SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cyber-TEST: Thermal Pro Evolution (+ KO i Nitro2) by saib__ - PODSUMOWANIE str. 88!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 293225

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
6roove: mi również miło i dzięki.
Cieszę się, że shake się podoba.

WODYN: będzie tak jak mówisz! Bardzo ciekawie to wygląda. Powinienem dać radę ze wszystkimi ciężarami. W niedzielę będę musiał poskręcać hantle.

GREGOR_ian: dzięki!

Idę robić śniadanie i spadam do szkoły.
BTW kolejne 2 sogi wpadły przez noc heheheh.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Tez mialem problemy z scianiami, moje ruska wiertarka nie dawala rada... Caly dzien wiercilem i nic,ale jak tylko zalatwilem sobie maszynke Bosha to od razu wiertlo wchodzilo jak w maslo. Popytaj sie ludzi o wiertarke wlasnie tej firmy. Aczkolwiek pewnie o tym wiesz.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Narazie nie mam abona, ale jak będę miał to dam ci kilka głosów przede wszystkim za dyscyplinę. Naprawdę podziwiam

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 285 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22466
Thiago2: moze ta ruska nie miala udaru
Wiercic w betornie bez udaru... rzeznia.

Mocujac ten wyciag zaopatrz sie w dobre kolki rozporowe (bo chyba chcesz mocowac na kolki?). No i oczywiscie wiertarka z udarem Jakbys gdzies blizej mieszkal to pozyczylbym Ci 12kg maszyne Bosha. Wchodzi we wszystko

This is 10% luck, 20% skill, 15% concentrated power of will, 5% pleasure, 50% pain
And a 100% reason to remember the name!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18542
Białko wygląda smacznie , ale i tak moje jest smaczniejsze,
...i jak tam po opalaniu ?

Jestem obcy
Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 251 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9377
oczywiscie sOg za sposob prowadzenia testu,

a ile do tej pory kosztował cie ten cykl>?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Cześć.
Po powrocie ze szkoły przywitały mnie leżące na biurku 50-gramowe próbki Musli Gainera od Activity o smaku kokosowym i waniliowym. Dziś po treningu wypiję kokosową, a w piątek zobaczę, jak smakuję wanilia. Będę musiał dorzucić po wypiciu jeszcze pół miarki białka, bo niecałe 8g to za mało na moje potreningowe potrzeby.



Oto one!




Skład koksowej próbki pod 'lupą'...


20 min temu zjadłem obiadek... już myślałem, że nie usiedzę pod koniec ostatniej lekcji, bo zrobiłem się strasznie głodny. Łyknąłem też 1 kaps. Thermala.

Dziś prawdopodobnie będę musiał trenować w samotności. Plecy bez problemu zrobię bez niczyjej pomocy, a kiedy zacznę wyciskać wąsko już powinien ktoś wpaść, więc się nie martwię. Dam radę.

Za jakieś pół godz. porcja KO i idę na siłkę. Muszę porządnie rozgrzać plecy, bo mam w pamięci jeszcze sobotni ból prawego najszerszego... Boję się, aby znowu nie zaczął boleć. Chyba odpuszczę martwy i zrobię na skosie ćw. na podobieństwo wznosów tułowia na rzymskiej. Zobaczymy.

Pozdr.

Zmieniony przez - om w dniu 2006-12-16 19:17:33

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Mam jeszcze chwilę, żeby poodpisywać na posty.

Thiago2: tak, z tego co wiem to właśnie Bosha kolega miał nam pożyczyć.

mleqs: daj spokój z SOGami. Dla mnie jest ważne, że śledzisz temat.
Oraz dziękuje...

Duster: dzięki hrhr. Kołki są już kupione i czekają tylko na sprzęt do wiercenia.

Lypnik: każdy chwali swoje. Na opalanie jednak zabraknie czasu.

talesz: nie mam pojęcia. Nie kupowałem całego stuffu na raz. Jeśli Cię to ciekawi, to wejdź na stronę jakiegoś dobrego sklepu i pododawaj ceny poszczególnych supli... Myślę, że koło 1000 zł się zakręci. Mnie samego przeraża ta suma. Oczywiście nie kupowałem wszystkiego po cenach sklepowych. Co nieco dostałem gratis lub dużo taniej.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Nie tedy droga.
Wlasnie przez to ze sie zaniedbuje poprawny technicznie martwy ciag pozniej pojawiaja sie klopoty z plecami.
Dobrze wyrobiony poprawny ciag zabezpiecza przed kontuzjami plecow, nie mowiac juz o tym ze to nad gruboscia plecow musisz najmocniej pracowac!
Dlatego polecalem ciagi z MNOSTWEM SERII ROZGRZEWKOWYCH na poczatku treningu.

Problem wioslowan rozwiazuje CIEZKIE wioslowanie jednoracz, ktore dodatkowo moze byc wykonane PO podciaganiu na drazku.


PS: Bol najszerszego nie moze byc grozny!

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
No i rozmowa na GG z WODYNem się toczy.
Oczywiście dostaję konkretne wytyczne w sprawie dzisiejszego treningu... i jak zawsze są one dla mnie bardzo niekonwencjonalne, ale przeciekawe.

Po treningu zobaczycie, co tam wymyślił hrhr.
Plecy dostają ładny wpier... ogólnie.

Czas na porcję KO.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem kolegi. łączenie odzywek

Następny temat

Co brać...

Wiecej