SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cyber-TEST: Thermal Pro Evolution (+ KO i Nitro2) by saib__ - PODSUMOWANIE str. 88!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 293980

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
ja podkładam , bo jest mi o wiele wygodniej
pełne przysiady zaczynałem od małych ciężarów (jezeli na to spojrzec, jakimi robilem do kata 90st) serie wygladaly mniej wiecej 15*50, 12*60, 10*70, 8*80
(do kata 90st. było to mniej wiecej 15*70, 12*85, 10*100, 8*110 - roznie to wygladalo, ale na pewno moglem i brałem dużo wiecej, mimo ze miałem totalne patyczaki, a nie nogi)

pozniej był znaczny progres (po paru miesiąch...uda takze z marnych 50 urosły do ponad 60)
ale nie brałem ze względów na kolano wiecej niz 100kg na 9-8powt (to była ostatnia seria) obecnie nie robię w ogóle przysiadów, nad czym bardzo ubolewam - ale najpierw chcę mieć spowrotem zdrowe kolano, potem się zajmę treningiem

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2006-11-10 22:26:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Kolejna reklama. %)

No to założę 40 kg za tydzień na 15 powt. i progresja w następnych.
Zobaczymy jak pójdzie i jaki będzie postęp, na dłuższą metę.
Wielkie dzięki za otworzenie oczu!

Kolację, tak jak zapowiadałem, zjadłem ok. 22:00. Naprawdę mi smakowało, choć non stop jem to samo. Dodałem warzywka - ogórka, paprykę i pomidora.
Jeszcze później białko i ZMA, które już mam przygotowane, żeby po nocy nie tłuc się po szafce i nie przebierać między wszystkimi puchami w poszukiwaniu Filomagu i Zincasu.

Film leci.
Spadam.
Pozdr.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2006-11-10 22:40:37

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nie podkladam.
to jest kwestia wyczucia odpowiedniego ruchu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Powoli usypiam na siedząco,
ale nie poddaję się.

Za pół godz. planuję białko i ZMA.
Potem wreszcie się położę.

Jutro, zgodnie z obietnicą, dam przepisy (opis i foto) na śniadanie i obiad, bo dziś dostałem kolejny priv z pytaniem o, tym razem, omlet.

BTW - chyba wszyscy wiedzą (i pamiętają), jakie jutro święto?

Wyłączam się.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 892 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17942
fajnie prowadzony test, też bym chciał tak jadać co do przysiadów sam robie do około 80st ( każdy mi mówi że za nisko) ale chyba pomyśle nad pełnymi skoro polecają takie autorytety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
test wzorowo prowadzony

siłka też niczego sobie

BTW - chyba wszyscy wiedzą (i pamiętają), jakie jutro święto?

nie jutro, lecz dziś

również chętnie skorzystam z przepisów

Zmieniony przez - adriano18 w dniu 2006-11-11 08:53:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Ale pospałem.
Dopiero zabrałem się za porcję KO, która wchodzi bardzo wolno... ze względu na smak. Nitro potrafię dwoma łykami wypić, a z Knockoutem się zawsze męczę.
Za pół godz. śniadanie.

Fotki, podczas przygotowywania, oczywiście porobię i za parę godz. dodam przepis.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
*** PRZEPIS (ZE ZDJĘCIAMI!) NA ŚNIADANIE ***:



Ważymy 75g płatków owsianych błyskawicznych.




Dorzucamy 10g rodzynek.




Tak to powinno wyglądać.




Rozbijamy 2 całe jaja do miseczki.




Roztrzepujemy je, na pianę, trzepaczką.




Gotowe!




Dodajemy płatki z rodzynkami.




Mamy już masę omletową, tutaj tuż przed wymieszaniem.

Zmieniony przez - om w dniu 2006-12-16 19:05:50

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645


Stawiamy patelnię na gaz, wlewamy na nią trochę oliwy (tyle, aby rozeszła się ona ładnie po patelni i aby omlet się nie przykleił podczas smażenia; oczywiście nie przesadzamy z jej ilością)




W czasie, gdy patelnia się rozgrzewa, mamy czas, aby dokładnie wymieszać składniki omletu ze sobą. Wystarczy do tego zwykła łyżka.




Kiedy patelnia jest już dostatecznie rozgrzana, wrzucamy na nią wymieszane jaja, płatki i rodzynki. Nadajemy mieszance kształt kolisty łyżką, czy czym tam Wam wygodnie.




Smażymy. Tu już omlecik po obróceniu na drugą stronę.




Gotowe! SMACZNEGO!

Zmieniony przez - om w dniu 2006-12-16 19:06:16

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
właśnie zjadłem taki omlet tylko w innych proprcjach

no i z miodem

przepis był u mnie w teście


cięzary na barki git fasola ! siady rób pełne <yes>
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem kolegi. łączenie odzywek

Następny temat

Co brać...

WHEY premium