SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cyber-TEST: Thermal Pro Evolution (+ KO i Nitro2) by saib__ - PODSUMOWANIE str. 88!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 294017

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Thiago: co do fotek - nie ma sprawy.
Wycisnąłem z 1,5 miesiąca temu 95kg. Jakiś czas przed testem w każdym razie.
Bardzo licho. Klatka zawsze była słaba. Myślę, że już jest dużo lepiej.
Dziś, 97kg, mimo, że połówkowo, wycisnąłem 5 razy, więc nie jest źle.

Już z WODYNem uzgadniamy po malutki trening, który rozpocznę po regeneracji. Na razie nie zdradzę szczegółów.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
to jak coś to ja tez chce ten plan jak bedzie siłówka Soga nawet dam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Saib-jaki Ty tajemniczy
Sam widzisz, ze sila idzie! Powoli do przodu malymi krokami!(i kto to mowi;)).
W piatek kupuje Xpanda, bedzie tescik, tralalal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Dj_Smalec: nie musisz prosić. Będę prowadził test, jadąc na tym planie, więc będziesz mógł nawet podkraść.

Thiago: w styczniu zaczynam Thermal Blast Xtreme (32mg efedryny w kapsie), a do tego Ester Stack przed treningiem.
Od lutego najprawdopodobniej znowu jakieś 2 stacki kreatynowe. Jeden już mam - NOZ Supercharged 950g (leży już trochę i czeka na swoją kolej). Co do drugiego się zastanawiam. Może także polecę na Xpandzie. Zobaczymy.

Fajnie, że będziesz robił test! Już teraz życzę powodzenia i zapowiadam moją częstą obecność.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Mam nadzieje, ze spelnie twoje oczekiwanie odnosnie mojego testu. Mam nadzieje, ze do stycznia uda mi sie dozbierac na druga puszke Xp(z tym, ze bedzie to energized). Albo kupie TCM 450kapsow za 80zl...(olimpu).

Widze, ze wciagnely cie te testy, fajna sprawa. W dodatku masz to wszystko za darmo, fachowa pomoc. I tylko patrzec jak rosniesz w sile.
Teraz troche polize...
Dzieki Tobie postanowilem zrobic swoj test, zobaczymy jak mi wyjdzie. Mam zamiar wrzucac jakies filmiki z treningow. Z tym, ze jakosc bedzie nie za dobra(Filmy robione K750i). Jutro wrzuce film z treningu klaty.(jak nie zapomne).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Ladnie jak na tyle seri gratuluje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Thiago: super, bardzo się cieszę! Filmiki filmikami (choć z K750i chyba dosyć fajne powinny wychodzić), ale staraj się, żeby, przede wszystkim, fotki były dobrej jakości. Dam Ci znać, co i jak z nimi, jak będziesz miał już zaczynać. Myślę, że wskazówki się przydadzą. No i, wiadomo, pisz jak najwięcej! To będzie Twój test - zareklamujesz nim sam siebie i może otworzyć Ci drogę do zwycięstw w naborach, jeśli się postarasz.

Suple mam za darmo, ale do czasu. Potem już będę musiał sam siebie sponsorować, choć może uda się jeszcze wygrać jakiś nabór. Byłoby fajnie, bo kasą, jak ja to mówię, nie sram. Już i tak nieźle nasępiłem od Cybera. Dużo zawdzięczam jednak, przede wszystkim, diecie, wytrwałości... i WODYNowi.

Gugcio: dzięki! Niedługo, mam nadzieję przekroczyć 100 kg!

Pozdr.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2006-12-11 23:08:18

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
Czemu żadnych zdjęć nie widać? A chciałbym zobaczyć jak teścik leci??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Na poprzedniej stronie w odpowiedzi na posta 6roove wyjaśniłem, dlaczego... Niedługo powinny pojawić się znowu. Podziękować MaTEO...
Ma dziury w systemie i łata je w taki, a nie inny sposób (= fot nie widać).

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Przeczytałem ostatnie 20 stron
Kawał dobrej roboty, oby tak dalej
Pozdrawiam.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem kolegi. łączenie odzywek

Następny temat

Co brać...

WHEY premium