiosłowanie sztangą - 12x40kg, 10x50kg, 8x55kg, 8x65kg + wiosłowanie sztangielką - 4x10 - 20kg

KAPTURY:
1. Szrugsy sztangą - 15x50kg, 12x60kg, 12x70kg, 12x70kg

TRICEPSY:
1. Wyciskanie wąsko - 12x48kg, 10x55kg, 8x63kg, 8x70kg
2. Francuz zza głowy jednorącz - 10x12kg, 10x15kg, 10x15kg
3. Pompki na poręczach (powt.) - 12/9/7



KOMENTARZ:

Plecy: martwy dziś jako pierwszy, dla spróbowania. Zdecydowanie lepiej się go robiło i przynajmniej nie podchodziło mi wszystko do gardła, ale jednak raczej pozostanę przy poprzednim rozwiązaniu, a więc wykonywaniu go po podciąganiu i wiosłowaniach, na dobrze rozgrzanych plecach, bo przy wiosłowaniu czułem dość mocno prostowniki i nie było to fajne uczucie.
Jak widać ciężary w górę we wszystkim, oprócz wiosłowania sztangielką, a to tylko z powodu roztargnienia i nawyku brania 20-kilogramowej... Następnym razem wezmę 26 kg i zobaczymy jak pójdzie!

Kaptury: ponownie sztangą - znowu bardzo dobrze je czułem i nie potrzebuję większych ciężarów, aby dobrze je przećwiczyć. Wyczucie mięśnia i napięcie w górnej fazie przede wszystkim.

Tricepsy: wyciskanie wąsko - tu chyba nie trzeba komentować... Ciężar podobny jak przy wyciskaniu na płaskiej i to mnie bardzo cieszy. Mimo to, mam nadzieję, że klatka, chcąc zachować resztki honoru, ucieknie tricepsowi - i to daleko!
Zabawa hantlami skończyła się na 15-kg, a pompki, których także zrobiłem dużo więcej niż ostatnio, ostatecznie 'zniszczyły' tricepsy.


Ponownie, jestem bardzo zadowolony! Fajna pompa, głównie pleców. Można, także, bez trudu zauważyć poprawę siły i wytrzymałości mięśni, a to jest dla mnie najważniejsze.
==============================================================================================

Po treningu 30 min aerobów, po nich carbo i białko, a jakieś pół godz. temu makaron z rodzynkami i 2 miarki SP80 Olimpu.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Czuję się opuszczony. Do tego przed chwilą ***nąłem ręką w szafkę i *****sko boli. Co za dzień.

Dostałem w nagrodę za dobre sprawowanie 2 miarki waniliowego Matrixa 5.0 Syntraxa i zaraz spożyję jędną z nich. Już czuję w ustach ten niebiański smak.. Do tego dorzucę ZMA i uderzę w kimono, ajak.

Jutro znowu 4 lekcje do 10:15, a po nich jadę z moją niunią do Wrocławia na zakupy - oboje w poszukiwaniu butów, a ona dodatkowo jakieś ładnej kurtki.
Coś się znajdzie, mam nadzieję, bo nie lubię nałazić się bez sensu, stracić siano i wrócić z pustymi rękoma.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
ale sie ciasta u babci nawpierdzielałem


pycha


mm

serniki na mase



to ja spadam

cześć





aaaaaaaaaaaaaaaaaaa no i super idzie trzymaj diete :*







:*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Pozwole sobie skomentowac treningi WIELKIMI LITERKAMI..



Plecy: martwy dziś jako pierwszy, dla spróbowania. Zdecydowanie lepiej się go robiło i przynajmniej nie podchodziło mi wszystko do gardła,
BO TAK JEST PRAWIDLOWO...
ale jednak raczej pozostanę przy poprzednim rozwiązaniu, a więc wykonywaniu go po podciąganiu i wiosłowaniach, na dobrze rozgrzanych plecach,
ROZGRZEWASZ JE CZY MECZYSZ? STBILIZACJA W TEN SPOSOB SIADA, NAJSZERSZE ZDEJMUJA GARBIACY MOMENT SILY IDACY OD NOG.. JAK CHCESZ COS WSTEPNIE MECZYC
TO NOGI. W CIAGU DAJ 5 SERI ROZGRZEWKOWYCH W PIRAMIDZIE Z MALA ILOSCIA POWT.

bo przy wiosłowaniu czułem dość mocno prostowniki i nie było to fajne uczucie.

TAK JEST, DLATEGO JA ODDZIELAM ZAZWYCZAJ TE 2 TRENINGI. SPROBOJ JEDNAK CIEZKIEGO WIOSLOWANIA POLSZTANGA https://www.sfd.pl/OLD_SCHOOL_:_wioslowanie-t281827.html A SWIAT WYDA SIE PIEKNYM MIEJSCEM ...
Jak widać ciężary w górę we wszystkim, oprócz wiosłowania sztangielką, a to tylko z powodu roztargnienia i nawyku brania 20-kilogramowej... Następnym razem wezmę 26 kg i zobaczymy jak pójdzie!

