SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cyber-TEST: Thermal Pro Evolution (+ KO i Nitro2) by saib__ - PODSUMOWANIE str. 88!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 294227

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958350
do kąta 90stopni? poniszczysz sobie kolana
kiedys tez tak robiłem i teraz żaluję, i to bardzo

nie ma to jak pełne przysiady, uda rosną "w oczach"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Hmm, sądzę, że to przy pełnych przysiadach się bardziej niszczą kolana...

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Pełne? Boję się. Raz zostałem pod 100kg i nie było wesoło.

Korzystając z reklamy przygotowałem już sobie kolejny posiłek.
Capnę go za godzinkę.

Wracam przed TV.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
ja sobie zniszczylem kolana po przysiadach do kata 90st.
godzina grania w kosza i na lawke

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958350
Hard - ja napisałem to co wiem , po sobie
Było się głupim i tez rzucałem się na 100-110 kg w seriach przy wadze ~60kg, robilem wlasnie takie przysiady...teraz czeka mnie moze operacja kolana - a sama mysl o tym mnie przeraża (mając na uwadze,ze są to jedne z najtrudniejszych zabiegów) mam nadzieję,że jakoś sie uda to ominąć.
Poza tym nie zauważyłem żadnego przyrostu w obwodzie uda a przy pełnych wystarczyło 10tyg i przybyło ponad 6cm
to tylko moje takie dywagacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
saib profesjonalne podejscie

odnosnie przysiadow to tez uznaje tylko pelne. swietnie i wszechstronnie rozwijaja i czworke i dwojke ale oczybiecie nie to byc na zasadzie odbicia na dole bo wtedy faktycznie mozna sobie krzywde zrobic.
kiedys przy zakladaniu sie o kase nawet sie troche siadalo. bo do 90stopni to zawsze byly klotnie ze za wysoko, ze nie bylo 90stopni

ciekawi mnie efekt koncowy bo moze sam bym sobie takiego termala zapodal przed latem oczywiscie z odpowiednimi domieszkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Kolejna reklama.
Co do przysiadów - przekonujecie mnie.

Banan, możesz mi powiedzieć, jakimi ciężarami wykonywałeś przysiady do 90 stopni, a jakimi po zmianie na pełne. Chodzi mi o różnicę, jaka wystąpiła.
Może spróbuję za tydzień, ale nie za bardzo wiem z jakimi ciężarami. Będę miał jakiś pogląd.

Cześć Grzesiu! Nareszcie się odezwałeś. Dzięki za miłe słowo. Jak widzisz, staram się jak mogę, a więc i efekt końcowy powinien być OK. Innej opcji nie ma. Wpadaj częściej. Pozdr!

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
wcześniej, 2 lata temu, zjadłem tylko, z*****ową dietą, 150g mono Vitalmaxu i praktycznie nic mi to nie dało.

heh to ladnie sie zapowiadaja wyniki koncowe kreatyna brana tak dawno temu i tylko raz , w malej ilosci , pierwszy cykl na stackach (i to dobrych) nie zdziwe sie jesli wymiary i sila pojda do przodu i przy tym definicja sie dosc znacznie poprawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Na to liczę,
choć głośno o tym nie mówię. %)


Wracam do oglądania filmu.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2006-11-10 21:44:49

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
jak pelne robicie to podkladacie cos pod piety
czy na plaskim podlozu?

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem kolegi. łączenie odzywek

Następny temat

Co brać...

WHEY premium