SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Beksakus/Dziennik/Recomp+Basen i Aeroby/str.8,nowy trening str.16

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28108

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7522
Kurcze dziś jakoś pobolewa mnie lewa cześć kręgosłupa dolna,ktoś miał z tym do czynienia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mnie pobolewał ale cały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Może być to spowodowane złą techniką siadu, lub balansowaniu gryfu (z jednej strony jest wyżej) tego się nie czuje, ale baczne oko osoby patrzącej na nasz trening w mig to wyłapie - ja tak miałem właśnie we wtorek, bo gryf był za nisko z lewej strony gdy wstawałem, to mnie później strasznie bolał lewy dolny odcinek kręgosłupa.

Ale tu się może źle dziać z siadem. Jakbyś dał filmik to by było miło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
mnie tam zawsze cały dół boli po siadach:D no ale to od tego siadania w tył xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Ladnie idzie tobie ta sila w 5x5,siady szczegolnie,mc zawsze latwiej jest , ja dopiero 62,5 w nastepnym tygodniu ale wkoncu dogodnie ciebie(moze)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7522
Stanisuaf
Teraz to już się zaczyna moc 95kg we wtorek,staram się o tym nie myśleć ale jak postanowiłem to tak zrobię + filmiki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7522
Maksy już za 2 tyg,jutro postaram się dodać filmiki PLAN A.
Kilogramy już ładne ciekawe jak z technika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7522
~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 07.08.2011 DT Hard ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Trening wczorajszy,jak najbardziej mi się podobał chociaż nie miałem swoich ziomków do asekuracji to jednak poszło!
Mam lekkiego stresa właśnie przed ciężarami których nie znam 95kg seriami nie miałem jeszcze ale wiem że daje w kość!

Przysiady-3 serie nawet nawet ale dwie ostatnie już z lekka pomocą.
Jednak te 95kg to już jest porządny ciężar jak dla mnie ale muszę się zmobilizować bo już za tyg koniec cyklu.

Wyciskanie leżąc-3 serie jakoś jakoś z mostkiem 2 ostatnie serie to 2-3 powtórzenia a kolejna 2 już z pomocą.

Wiosłowanie-robiłem szybko jak widziałem u siebie na filmikach teraz zmieniłem na powolny ruch żebym jakoś odczuwał 70kg bez problemu

Pompki na poręczach-zauważyłem właśnie progres na początku 6-6-6 a teraz jestem w stanie nawet 10 robić jest SIŁA!

+ zapisałem się do sekcji w trójboju i zamierzam do tego podejść poważnie jeżeli maksy wypadną dość dobrze to będę próbował sił właśnie w 3boju

Trening
A.
- Przysiad 5x5 95kg
- WL 5x5 65kg
- Wiosłowanie w opadzie 5x5 70kg
- Pompki na poręczach 3 serie 10-8-8
- Brzuch 1 ćwiczenie 3 serie +5kg max



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ale żeś dał filmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
Filmy bardzo fajne . 95 w przysiadzie na treningu to niezle ;p . Ciekawe czy takiego obciazenia doczekam ^^
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bol w kregoslupie

Następny temat

efeka/dziennik/dla poprawy sylwetki sily i osiagow sportowych

WHEY premium