CO DO CIEZAROW TO JESTEM CHOLERNIE ZASKOCZONY.. MASZ SWIETNA BUDOWE CIALA A NAWET WYDAJE SIE ZE NIE JESTES SLABY. ROBISZ JAKIES RUCHY W ZWOLNIONYM TEMPIE?

Kaptury : ponownie sztangą - znowu bardzo dobrze je czułem i nie potrzebuję większych ciężarów, aby dobrze je przećwiczyć. Wyczucie mięśnia i napięcie w górnej fazie przede wszystkim.
CZUCE MIESNI TO NIE WSZYSTKO. ZAUWAZYLEM ZE OSOBY NIECZUJACE MIESNI W OGOLE MAJA SWIETNE PRZYROSTY, PRAWDOPODOBNIE LEPSZE NIZ CI CO CZUJA..


Tricepsy : wyciskanie wąsko - tu chyba nie trzeba komentować... Ciężar podobny jak przy wyciskaniu na płaskiej i to mnie bardzo cieszy. Mimo to, mam nadzieję, że klatka, chcąc zachować resztki honoru, ucieknie tricepsowi - i to daleko!
ROZNICA ZALEZY OD TECHNIKI. WIEKSZOSC PRACY WYKONUJA TU PRAWDOPODOBNIE MIESNIE KLATKI I BARKOW I NIE NALEZY TEGO CW TRAKTOWAC JAKO COS OD CZEGO KLATKA MOZE UCIEC.

Zabawa hantlami skończyła się na 15-kg, a pompki, których także zrobiłem dużo więcej niż ostatnio, ostatecznie 'zniszczyły' tricepsy.
???????????????????????

Ponownie, jestem bardzo zadowolony! Fajna pompa, głównie pleców. Można, także, bez trudu zauważyć poprawę siły i wytrzymałości mięśni, a to jest dla mnie najważniejsze.

CIAGLE BIORE STACKI OD POCZATKU ROKU... PRZYROSTY SIWETNE.. SZKODA ZE MAM KLOPOT Z NABIERANIEM NMASY, ALE NIE MOZNA MIEC WSZYSTKIEGO..

Pozdr.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
"CIAGLE BIORE STACKI OD POCZATKU ROKU... PRZYROSTY SIWETNE.. SZKODA ZE MAM KLOPOT Z NABIERANIEM NMASY, ALE NIE MOZNA MIEC WSZYSTKIEGO.."

bierzesz staki bez przerwy a moze zle to zrozumiałem?? -naj z okazii urodzin

saib temat bardzo ladnie prowadzony spam czyta sie swietnie i wole wlasnie taka forme prowadzenia testu niz tylko suche wpisy z treningu mi sie akurat nie chce takich postow czytac bo sa poprostu nudne
pozdrawiam

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
junior: thx

Bralem tylko w dni treningowe po 1-2 porcje (sob, niedz), plus od swieta w tygodniu (zwlaszcza piatek)- 1 porcja.. , wiec potraktuj to jako suplementacje mikrocykliczna..

Ostatnio dolozylem sobie srode do treningu i "zagescilem" dawki do konca roku.

Poza tym prekursory maja za zadanie podtrzymac szlaki metaboliczne syntezy kreatyny wiec OCB?

Pozdr.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
niwix: dobrze Ci... wracaj szybko! Albo przynajmniej wpadnij za jakiś czas zobaczyć efekty po teście!

junior26: dziękuję i mam podobne zdanie!

WODYN: dzięki za odwiedziny. Imo jesteś bardzo dobrym specjalistą, jeśli chodzi o trening, toteż chętnie bym z Tobą porozmawiał na temat mojego. Na razie nie mam za bardzo czasu, ale jutro wieczorem się odezwę i być może uda nam się przeprowadzić jakąś konwersację na wyżej wymieniony temat.

Przed ciągami robię oczywiście serie rozgrzewkowe. Nie zabieram się od razu za właściwy ciężar, którym robię 1-szą serię.

Na siłę i wygląd pleców (szerokość i grubość) nie narzekam, a więc trening widocznie jest ok. Pokombinuję z nim na pewno po teście, kiedy dołożę kcal i zacznę robić ostrożnie masę.

Co do ciężarów, dziękuję. Ruchów w zwolnionym tempie raczej nie praktykuję. Staram się przytrzymywać ciężar w szczytowej fazie powtórzenia i opuszczać go powoli.

Na kaptury wciąż szukam złotego środka...

Przy wyciskaniu wąsko technika jest ok, w każdym razie Atlas Ćwiczeń nie zaprzecza niczemu, co robię w czasie jego wykonywania. Z 'ucieczką' klatki źle mnie zrozumiałeś - mam nadzieję, że JEJ trening przyniesie wzrost siły i dlatego ucieknie tricepsom.

Z 'niszczeniem' tricepsu to oczywiście była przenośnia. Nie niszczę go, a buduję, a to słowo miało być synonimem jego 'ostatecznego wymęczenia'.

