SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cyber-TEST: Thermal Pro Evolution (+ KO i Nitro2) by saib__ - PODSUMOWANIE str. 88!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 294237

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Hej, hej, ho!
Obiadek już zjedzony, porcja Thermala połknięta! Za jakieś 40 min łyknę porcyjkę KO i uderzę na siłownię.

Dziś drugi trening klaty wg WODYNa. Ciężary mam już rozpisane, więc nic, tylko robić swoje.

Po treningu oczywiście rowerek, dziś już bez opier... się.

Don Pawson: wreszcie ktoś docenił plecy hrhrh.. co do sylwetki, to jeszcze trochę pracy przede mną. Mam nadzieję, że pod koniec będzie już naprawdę czym się chwalić.

quarantino: uda po prostu ćwiczę. Być może to zasługa genetyki, być może dobrego treningu, możliwe też, że Twoje, systematycznie ćwiczone, również zaczną za jakiś czas nabierać podobnych kształtów. Ciężko odpowiedzieć na takie pytanie.

W sprawie redukcji mogę poradzić (z własnych doświadczeń), ale wiadomo, że każdy jest inny i niekoniecznie moje sposoby mogą okazać się dobre dla Ciebie (tzn głównie dla Twoich mięśni i tkanki tłuszczowej)..

Do testu zajrzę wieczorem i zobaczę, jak Ci idzie.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11710
Całkiem się mnie Twoja forma podoba.Tylko jak tak patrze na siebie toś strasznie chudy

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Patrząc na Twoją wagę, masz prawo tak uważać hrhrh..

Dogaduję właśnie na GG szczegóły dzisiejszego treningu z WODYNem. Wszystko już wiem. Zaraz spiszę sobie ważniejsze rzeczy na karteczce, żebym czasem czegoś nie popierniczył (głównie ciężarów).

Bardzo ciekawie się zapowiada. Muszę iść trochę szybciej poskręcać hantle, bo obecne różnia się trochę wagą od tych, których mam dziś użyć w paru seriach.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
ładnie

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 974 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35421
Woodny mógłbys dac swój nr gg mam pytanie do ciebie

dada

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
A nie mozesz zadac tu:

https://www.sfd.pl/-t276163-s49.html

???
Albo na priv??

Nie cierpie gg, za duzo osob ma moj numer, wiec rozumiesz...

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2006-12-04 19:14:52

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Jakby kogos to interesuje to na 99% bedzie test z przynajmniej jedna pucha xpanda(bedzie wiecej) w styczniu.

A ja nie mam Twojego gadu ;)
Sam usunelem moj numer z forum bo co chwila ktos mial jakies pytania. Niby fajnie ale za bardzo to bylo uciazliwe-niestety.

Saib napisz jakie ciezary brales dzis na treningu

Zmieniony przez - Thiago2 w dniu 2006-12-04 19:20:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645


UMIERAM. Inaczej nie można opisać stanu, w jakim się teraz znajduję. Na zdjęciu, długo oczekiwana, potreningowa porcja węgli i białka, składająca się z dwóch miarek czekoladowego Mass XXL'a i połowy miarki MRM Metabolic Whey, również o smaku czekoladowym.

Teraz najważniejsza część postu.

==============================================================================================
Poprzedni trening klatki i bicepsów - str. 36 - https://www.sfd.pl/temat298736-strona36 

WYPIS Z TRENINGU:

KLATKA:
1. Rozpiętki - (rozgrzewka - 10x10kg) 8x15kg, 10x17kg!, 12x15kg
2. Wyciskanie hantli na skosie CHWYTEM MŁOTKOWYM (rozgrzewka - 5x21kg, 3x25kg) 8x32kg!, 10x28kg!, 12x23kg!, 15x18kg!
3. Wyciskanie sztangi na płaskiej (rozgrzewka - 5x52kg, 3x62kg, 2x77kg - miało być 72, ale się pomyliłem w obliczeniach hrhr ) 10x82kg!, 11x72kg!, 13x62kg!, 8x52kg! (w pierwszych trzech seriach tylko górna faza ruchu, w ostatniej natomiast pełny ruch)

