SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Beksakus/Dziennik/Recomp+Basen i Aeroby/str.8,nowy trening str.16

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7522
Miałem spinkę z trenerem,co przyszedłem na siłownie to kazania,zero motywacji tylko wytykanie błędów postanowiłem zrezygnować bo odbierało mi to przyjemność,dla mnie przychodzenie stało się męczarnia

Od pon planuje 5x5 tylko ze martwy w jakimś dniu bez siadów,pokombinuje i zobaczymy co wyjdzie z tego.

Z trójbojem nie wyszło i trudno,zdarza się pon masa prawdopodobnie o ile to możliwe to z dieta.

Dziękuje za uwagę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Szkoda że nie wyszło, oczywiście będę zaglądał :>

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ej, od tego chyba jest trener, żeby wytykać błędy? Co innego jak tylko wytyka błędy, a nie daje porad, motywacji......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7522
Tak,Cokta masz racje ale wytyka błedy to dotyczace techniki tylko osobowosci...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
Że co niby ? nie spodobała mu się koszulka czy fryzura,a może za szybko mówisz,bo nie bardzo mogę skumać ?

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7522
Co trening jakaś spinka,bardziej nie chodziło o trening tylko o mój charakter chciał się przy*******ić to się przy*******ił i stracił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
Złóż pisemną skargę do PZKFiTS i burmistrza miasta(jeśli to on łoży na sekcję) i po trenerze
Ja to słyszałem z drugiej reki inną historię.
Chłopak nie chciał koksić do zawodów to trener mu powiedział,żeby już więcej nie przychodził ;)...

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Chłopak nie chciał koksić do zawodów to trener mu powiedział,żeby już więcej nie przychodził ;)...

No niestety są i tacy....

Autopsy, ale to chyba jakieś mniejsze rangą zawody, bo chyba na takich Mistrzostwach Polski są chyba kontrole antydopingowe? Jeśli mógłbyś to odpisz, bo jestem ciekaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
Nie będę rozsiewał żadnych plotek,bo:
a) ktoś da mi w pysk
b) nikt nie będzie chciał mnie trenować
c) może nawet sędziowie stwierdzą,że nie "zaliczą" podejścia
d) nie znam tego świata od wewnątrz, mam zwyczajnie kilku znajomych

Doping w TS jest,był i będzie,na najwyższym szczeblu również. Historia Polskich wpadek w IPF jest długa. Kontrole są wyrywkowe i da się je ominąć, a kogoś na MŚ przecież trzeba wystawić.

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7522
A szkoda bo tak być nie powinno skoro już ciężko pracujemy to bez żadnych wspomagaczy...
No ale mimo wszystko na tych MP powinny być kontrole wszystkich bo tatko niektórzy na starcie mieli by w pi*de i pod górkę..

Autopsy Ty tez płacisz za to ze jedziesz na zawody ??

Zmieniony przez - Beksakus w dniu 2011-09-27 12:07:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bol w kregoslupie

Następny temat

efeka/dziennik/dla poprawy sylwetki sily i osiagow sportowych

WHEY premium