SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cyber-TEST: Thermal Pro Evolution (+ KO i Nitro2) by saib__ - PODSUMOWANIE str. 88!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 294228

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Kwic, nie zauwazyles ze to cwiczenie jest na prostowniki a nie na skosne?

Proste pytanie: co robia skosne czego nie robia prostowniki?

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
WODYN- No ok ,to ćwiczenie jest na skośne i prostowniki ^^ Czuć czuje skos jak robie to ćwiczenie ,ale nie w takim stopniu ,żeby się coś rozrastały tak mi się wydaje :( Help ^^

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Dalem juz Saibowi nowe cwiczenia na brzuch... sa na tyle dobre ze lepszych nie trzeba...

A tu inne "gity":
Ultra ciezkie wioslowania jednoracz sa tez niezwyke skuteczne...
Bieganie sprintow tez...
Unoszenie nog w zwisie bokiem w przod(cos pomiedzy w bok a w przod)

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
dopiero teraz zobaczyłem podsumowanie
jestem pod wrażeniem
saib, test przeprowadzony wzorowo, a wizualna przemiana -
4 fota kozak

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WItam,
Mam 2 sprawy.
1. Saib: czy miales dietę z deficytem kalorycznym? I czy wykonywales aeroby.
Bo szczerze mowiac sie bardzo zdziwilem gdy zobaczylem ilosc ww na 1 stronie i efekty koncowe na 88.
Spodziewalem sie CKD badz czegos w ten desen.
Jesli odpowiedz padla , to wybacz , ale nie mam czasu/sily na wertowanie 104 stron zapisow.
2. Moglbys wkleic plan od Wodyna. Co by kazdy mogl sie z nim zapoznac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Kwic: w Atlasie Ćwiczeń jest bardzo dobrze pokazana i opisana technika. Skorzystaj.

1. 21kg brałem, bodajże.
2. Nie jestem na tyle dobry technicznie, żeby uważać się za lepszego od Atlasu.
3. Nie.
4. Jeśli mam, to może nie zauważam.
5. Nie pamiętam. Robiłem chyba po 15-20 powt. na stronę.

Teraz będę ćwiczył brzuch wg pomysłu WODYNa w dni bez treningu. Ćwiczenia zostały dosłownie obrazowo mi przedstawione, dostałem plan i będę próbował.

KoZiK: dziękuję. Od jutra jadę z kolejnym testem.

fidelloz: co do deficytu - tak, przynajmniej tak wychodziło z wyliczeń. Co prawda był to nieznaczny deficyt, ale jednak.
CKD raz próbowałem i więcej nie zamierzam.

Rozumiem, że ciężko jest czytać 104 strony testu, ale, co do treningu, proponuję zacząć od końca w poszukiwaniu wypisów, bo przed każdym umieszczałem link do strony z poprzednim, także łatwo dojść po nich do samego początku.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hrhrr pilnuj się saibu, wchodze teraz na scorcha i efke! Będzie się działo :D!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
"białeczko zamawiam zaraz po sylwestrze, bo MRM się kończy. Mam już coś ciekawego na celowniku." -> Co mianowicie, jesli mozna spytac?

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Dzięki Saib__ za info. Sorry ,że bezczeszcze Twoje zdjęcie ,ale chciałem pokazać na jakim punkcie mi zależy, a na jaki mi wchodzi jak robie te skłony boczne. Tam gdzie jest czarny krzyżyk to miejsce gdzie chciałbym ,żeby mi mocno pracowało w trakcie ćwiczenia, a ten czerwony odcinek (praktycznie cały bok do żeber) to tam gdzie mam zakwasy dzisiaj (i troche na prostownikach). CO mam z tym fantem zrobić? ^^ NIechce ,żeby sam bok pracował. Chyba to ćwiczenie co Ci dał Wodyn teraz będzie lepsze (unoszenie nóg bokiem w zwisie) na ten punkt co zaznaczyłem, oblukam :) Pozdrawiam i życzę przyrostów w nowym roku for all.

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Usunięty przez saib__ za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem kolegi. łączenie odzywek

Następny temat

Co brać...

WHEY premium