SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cyber-TEST: Thermal Pro Evolution (+ KO i Nitro2) by saib__ - PODSUMOWANIE str. 88!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 295230

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
To teraz mi popularność spadnie hrhr.
Gdzie masz cycki?

Ale przynajmniej ktoś Ci ładnie fotkę przerobił.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Jeah
Cycki pstryknę osobno jak bede miał wenę.
Nie jest latwo je uchwycić
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Widzę.

Wypiłem właśnie MRM. Lecę spać.
Dzień pełen wrażeń. Dość.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
moge tez dac swoje Bull i Mietas szacun za sylwetki Saib teraz wesz z kogo brac przklad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Jak zobaczysz moją na koniec, to zmienisz zdanie.

Wreszcie wstałem w sobotę jakoś po ludzku, tj. przed 10:00 i zjadłem już śniadanie. Muszę trochę ogarnąć pokój i poczytać, co się działo na SFD przez noc.

Dziś solar, tak jak pisałem wczoraj. Jeszcze tylko nie wiem, na ile minut skoczyć, bo lampy podobno jakieś mocne, a ja dawno nie byłem.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
przeżywasz z tym solarem conajmniej jakbyś miał dziś przeżyć swój pierwszy raz z kobietą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Nie chce*****a spiec za mocno.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20556
Powiem tak sledze temat od samego poczatku i bardzo fajnie go prowadzisz szczegolnie fotki i wpisy z treningow

A tak wogole interesujace zestawienie odzywek spalacze z kreatyna tez mysle o takim cyklu po nowym roku bo póki co to mam tylko jeden cel kto zaglada do mojego tematu to wie jaki

Zycze osiagniecia wymarzonego wygladu powodzenia
Pozdro

Nie przejmuje się już detalami bo one i tak nic nie znacza Debiuty ? może kiedyś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
hohoho co tu sie dzieje
BULL, bardzo fajny gest . Wszyscy odwiedzajacy tego posta sa napewno zadowoleni

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Wróciłem z solar.
Poleżałem 7 minut na mocniejszych lampach, bo dawno, ogólnie, nie byłem, a pod tymi jeszcze ani razu. Przekonamy się, co są warte. Przyznam, że już trochę pociemniałem, więc chyba jest ok. Zobaczymy wieczorem.

Zjadłem już 2 ciemne bułeczki z szynką, twarogiem, ogórkiem i ketchupem. Wszystko popiłem dwoma łyżeczkami oliwy i wrzuciłem kaps Thermala na ruszt.

Potem kolejna REWELACJA...

Stay tuned!
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem kolegi. łączenie odzywek

Następny temat

Co brać...

WHEY premium