Co do brania stacków, to dużo lepsze efekty dają brane cyklicznie (przerwa 2 miesiące pomiędzy cyklami), ale stała suplementacja jest również polecana ze względu na mniejsze, ale trwalsze przyrosty.

Kupiłem buty w końcu.
Nałaziliśmy się strasznie po Wrocławiu.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
dzięki za odwiedziny. Imo jesteś bardzo dobrym specjalistą, jeśli chodzi o trening, toteż chętnie bym z Tobą porozmawiał na temat mojego. Na razie nie mam za bardzo czasu, ale jutro wieczorem się odezwę i być może uda nam się przeprowadzić jakąś konwersację na wyżej wymieniony temat.

NO PROBLEMO, DUDE.

Przed ciągami robię oczywiście serie rozgrzewkowe. Nie zabieram się od razu za właściwy ciężar, którym robię 1-szą serię.
MIALEM NA MYSLI INNE CWICZENIA OSLABIAJACE STABILIZACJE.

Na siłę i wygląd pleców (szerokość i grubość) nie narzekam, a więc trening widocznie jest ok. Pokombinuję z nim na pewno po teście, kiedy dołożę kcal i zacznę robić ostrożnie masę.
JESLI "SILA I WYGLAD" = "SZEROKOSC I GRUBAOSC" LUB "GRUBOSC I SZEROKOSC" TO PRZYZANSZ ZE BRZMI TO PODEJRZANIE.. ALE WYGLADASZ BARDZO PROPORCJONALNIE.

Co do ciężarów, dziękuję. Ruchów w zwolnionym tempie raczej nie praktykuję. Staram się przytrzymywać ciężar w szczytowej fazie powtórzenia i opuszczać go powoli.
DLA MIESNI LICZY SIE CZAS NAPIECIA I SAMO NAPIECIE W CZASIE WYKONYWANEJ PRACY. KORZYSTAJAC WIEC Z OGOLNEJ ZASADY ZACHOWANIA ENERII STOSUJESZ JEDNAK ZWOLNIONE TEMPO. ENERGIA = NAPIECIE(MOC=ZUZYCIE ENERGII W CZASIE) RAZY CZAS W PRZYPADKI MIESNI ENERGIE UPROSCILEM DO POJECIA NAPIECIE, GDYZ PRACUJA ONE POPRZEZ SZYBKIE SKURCZE I ROZKURCZE , ZAUWAZALNE DOPIERO PRZY ZMECZENIU NERWOW KOORDYNUJACYCH SILE SKURCZU(ZROB NP WAGE PLACZU JAK STRONGMANI)..

Na kaptury wciąż szukam złotego środka...
SPROBOJ CZEGOS Z INNEJ BECZKI, CZYLI WSZELKICH CW DYNAMOCZNYCH. POZA TYM DUUUUUUUZO SERI W POWOOOOOLNEJ PROGRESJI.


Przy wyciskaniu wąsko technika jest ok, w każdym razie Atlas Ćwiczeń nie zaprzecza niczemu, co robię w czasie jego wykonywania. Z 'ucieczką' klatki źle mnie zrozumiałeś - mam nadzieję, że JEJ trening przyniesie wzrost siły i dlatego ucieknie tricepsom.
TAK TO TEZ ODEBRALEM I CHCIALEM WYJASNIC ZE CZYM SILNIEJSZE SZEROKIE WYCISKANIE LEZAC TYM SILNIEJSZE WASKIE A TE ROZNICE BEDA ZAWSZE MALE.. CHYBA ZE NIE BEDZIESZ CWICZYL TRICEPSA W OGOLE...


Z 'niszczeniem' tricepsu to oczywiście była przenośnia. Nie niszczę go, a buduję, a to słowo miało być synonimem jego 'ostatecznego wymęczenia'.
DLATEGO POSTAWILEM ZNAKI ZAPYTANIA... POZA TYM ROLA OSTATECZNEGO WYMECZENIA
W PRZYROSCIE MASY CZY SILY TO PRZESADY/DOGMATY... NAPISZE O TYM ODDZIELNY ARTYKUL..

Co do brania stacków, to dużo lepsze efekty dają brane cyklicznie (przerwa 2 miesiące pomiędzy cyklami), ale stała suplementacja jest również polecana ze względu na mniejsze, ale trwalsze przyrosty.

DLATEGO BYC MOZE ZE CYKLE ICH BRANIA NARZUCAJA CYKLE WYSILKU DLA CIALA.
JA OCZYWISCIE STOSUJE TRENING CYKLICZNY W JAKIEJS TAM FORMIE, ALE W ODROZNIENIU OD POWYZSZEGO PRZYKLADU ZE STACKAMI CZYNIE TO WG MNIE BARDZIEJ SWIADOMIE NIZ PRZECIETNY SPORTOWIEC CYKLICZNIE STOSUJACY SUPLE..

Kupiłem buty w końcu.
DO PRZYSIADOW DOBRE SA SPECJALNE, TROJBOJOWE Z B. MOCNA PODESZWA I PODWYZSZENIEM POD PIETA...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem kolegi. łączenie odzywek

Następny temat

Co brać...

WHEY premium