BICEPS:
1. Młotki na przemian stojąc (rozgrzewka - 5x10kg, 3x15kg) 5x21kg (miało być oszukiwane, ale wykonałem bez problemu normalnie), 5x26kg (tu już oszukiwałem po 2-gim, czy 3-cim powtórzeniu), 10x18kg
2. Uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem - 30kg - 15/12/12/12/12 (omówienie w 'komentarzu')
3. Uginanie o kolano - 4x8 - 12kg (omówienie w 'komentarzu')


KOMENTARZ:

Klatka: Drugi trening wg WODYNa. Druga seria rozpiętek większym, niż na poprzednich treningach ciężarem. Poszła bez większych problemów, dobrze technicznie. Na skosie przeszedłem sam siebie... Po dobrej rozgrzewce podniosłem 8 razy 32-kg hantle. Wydawały się dużo cięższe, niż 30-tki, którymi ćwiczyło mi się lajtowo w zeszłym tygodniu - nie wiem sam, czy były źle zważone, czy to fakt, że wykonywałem ćwiczenie CHWYTEM MŁOTKOWYM o tym zadecydowało. W każdym razie, jestem bardzo zadowolony z tego osiągnięcia, choć, nie ukrywam, było bardzo ciężko. Pozostałe serie również cięższymi hantlami. Ogólnie skos na WIELKI PLUS. Na płaskiej również spore zdziwienie, bo miałem wykonać 10 powtórzeń z 80kg, ale że na duży gryf nie mogę założyć równych 80, więc musiałem dodać 2kg. Z ręką na sercu, liczyłem na jakieś 3-4 powtórzenia, a BEZ PROBLEMU zrobiłem 10... W kolejnych seriach również po 2 kg więcej, niż było w założeniu, więc zamiast 12 powtórzeń w drugiej serii zrobiłem 11, a w trzeciej zamiast 15-tu - 13 (2kg więcej na sztandze, więc myślę, że jest ok. ) WAŻNE - w 3-ch pierwszych seriach wykonywałem TYLKO GÓRNĄ FAZĘ RUCHU! Na koniec zrobiłem 8 powtórzeń w pełnym zakresie z 52kg, aby, jak to WODYN powiedział, (parafrazując) 'nie zapomnieć, jak to się robi'.

Biceps: Z uwagi na mój 'mocny biceps' (), został mi zaproponowany taki właśnie trening. Na pierwszy ogień poszły młotki, których główną częścią miały być 2 oszukiwane serie z hantlami ważącymi 21 i 26 kg. Te pierwsze okazały się jednak za lekkie, aby zmusić mnie do oszukiwania, natomiast 26kg to już jednak trochę za dużo jak na mój biceps i tu byłem zmuszony pozarzucać parokrotnie hantle. Na koniec 10 powtórzeń 18-kg sztangielką. Poszło gładko. Sztanga straciła pozycję lidera i dziś była na drugim miejscu. W założeniu było 5x15 30-kg sztangą, jednak, najzwyczajniej, po pierwszej serii, w której udało mi się wykonać właściwą ilość powtórzeń, biceps był już tak napuchnięty, że w następnych dałem radę zrobić tylko po 12 powtórzeń. Nie wiem, czy nie lepiej byłoby zdjąć parę kg ze sztangi i wykonywać sugerowane przez WODYNa 15 powt, czy postąpić właśnie tak, jak postąpiłem. Moje wątpliwości zapewne niedługo zostaną rozwiane. Na 'dobicie' uginanie hantla w podporze o kolano - mniejszą, niż do tej pory sztangielką, bo ruch miał być 3 razy wolniejszy. Przyznam, że po 5-6 powtórzeniach było już naprawdę ciężko i resztkami sił wykonywałem ostatnie.

==============================================================================================

Po treningu 30 min rowerka. Od***ałem dziś kawał dobrej roboty imo. Jestem bardzo zadowolony!

Czas na posiłek i kąpiel...
Pozdr.

Zmieniony przez - om w dniu 2006-12-16 19:19:54

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Super idzie Ci sila na klatce, musze dodac gazu bo mnie niedlugo dogonisz w takim tempie. Obaliles mit, ze redukcja powoduje spadek sily. Ten test przejdzie do historii!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
qrde Wodyn, twarda z Niego sztuka
trzeba obmyslic jakis zabojczy plan na Niego

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem kolegi. łączenie odzywek

Następny temat

Co brać...

WHEY premium