SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cyber-TEST: Thermal Pro Evolution (+ KO i Nitro2) by saib__ - PODSUMOWANIE str. 88!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 295217

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czekam na fotki, i co chwilę przeglądam topic.

Pozdrawiam


edit: zapomniałem dodac, że fotki Twojego jedzenia wyglądają naprawdę smakowicie

Zmieniony przez - FightOrDie w dniu 2006-11-11 23:58:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
Chyba najlepszy test do tej pory

narobiles mi smaka tym grilem beda dzis jakies fotki?

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 156 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24876
j/w - najciekawiej prowadzony test
I jak wyżej - kiedy fotki?

Walczmy z alkoholizmem - pijmy więcej, żeby inni mieli mniej %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
jak chcesz aby kurczak był soczysty w środku to robisz tak że: rzucasz go na ostro rozgrzaną patelnię to 2-3 minuty z każdej strony a potem zmniejszasz ogień i przykrywasz patelnię na 5 minut, żeby nie za długo bo wtedy puszcza całą wodę i jest suchy. Wtedy na zewnątrz ma ładny rumiany kolor a w środku jest mięciutki i soczysty

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958544
nie spamujcie bez sensu - napisał, że będą zdjęcia w niedzielę, to zapewne będą

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2006-11-12 13:14:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Cześć.
Pierwszy post dopiero teraz,
a to z powodu niezapowiadanego wypadu do Wrocławia na zakupy.
Szukałem kurtki, ale nie znalazłem. Powtórzę wypad w czwartek, bo mam lekcje do 10:30 bodajże z powodu próbnych matur i mam nadzieję, że coś znajdę w końcu. Rozglądam się także za butami, ale z nimi zawsze mam problem, bynajmniej nie z powodu braku rozmiaru...

Oczywiście rano zjadłem normalne śniadanie, a na wyjazd wziąłem ze sobą kanapki i skonsumowałem je, zamiast jak normalny człowiek zjeść cheesburgera z Mc'a. Musiałem z powodu braku białego sera dać zółty, toteż odpuściłem orzechy (wiem, że to inne tłuszcze, ale raz nie zaszkodzi). Z pośpiechu przed wyjazdem zapomniałem o zabraniu ze sobą drugiej porcji Thermala, dlatego dorzucę ją do obiadu, a trzecią do czwartego posiłku ok. 18:00.

Fotki i waga będą wieczorem.

Skunksiarz: dziś wypróbuję! Łap nagrodę za przepis.

Bananku, dzięki za czuwanie nad porządkiem.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647


Właśnie pochłaniam obiad. Dziś zamiast parabolicznego wrzucam makaron dla odmiany. Smakuje ekstra. Dawno nie jadłem. Do tego utarta marchew z odrobiną śmietany.
Po posiłku porcja Thermala, a za godzinę Nitro2.

Muszę przyznać, że żyły na ramionach już ładnie widać. Nie mogę tego dobrze złapać na focie, mam jedynie taką i wrzucam z nadzieją, że coś tam zobaczycie:





Może wieczorem pstryknę lepszą.
Pozdr.

Zmieniony przez - om w dniu 2006-12-16 19:07:14

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
Saib ja czekam na pierwsze foty :)

za*****ty test naprawde
sog juz ode mnie polecial jakis czas temu :)

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
*** 12.11.2006 - PIERWSZE POSTĘPY? ***

















Niektóre pozy wymyślane na poczekaniu. Pozostanie lekka nutka tajemnicy, jeśli chodzi o prezencję sylwetki w normalnych pozach - a te w pełnym zestawie przy podsumowaniu. Robione samowyzwalaczem i wyszło jak wyszło. Następnym razem, na pewno zatrudnię mojego fotografa. :-*
Nóg nie daję, bo nie mogę ich napiąć - mam straszne zakwasy.
Z podaniem wagi niestety muszę się wstrzymać, bo moja odmawia posłuszeństwa. Każde wejście na nią owocuje innym wskazaniem, tak więc wolę zaczekać. Może uda mi się zważyć na lepszej...

Pozdr.

Zmieniony przez - om w dniu 2006-12-16 19:07:30

Zmieniony przez - om w dniu 2006-12-16 19:08:00

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widac znaczna poprawe definicji. bardzo estetycznie to wyglada

good job
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem kolegi. łączenie odzywek

Następny temat

Co brać...

WHEY premium